Qui som!

EL CLUB

President: Bernat Peso Infante (president@clubatletismegava.com)

Secretari i Àrea esportiva: Jose Luis Gil Egea (tecnics@clubatletismegava.com)

Tresorer: Miquel Ramon Masip Masip (tresorer@clubatletismegava.com)

Vocal: Nestor Gòmez

Secretaria del club: Encarna Fornet (club@clubatletismegava.com)

Departament de Comunicació: premsa@clubatletismegava.com

ESCOLA D'ATLETISME C.A. GAVÀ:

Contacte de l'Escola: Laura Redondo Mora (escola@clubatletismegava.com)

SUB8 (Mini Atletes) (Treballem les habilitats motrius més bàsiques i desenvolupament la psicomotricitat mitjançant el joc i les activitats atlètiques.):

Entrenadors: Carmen Navarro i Natalia Grau
Dimarts i dijous, de 17:30 a 18:30

SUB10 (Benjamins)
Entrenadors: Anna Jimenez, Roger Morales
Dimarts i dijous, de 18:00 a 19:00

SUB12 (Alevins)
Entrenadors: Ainhoa Costas i Carlos Pérez
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 19:00

SUB14 (Infantils)*
Entrenadors: Laura Redondo i Maria Brullas
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 19:30

SUB16 (Cadets)*
Entrenadors: Hector Ramos i Ivan Lopez Torrecillas
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 19:30

*Possibilitat d'entrenaments específics, segons necessitats de la preparació.

CLUB ATLETISME GAVÀ:

SUB18 (Juvenils)
Entrenadors: Hector Ramos i Ivan Lopez Torrecillas
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 19:30

Grup de Marxa Atlètica
Entrenadores: Ainhoa Costas (marxa@clubatletismegava.com)

Grup de Velocitat i tanques
Entrenador: Ivo Sánchez (velocitat@clubatletismegava.com)

Grup de Fons i Mig-Fons
Entrenador: Cristina Morales (fons@clubatletismegava.com)

Grup de Combinades
Entrenador: Ivo Sánchez Rossi (combinadas@clubatletismegava.com)

Grup de Llançament
Entrenadora: Laura Redondo Mora (lanzamientos@clubatletismegava.com)

Grup de Salts
Entrenador: Aleix Pi (salts@clubatletismegava.com)

Grup de Open / Muntanya
Coordinador: Toni Castillejo (open@clubatletismegava.com)
Dilluns, dimecres, divendres, de 18:00 a 20:00

No hay comentarios:

Publicar un comentario