18 oct. 2015

Escola del C.A.Gavà, tercers al Trofeu Promoció 2015

Aquest dissabte 17 d'octubre vam disputar a l'Estadi del Congost a Manresa la 4a i última Jornada del Trofeu Promoció 2015.

Molts dels nostres atletes de l'escola del Club Atletisme Gavà hi van anar a competir per consolidar la tercera posició que mantenir des de la tercera jornada  a Mataró.

De nou vam assolir grans marques que ens van portar a aconseguir una vegada més la TERCERA POSICIÓ d'aquest estimat trofeu, colofó de la temporada 2014-2015.

Alguns dels membres de l'escola a peu de pista!
ENHORABONA A TOTS/ES

Resultats aquí

Al podi, com van poder!

100m.ll. CADET MASC. AL
-Final A
3r Sergio Perez Garrido amb 12.0''
-Final B
8è Victor Peso Keyer amb 15.7''

600m.ll. CADET MASC. AL
4è Sergio Perez Garrido amb 1:39.0'

Pes (4kg) CADET MASC. AL
7è Victor Peso Keyer amb 10.21m

600m.ll. CADET FEM. AL
4a Claire Goyard amb 2:08.5'

Pes (3kg) CADET FEM. AL
1a Ariadna Esteve Garcia amb 11.09m

L'Ariadna al podi
Disc (800g) INFANTIL MASC.
7è Roger Morales Cubedo amb 24.42m

Martell (3kg) INFANTIL MASC.
4t Roger Morales Cubedo amb 24.66m

Javelina (500g) INFANTIL MASC.
6è Roger Morales Cubedo amb 24.32m

80m.ll. INFANTIL FEM. AL
-Final A
4a Esther Salvador Martinez amb 12.0''
-Final B
6a Estela Royo Ruiz amb 13.0''
-Final C
3a Emma Barragan Cabello amb 11.7''
-Final D
2a Cinta Ricart Campius amb 11.8''
-Final F
3a Irene Clemente Martin amb 11.9''
5a Jana Esquirol Garcia amb 12.5''
7a Abril Barrera I Gomila amb 13.0''

600m.ll. INFANTIL FEM. AL
-Final A
2a Emma Barragan Cabello amb 1:52.2'
3a Irene Clemente Martin amb 1:55.0'
4a Lia Tomas Celma amb 1:57.9'
8a Cinta Ricart Campius amb 2:00.7'
9a Jana Esquirol Garcia amb 2:04.7'
13a Abril Barrera I Gomila amb 2:11.2'
-Final B
4a Estela Royo Ruiz amb 1:58.6'
10a Esther Salvador Martinez amb 2:09.3'
13a Ana Bejarano Herrera amb 2:27.5'

L'Emma feliç
Triple INFANTIL FEM. AL
4a Irene Clemente Martin amb 9.18m
12a Cinta Ricart Campius amb 7.78m
14a Estela Royo Ruiz amb 7.64m
15a Jana Esquirol Garcia amb 7.59m
17a Abril Barrera I Gomila amb 7.02m
19a Ana Bejarano Herrera amb 6.66m

Disc (800g) INFANTIL FEM.
6a Lia Tomas Celma amb 15.82m
8a Emma Barragan Cabello amb 15.03m

600m.ll. ALEVÍ MASC. AL
-Final A
4t Josep Cubedo Macian amb 2:04.3'
8è Adria Carrasco Gimenez amb 2:07.9'
13è Matheo Martins Villareal amb 2:17.0'
14è Yerai Abad Muñoz amb 2:17.7'
-Final B
3r Charles Cartier Arnau amb 1:54.6'
4t Guilhem Goyard amb 1:55.2'
7è Omar Boury Cebrian amb 2:05.2'
8è Joan Jimenez Cristia amb 2:09.8'
11è Marti Mas Azpilicueta amb 2:12.0'

El Charles amb els altres guanyadors
Perxa ALEVÍ MASC. AL
4t Joan Jimenez Cristia amb 1.80m

600m.ll. ALEVÍ FEM. AL
-Final A
2a Ines Aguilera Lara amb 1:52.9'
9a Emma Miguel Simeon amb 2:13.9'
-Final B
2a Laia Campmany Gomez amb 2:09.4'
Moira Mcgrath Benito AB

Inés Aguilera al podi

Pilota (400g) ALEVÍ FEM.
4a Moira Mcgrath Benito amb 17.50m
17a Ines Aguilera Lara amb 13.08m
24a Laia Campmany Gomez amb 10.40m
28a Emma Miguel Simeon amb 9.50m

60m.ll. BENJAMÍ MASC. AL
-Final A
3r Quim Guiral Trejos amb 10.8''
-Final C
4t Oscar Gavalda Sava amb 10.9''
-Final D
1r Adam Gutierrez Casado amb 9.9''
2n Eudald Gonzalez Bosch amb 10.3''

Alçada BENJAMÍ MASC. AL
1r Adam Gutierrez Casado amb 1.16m
5è Eudald Gonzalez Bosch amb 0.95m
6è Oscar Gavalda Sava amb 0.95m
21è Quim Guiral Trejos amb 0.75m

60m.ll. BENJAMÍ FEM. AL
-Final C
3a Paula Herraez Carmona amb 10.4''

Alçada BENJAMÍ FEM. AL
11a Paula Herraez Carmona amb 0.90m



No hay comentarios:

Publicar un comentario