15 oct. 2013

Trofeu Promoció 2013: 3ª Jornada

El passat cap de setmana el Club Atletisme Gavà va ser designat com a amfitrió de la 3a jornada del trofeu promoció a l'Estadi Municipal la Bòbila de Gavà, competició que va ser organitzada per la Federació Catalana d'Atletisme.

Cal dir que una vegada finlitzada la competició i mostrats els resultats, hem pujat al 3r lloc. Hem fet tots un esforç per arribar on estem. A falta d'una jornada, hem d'anar tots a Manresa a fer pinya i donar tot el nostre suport a l'ultima competició. Ho podem aconseguir.

¡Enhorabona a tots i totes les atletes!

Resultats
Fotos Club Atletisme Gavà
Fotos Salva Pou (Atletisme.com)


1.000m Obst. (sense ria) IM
Final B
3r German Barragan Cabello 3'38".6
11è Evan Egea Mangin 3'54".5
12è Oscar Garcia Carretero 4'16".2

1.500m Obst. CM
1r Abdelaziz Yechou 5'13".0

60m tanques (0,50) AM
Final A
2n Roger Morales Cubedo 12".6

220m tanques (0,76) IM
Final D
2n Sergio Perez Garrido 35".2
Final E
3r German Barragan Cabello 39".4
5è Oscar Garcia Carretero 44".0
Final G
4t Alois Egea Mangin 40".5
5è Rafael Sanchis Cortes 41".2
Final H
3r Evan Egea Mangin 41".3

300m tanques (0,84) CM
Final A
2n Lluc Esquirol Garcia 42".5
Final B
4t Ivan Lopez Torrecillas 50".8
Final D
2n Julen Garralaga Alvarez 55".2

Alçada AM
13è Nikos Abavis Vives 1,10m

Llargada IM
1r Sergio Perez Garrido 5,16m
25è German Barragan Cabello 3,86m
27è Rafael Sanchis Cortes 3,67m
28è Oscar Garcia Carretero 3,66m
31r Alois Egea Mangin 3,55m
40è Evan Egea Mangin 3,41m

Triple Salt CM
5è Ivan Lopez Torrecillas 10,25m
7è Julen Garralaga Alvarez 10,05m
8è Marc Louis Vekemans Espligares 9,96m

Pes (2kg) AM
2n Nikos Abavis Vives 10,00m
6è Roger Morales Cubedo 6,07m

Disc (1kg) CM
5è Eduard Ferrer Puges 34,54m
12è Julen Garralaga Alvarez 19,60m

1.000m Obst. (sense ria) IF
Final B
4a Julia Nicolas Marzo 4'02".3

60m tanques (0,50) AF
Final B
3a Estela Royo Ruiz 11".3
Final C
4a Jana Esquirol Garcia 12".6
Final D
2a Cinta Ricart Campius 11".8
Final E
1a Mara Coluccia Muñiz 12".2
2a Emma Barragan Cabello 12".8
5a Ana Bejarano Herrera 15".1
Final F
2a Irene Clemente Martin 11".3
3a Sophia Schaub 12".0

220m tanques (0,76) IF
Final C
1a Ariadna Esteve Garcia 37".0
3a Maria Brullas Moreno 40".6

300m tanques (0,762) CF
Final A
1a Natalia Florentin Massana 49".4

Alçada AF
4a Estela Royo Ruiz 1,15m
4a Noa Gutierrez Casado 1,15m

Llargada IF
9a Julia Gombau Rodriguez 4,19m
10a Kala Gutierrez Horvat 4,17m
14a Ariadna Esteve Garcia 4,04m

25a Maria Brullas Moreno 3,55m
28a Julia Nicolas Marzo 3,41m

Triple Salt CF
6a Sonia Fernandez Fornet 9,46m
© Salva Pou. Atletisme.com
10a Merce Serra Checa 9,23m
16a Ines-ivy Baltic Flores 8,95m

Pes (2kg) AF
6a Noa Gutierrez Casado 5,70m
7a Jana Esquirol Garcia 5,68m
8a Mara Coluccia Muñiz 5,52m
9a Cinta Ricart Campius 5,41m
11a Irene Clemente Martin 4,83m
14a Emma Barragan Cabello 4,44m
15a Mar Buyreu Alias 4,32m
19a Ana Bejarano Herrera 3,64m

Disc (800g) CF
3a Elisa Verdeguer Momot 30,12m
4a Merce Serra Checa 29,64m
© Salva Pou. Atletisme.com
12a Ines-ivy Baltic Flores 14,65m
13a Sonia Fernandez Fornet 13,59m

Javelina (400g) IF
1a Kala Gutierrez Horvat 28,50m
5a Ariadna Esteve Garcia 19,24m
© Salva Pou. Atletisme.com
11a Julia Gombau Rodriguez 13,32m
16a Maria Brullas Moreno 10,67m
18a Laura Gil Dominguez 9,86m
19a Carlota Puchol Martinez 9,57m
20a Jordina Puchol Martinez 9,08m
21a Claire Goyard 9,08m
22a Alicia Gonzalez Rodriguez 8,22m

No hay comentarios:

Publicar un comentario