Qui som!

EL CLUB

President: Bernat Peso Infante (president@clubatletismegava.com)

Secretari i Àrea esportiva: Jose Luis Gil Egea (tecnics@clubatletismegava.com)

Tresorer: Miquel Ramon Masip Masip (tresorer@clubatletismegava.com)

Vocal: Nestor Gòmez

Secretaria del club: Encarna Fornet (club@clubatletismegava.com)

Departament de Comunicació: Jordi Lacambra (premsa@clubatletismegava.com)

ESCOLA D'ATLETISME C.A. GAVÀ:

Contacte de l'Escola: Marc Masip (escola@clubatletismegava.com)

Mini Atletes (Treballem les habilitats motrius més bàsiques i desenvolupament la psicomotricitat mitjançant el joc i les activitats atlètiques.):
Entrenadors: Irene Rovira i Ariadna Esteve
Dimarts i dijous, de 17:30 a 18:30

Benjamins
Entrenadors: Almudena Cayero i Víctor Peso
Dimarts i dijous, de 18:00 a 19:00

Alevins
Entrenadors: Sonia Fernández i Carlos Pérez
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 19:00

Infantils*
Entrenadors: Irving Motto i Pablo Verdeguer
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 19:30

Cadets*
Entrenadors: Ivo Sánchez i Paula García Rodríguez
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 19:30

*Possibilitat d'entrenaments específics, segons necessitats de la preparació.

CLUB ATLETISME GAVÀ:

Grup de Marxa Atlètica
Entrenadores: Maria Vasco Gallardo i Cristina Morales Sánchez (marxa@clubatletismegava.com)

Grup de Velocitat i tanques
Entrenador: Horlenis Precilien Ferrer (velocitat@clubatletismegava.com)

Grup de Fons i Mig-Fons
Entrenador: Sergi Sierra Navarro (fons@clubatletismegava.com)

Grup de Combinades
Entrenador: Ivo Sánchez Rossi (combinadas@clubatletismegava.com)

Grup de Llançament
Entrenadora: Laura Redondo Mora (lanzamientos@clubatletismegava.com)

Grup de Salts
Entrenador: Per confirmar (salts@clubatletismegava.com)

Grup de Open / Muntanya
Coordinador: Toni Castillejo (open@clubatletismegava.com)
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 20:00

No hay comentarios:

Publicar un comentario