20 abr. 2016

Voluntaris 3.0!!!!

Resten tres mesos de temporada ben bons i ja portem a l'esquena una gran activitat organitzativa. Una jornada del Trofeu Promoció 2015, doble jornada a la Bòbila amb el Control de combinades PC, el XVI Cros Ciutat de Gavà o la 2ª Jornada Comarcal d'Atletisme Escolar del passat 30 de gener. Quan ens hi posem ens hi posem.

Ets part de l'engranatge, i cada peça compta.
Ja portem diverses temporades que acabem amb el llistó molt alt i cal mantenir-lo. En les pròximes dates el nostre club organitza esdeveniments importants, i necessitem el factor humà que tant ens caracteritza. L'estiu ens porta el Meeting de Veterans (22/05), el Critèrium de Llançaments (29/05) i la previa del Campionat de Cartalunya de Cadets del proper 12 de juny.

...però ara ens toca la 4a edició del Trofeu G.P. Fira dels Esparrècs el pròxim 30 d'abril!!!!

30 d'ABRIL

Disponibilitat: Jornada de matí (de 8:00 a 14:00 hores).
Lloc: Estadi Mpal. «la Bòbila»
Tasques: Auxiliars de pista
22 de MAIG

Disponibilitat: Jornada de matí (de 8:00 a 14:00 hores).
Lloc: Estadi Mpal. «la Bòbila»
Tasques: Auxiliars de pista
29 de MAIG

Disponibilitat: Jornada de matí  i tarde (indiqueu disponibilitat).
Lloc: Estadi Mpal. «la Bòbila»
Tasques: Auxiliars de pista

Llistes obertes en secretaria, o ON-LINE AQUÍ, no fa falta marcar-se «un complet», indiqueu disponibilitat, que semblarà poc però ajuda molt. Hi ha tasques a tots els nivells, no sigueu vergonyosos.