14 oct. 2013

Gran jornada d'atletisme a la Bòbila

De nou la Bòbila torna a viure una nova jornada d'atletisme dins de Trofeu Promoció que promou la Federació Catalana d'Atletisme. Aquest dissabte la responsabilitat de l'organització de la tercera jornada requeia en el nostre club, i nosaltres encantats.

© Salva Pou. Atletisme.com

Tot el Club Atletisme Gavà, amb la col·laboració de l'Ajuntament de Gavà i BAUHAUS Gavà com a patrocinador, va poder tirar endavant una jornada plena de participació i color, on es demostra que els joves atletes no es guarden res en els seus concursos, donant tot un exemple d'esforç, solidaritat i integració entre nois i noies, amb un programa mixt menys factible en altres esports.

© Club Atletisme Gavà
Veure competir a més de 350 nens i nenes de diferents categories de l'atletisme de promoció, és un espectacle que no us podeu perdre.

© Salva Pou. Atletisme.com
La setmana vinent viatgem a Manresa a la última jornada, amb l'esperança que podem repetir el tercer lloc a la classificació final aconseguit l'any passat, objectiu ara com ara al nostre abast.

Felicitats a tots!

Fotos Club Atletisme Gavà
Fotos Salva Pou (Atletisme.com)

No hay comentarios:

Publicar un comentario