19 jun. 2018

El CAG a la 2a Reunió de Velocitat «Ciutat de Gavà».

Aquest cap de setmana s'ha disputat a la Bòbila la 2a Reunió de Velocitat «Ciutat de Gavà». Novament el poder de convocatòria que té la Bòbila i les competicions que organitza el club no ens deixa de sorprendre, i les inscripcions, més de 600, ens van desbordar novament.


La Ingrid Gress al costat de l'Estela Garcia



Vam fer màgia novament amb l'horari, amb petits ajustos, molta concentració i una gran tasca de jutges i sobretot dels voluntaris de pista del club. Amb tot plegat vam poder treure una jornada que sobre el paper se'ns podria complicar en qualsevol moment. Molt de risc, però la competició ho valia.

Sortint uns bons cronos, amb atletes internacionals, com la dues vegades atleta olímpica Estela Garcia al tartà, es va viure una gran festa de la velocitat sobre la pista de Gavà (amb fama de ser molt ràpida).

I els del CAG?, van volar!







Fotos by Sonia Fernandez
Fotos by Emiliano Moro

Resultats aquí


50m SUB10 MASC. (BENJAMI M)
4 Pol Sierra Soler 9.43

60m SUB12 MASC. (ALEVI M)
2 Manu Carpio Asensio 9.64
3 Oscar Gavalda Sava 9.76
4 Laurens Diez Kerstens 9.99
5 Adrian Lopez Ferrer 10.08

60m SUB12 FEM. (ALEVI F)
Final A
3 Iciar Tomeo Izquierdo 9.41
6 Agnes Benitez Garcia 9.64
Final B
3 Aina Jofre Costa 9.89
4 Julia Muñoz Mestres 10.21
5 Laia Escoz Buenaventura 10.26
Final C
1 Alexandra Ryapolova 9.92

80m SUB14 MASC. (INFANTIL M)
2 Marti Mas Azpilicueta 10.84

100m MASCULI
Semifinal 2
4 Jordi Lacambra Santiago 11.28
Semifinal 3
2 Manu Gomez Valladolid 11.42
Semifinal 8
5 Pablo Verdeguer Momot 12.24

100m SUB16 MASC. (CADET M)
Final A
3 Victor Martinez Hidalgo 12.11
5 Daniel Martinez Albaladejo 12.16
Final B
5 Guilhem Goyard 12.46

100m FEMENI
Semifinal 1
4 Ingrid Gress Daciuk 12.41 q
Semifinal 3
5 Irene Rovira Rincon 12.95
Semifinal 4
5 Natalia Grau Chamorro 13.29
Semifinal 5
5 Claudia Urrea Ruiz 13.62
Semifinal 7
6 Alexandra De La Fuente Rondo 14.03
Final
4 Ingrid Gress Daciuk 12.58

100m SUB16 FEM. (CADET F)
Final A
3 Natalia Grau Chamorro 13.38

200m MASCULI
Final H
1 Joan Perez De Paz 23.95

300m SUB16 MASC. (CADET M)
Final A
4 Daniel Martinez Albaladejo 38.07
6 Victor Martinez Hidalgo 39.44
Final B
2 Guilhem Goyard 41.85

200m FEMENI
Final D
1 Maria Brullas Moreno 27.30
Final E
3 Angela Perez Lafuente 28.74
6 Claire Goyard Birgand 32.17

400m MASCULI
Final C
4 Dylan Silva Salazar 56.27

300m SUB16 FEM. (CADET F)
Final A
4 Natalia Grau Chamorro 43.46
5 Emma Barragan Cabello 44.03

500m SUB12 MASC. (ALEVI M)
Final
2 Oscar Gavalda Sava 1:34.57
3 Laurens Diez Kerstens 1:37.26
4 Adrian Lopez Ferrer 1:37.67
6 Manu Carpio Asensio 1:41.17

500m SUB10 MASC. (BENJAMI M)
6 Pol Sierra Soler 1:54.63

500m SUB12 FEM. (ALEVI F)
1 Iciar Tomeo Izquierdo 1:36.41
4 Agnes Benitez Garcia 1:38.37
5 Aina Jofre Costa 1:40.69
8 Laia Escoz Buenaventura 1:48.82
9 Alexandra Ryapolova 1:50.26
10 Julia Muñoz Mestres 2:02.84

800m MASCULI
Final C
9 Dylan Silva Salazar 2:19.48

100m.t SUB18 FEM. (0,762)
Final A
4 Maria Brullas Moreno 16.08
Final B
2 Claudia Urrea Ruiz 17.59
3 Anna Jimenez Garcia 18.48
4 Claire Goyard Birgand 18.71

100m.t FEMENI (0,84)
3 Angela Perez Lafuente 17.80

400m.t. FEMENI (0,762)
Final B
5 Anna Jimenez Garcia 1:13.97

Control Social Pes FEMENI (3kg)
1 Esther Salvador Martinez 11.72
2 Alexandra De La Fuente Rondo 5.74
3 Ines Aguilera Lara 5.25

4x100m MASCULI
2 CA Gavà 3:21.20
Miquel Domenech - Jaume Escofet - Manu Gomez - Joan Perez

No hay comentarios:

Publicar un comentario