22 ene. 2016

Control Benjamí-Aleví-Infantil (3a jornada)

El disable 16 de gener es va disputar al Prat de Llobregat la 3a jornada Control Benjamí-Aleví-Infantil on alguna dels postres atletes del C.A. Gavà hi van participar i fent molt bones marques.

©Salva Pou (atletisme.cat)

Enhorabona a tots/es!!

Resultats complerts

Fotos ©Salva Pou

60 METRES TANQUES INFANTIL MASCULÍ
-Sèrie 4
4r JIMENEZ CRISTIA, JOAN amb 13,3

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULÍ (FOSSAT 1)
17è TROBISCH LORENTE, MARIO amb 7,71

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULÍ (FOSSAT 2)
9è BRESCO BALLESTER, MIQUEL amb 8,10
20è ABAD MUÑOZ, YERAI amb 7,68

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL MASCULÍ (2003)
3r MORALES CUBEDO, ROGER 3 amb 26,56

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL MASCULÍ (2004)
7è GOYARD, GUILHEM amb 16,22
16è ABAD MUÑOZ, YERAI amb 14,62
17è JIMENEZ CRISTIA amb 14,61
20è ALAMOS CAPARROS amb 13,88

LLANÇAMENT DE MARTELL MASCULÍ
3r MORALES CUBEDO, ROGER amb 21,66
5è FERRER ZAPATER, DAVID amb 19,15
ALAMOS CAPARROS, PAU (nuls)

60 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
-Sèrie 1
1a AGUILERA LARA, INES amb 9,1
-Sèrie 2
3a BARRAGAN CABELLO, EMMA amb 9,7
6a BARRERA I GOMILA, ABRIL amb 10,4
-Sèrie 3
6a CAMPMANY GOMEZ, LAIA amb 10,4
-Sèrie 8
2a GRAU CHAMORRO, NATALIA amb 9,0

1000 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
-Sèrie 1
7a AGUILERA LARA, INES amb 3,48,5
11a CAMPMANY GOMEZ, LAIA amb 4,01,1
16a CAMACHO CAMACHO, ANGELA amb 4,12,8
-Sèrie 3
12a MORA JIMENEZ, LAIA amb 4,03,2

60 METRES TANQUES INFANTIL FEMENÍ
-Sèrie 1
1a BARRAGAN CABELLO, EMMA amb 12,1
3a BARRERA I GOMILA, ABRIL amb 13,1
4a BEJARANO HERRERA, ANA amb 15,1
-Sèrie 2
1a CLEMENTE MARTIN, IRENE amb 12,2
-Sèrie 8
4a PEREZ GUIJARRO, LAIA amb 12,4

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENÍ (FOSSAT 1)
7a CLEMENTE MARTIN, IRENE amb 9,11
36a BARRERA I GOMILA, ABRIL amb 6,87
37a BEJARANO HERRERA, ANA amb 6,85

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENÍ (FOSSAT 2)
4a AGUILERA LARA, INES amb 8,62
13a MORA JIMENEZ, LAIA amb 7,60
35a CAMPMANY GOMEZ, LAIA amb 6,80
37a CAMACHO CAMACHO, ANGELA amb 6,70
40a PEREZ GUIJARRO, LAIA amb 6,58

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL FEMENÍ
2a GRAU CHAMORRO, NATALIA amb 20,60
4a MORA JIMENEZ, LAIA amb 18,28
14a PEREZ GUIJARRO, LAIA amb 13,31
23a CAMACHO CAMACHO, ANGELA amb 10,07

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENÍ (2004)
3a CLEMENTE MARTIN, IRENE amb 19,25
4a GRAU CHAMORRO, NATALIA amb 18,80
11a BEJARANO HERRERA, ANA amb 11,31

2000 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
-Sèrie 1
1r CUBEDO MACIAN, JOSEP amb 7,32,7
5è BOURY CEBRIAN, OMAR amb 8,03,8
7è CHERTA CORONA, MARCOS amb 8,06,1
10è GONZALEZ BOSCH, EUDALD amb 8,18,2
-Sèrie 2
16è MARTIN BERNALEZ, MARIO amb 8,58,5

60 METRES TANQUES ALEVÍ MASCULÍ
-Sèrie 3
1r BOURY CEBRIAN, OMAR amb 10,5
6è BRULLAS MORENO, MARTI amb 12,9
-Sèrie 4
1r CHERTA CORONA, MARCOS amb 11,6
-Sèrie 5
3r CUBEDO MACIAN, JOSEP amb 11,4
-Sèrie 8
4t GONZALEZ BOSCH, EUDALD amb 12,9
-Sèrie 10
1r MARTIN BERNALEZ, MARIO amb 11,7
-Sèrie 11
2n MAS AZPILICUETA, MARTI amb 12,6
-Sèrie 14
6è PEREZ FONT, NIL amb 13,8
-Sèrie 16
2n RUIZ PLAUS, DANIEL amb 11,8

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ MASCULÍ (ZONA 1)
PEREZ FONT, NIL (nuls)
RUIZ PLAUS, DANIE (nuls)

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ MASCULÍ (ZONA 2)
3r BRULLAS MORENO, MARTI amb 5,72

2000 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
-Sèrie 1
18è COUTO CABRE, AINA amb 9,19,2
-Sèrie 2
10è PEREZ SANCHEZ, LUCIA amb 9,55,0

60 METRES TANQUES ALEVÍ FEMENÍ
-Sèrie 3
3a DOMENECH SAUMOY, ANNA amb 13,1
6a COUTO CABRE, AINA amb 14,2
-Sèrie 4
6a FLORES QUINTERO, LAURA amb  14,5
-Sèrie 8
2a MIGUEL SIMEON, EMMA amb 11,6
-Sèrie 11
5a PEREZ SANCHEZ, LUCIA amb 13,0

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ FEMENÍ (ZONA 1)
15a MIGUEL SIMEON, EMMA amb 5,08

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ FEMENÍ (ZONA 2)
8a DOMENECH SAUMOY, ANNA amb 4,50

1000 METRES LLISOS BENJAMÍ MASCULÍ
-Sèrie 1
10è ANENTO SANCHEZ, ADRIA amb 4,17,8
12è CARPIO ASENSIO, MANU amb 4,24,6
-Sèrie 2
2n GAVALDA SAVA, OSCAR amb 4,03,0
16è LARRUY RUFAS, NIL CHEKLE amb 4,50,0
-Sèrie 4
3r BOURY CEBRIAN, ISMAEL amb 3,51,9

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ MASCULÍ (2007)
3r GAVALDA SAVA, OSCAR amb 1,00

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ MASCULÍ (2008)
8è ANENTO SANCHEZ, ADRIA amb 0,80

1000 METRES LLISOS BENJAMÍ FEMENÍ
-Sèrie 2
3a HURTADO EXPOSITO, JULIA amb 4,10,7
4a HERRAEZ CARMONA, PAULA amb 4,14,0
7a HURTADO EXPOSITO, CARLA amb 4,25,2
15a GOMEZ AMOR, JESSICA amb 5,01,0
-Sèrie 3
14 PEREZ SANCHEZ, CARLA amb 5,06,0

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ FEMENÍ (2007)
11a HERRAEZ CARMONA, PAULA amb 0,95

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ FEMENÍ (2008)
PEREZ SANCHEZ, CARLA (nuls)

No hay comentarios:

Publicar un comentario