12 dic. 2017

Els resultats del CAG al Cros 'Ciutat de Gavà'

El Cros Ciutat de Gavà ja s'ha fet gran! El passat diumenge el dia es va llevar asolellat amb un temps amb molt bones condicions per competir i disputar la 18a edició del Cros, amb una participació de 1.000 atletes, alguns d'ells (una xifra destacada) del nostre club.

Molts dels nostres atletes ja coneixien be el terreny i van poder gaudir de la nostra ciutat i del bon temps que va fer al llarg del matí, en un circuit on molts ja han entrenat alguna vegada.

Entre tots aquests participants cal felicitar la 2a posició de l'atleta Miquel Domenech en la categoria Sub23 i 3r a la general.
Miquel Domenech / Abdelmounim El Joukj / Youseff Abaghad
Fotos del club aquí
Fotos © Jordi Lacambra aquí
Fotos ©Miquel Domenech: Part 1 / Part2 / Part 3 / Part 4 / Part 5
Tots els resultats aquí

OPEN MASCULÍ
28 18'53'' PIERRE GOYARD
33 19'36'' JOSE ANTONIO FLORENTIN PEREZ
35 20'20'' JORGE PEREZ FUENTES
42 22'18'' DOMINGO DE SAN EUSEBIO HERNANDEZ
43 22'21'' MIGUEL MASIP MASIP
45 22'27'' NESTOR GOMEZ NAVARRO
47 22'46'' SERGI RIGAU BOSOM
50 23'30'' JORGE GARCIA LOZANO

OPEN FEMENÍ
7 22'18'' NURIA MAGDALENA RODRIGUEZ
8 22'46'' LAIA PINTO ESPIN
12 25'16'' MARISOL SOLER PERRUSQUIA
13 25'48'' CLAIRE ALTIMIRAS MARTINEZ

NASCUTS 2011- 2013 MASCULÍ 
5 2'00'' ALBERT MARCOS GONZALEZ
13 2'08'' BARUC SANCHEZ ALAMAR
21 2'14'' PAU PAGES MONRÀS
22 2'15'' GERARD DURO ROMERAL
23 2'16'' HUGO COLLADO PEREZ
26 2'19'' IKER BERNAL LECHUGA
27 2'20'' GIANFRÁN MARINI NIKOLIC
31 2'22'' MAX FIGUERAS TÖPFER
32 2'24'' NOA RIO-VALLE ALVAREZ
35 2'26'' VICENTE ERCOLI ANDRES
36 2'26'' RUBEN SANCHEZ CUBO
39 2'30'' MARC HERNANDEZ CACHO
46 2'40'' HUGO BERNIEL CHECA
47 2'42'' IBRAHIM FUENTES HIDOU
49 3'00'' MARTÍ RUDA MARTINEZ
50 3'44'' YASSIN ALAMI-FETTOUHI FERRER

NASCUDES 2011- 2013 FEMENÍ
12 2'30'' INÉS CASTILLEJO DELGADO
13 2'50'' SARA MONTERO CERVERA
14 2'58'' LAILA FUENTES HIDOU

NASCUTS 2009- 2010 MASCULÍ
5 3'16'' RAYAN MAAROUFI TIJANI
11 3'26'' OMAR CORDERO MORENO
12 3'26'' ARNAU VENDRELL VERGE
16 3'34'' ALEJANDRO HARO FERNANDEZ
26 3'44'' ALVARO ANENTO SANCHEZ
27 3'45'' MARTÍ MARCOS GONZÁLEZ
29 3'47'' DIEGO QUESADA GRANDÁ
30 3'48'' ERIK YESTE VIUDES
33 3'50'' ARNAU SORRIBAS HERNANDEZ
34 3'50'' POL SIERRA SOLER
44 3'59'' NAHUEL URCOLA AGUSTÍ
47 4'03'' MANUEL RIAL GAYO
52 4'06'' ALEJANDRO SAMOS PUERTAS
54 4'08'' ADRIA AULLO GARCIA
60 4'21'' VICTOR MUÑOZ REQUENA
63 4'26'' IVAN RODRIGUEZ JIMENEZ
64 4'27'' SANTIAGO URCOLA AGUSTÍ

NASCUDES 2009- 2010 FEMENÍ
15 3'45'' ARIADNA GUARDIA BAÑOS
16 3'45'' ALBA HERNANDEZ GONZALEZ
24 3'50'' MICAELA GELABERT DIEZ
31 4'02'' PAULA RODRIGUEZ ROS
32 4'07'' JÚLIA BARROSO HERRERO
34 4'11'' ALBA DE SOLA GUTIERREZ
37 4'18'' LUCÍA VIDAL MINERO
38 4'21'' GISELA COLLADO FERNÁNDEZ
39 4'22'' CLARA GIL MONLEON
43 4'27'' NOELIA PALAZON SAN NICOLAS
44 4'27'' ARIANNA GIACARDI GIOVANDO

NASCUTS 2007- 2008 MASCULÍ
8 7'04'' ADRIÀ ANENTO SANCHEZ
16 7'26'' OSCAR GAVALDÁ SAVA
20 7'36'' MANU CARPIO ASENSIO
39 8'08'' PABLO CAZENAVE
51 8'29'' ADRIAN LÓPEZ FERRER
60 8'50'' ALEX MONTERO CERVERA
63 9'19'' NICOLAS SANCHEZ CUBO
67 9'54'' HUGO MUÑOZ BURGO
71 10'22'' ARNAU FIGUERAS ESTEVEZ

NASCUDES 2007- 2008 FEMENÍ
4 3'08'' JÚLIA HURTADO EXPÓSITO
16 3'22'' MILA KESTELOOT BOUQUET
19 3'24'' AGNÈS BENÍTEZ GARCIA
29 3'32'' CARLA HURTADO EXPÓSITO
30 3'32'' CARLA PEREZ SANCHEZ
32 3'34'' LAIA ESCOZ BUENAVENTURA
34 3'36'' EMMA DÍA ALBARRAL
38 3'38'' AINA JOFRE COSTA
43 3'41'' CARLA MEDINA CASTRO
44 3'41'' LUCIA CERDEIRA GARRIDO
48 3'42'' ÌCIAR TOMEO IZQUIERDO
51 3'44'' JASMINE MAIMOUNI
53 3'48'' DANIELLA GUIU MARQUEZ
61 4'00'' JULIA MUÑOZ MESTRES
64 4'08'' JANA CABRERA NDOUGA
68 4'25'' ALBA GRILO GONZALEZ
69 5'06'' JAMILA FUENTES HIDOU

NASCUTS 2005- 2006 MASCULÍ
27 10'40'' ALEX GARCIA DURÁN
29 10'45'' QUIM GIRAL TREJOS
36 10'55'' MARCOS CHERTA CORONA
46 11'17'' GUILLEM CARO NAVARRO
51 11'28'' MIQUEL BRULLAS MORENO
59 11'53'' MARTÍ BRULLAS MORENO
63 12'00'' OMAR BOURY CEBRIAN
68 12'15'' ADAM GUTIERREZ CASADO

NASCUDES 2005- 2006 FEMENÍ 
20 5'28'' GALLA SANAHUJA BENITEZ
46 6'03'' SILVIA BARBERÁN BORREGO
58 6'21'' EMMA MIGUEL SIMEON
59 6'21'' MARTINA SUAREZ NOGUERA
70 6'44'' DANIELA SANCHEZ GIL
74 7'20'' ALBA BONILLA MARTINEZ

NASCUTS 2003- 2004 MASCULÍ
21 13'04'' OMAR YECHOU
33 14'07'' ROGER MORALES CUBEDO
37 14'26'' GUILLEM GOYARD
38 14'30'' VICTOR MARTINEZ HIDALGO
44 14'57'' DAVID RUBIO FELEZ
45 14'58'' DAVID FERRER ZAPATER

NASCUDES 2003- 2004 FEMENÍ
31 7'46'' INÉS AGUILERA LARA
32 7'48'' LAIA MORA JIMENEZ
34 7'56'' LAIA CAMPMANY GÓMEZ
38 8'04'' NÚRIA RUFILANCHAS TARRAGONA
51 8'48'' CARLA MALDONADO BENEDICTO

SUB18 FEMENÍ (2001- 2002)
17 16'33'' MARIA FABREGA VILÀ

SUB20 FEMENÍ (1999-2000)
15 16'00'' CARLA CASTILLEJO GONZALEZ

SUB23 MASCULÍ (1996-1998)
2 28'22'' MIQUEL DOMENECH VILLOLDO

SUB23 FEMENIÍ (1996-1998)
6 26'04'' ALEXIA HARTMANN FERNANDEZ

SÈNIORS MASCULÍ
6 30'15'' SERGIO CHERTA CHALMETA
10 32'33'' ALEJANDRO FORTUNA MESA
12 38'01 IRVING MOTTO VAREA

SÈNIORS FEMENÍ
11 26'47'' MARTA CASTILLEJO GONZALEZ
13 30'00'' YOLANDA ZURRIAGA GARCIA

No hay comentarios:

Publicar un comentario