22 ene. 2016

Voluntaris 2.0!!!!

Tres mesos de temporada ben bons i ja portem a l'esquena una gran activitat organitzativa. Una jornada del Trofeu Promoció 2015, doble jornada a la Bòbila amb el Control de combinades PC, o e XVI Cros Ciutat de Gavà. Quan ens hi posem ens hi posem.

Ets part de l'engranatge, i cada peça compta.
Ja portem diverses temporades que acabem amb el llistó molt alt i cal mantenir-lo. En les pròximes dates el nostre club organitza esdeveniments importants, i necessitem el factor humà que tant ens caracteritza. La primavera ens portarà diverses coses, com el Trofeu Espàrrecs, i més a l'estiu el Meeting de Veterans, i el Critèrium de Llançaments...

...però ara ens toca la 2a Jornada d'ATLETISME ESCOLAR el pròxim 30 de gener!!!!


30 de GENER

Disponibilitat: Jornada de matí (de 8:00 a 14:00 hores).
Lloc: Estadi Mpal. «la Bòbila»
Tasques: Auxiliars de pista

Llistes obertes en secretaria, o ON-LINE AQUÍ, no fa falta marcar-se «un complet», indiqueu disponibilitat, que semblarà poc però ajuda molt. Hi ha tasques a tots els nivells, no sigueu vergonyosos.No hay comentarios:

Publicar un comentario