18 may. 2015

Campionat de Catalunya de Clubs Benjamí-Aleví-Infantil

Aquest cap de setmana, 16 i 17 de maig, s'ha celebrat el Campionat de Catalunya de Clubs en les categories de Benjamí, Aleví, Infantil i Cadet a les Pistes d'Atletisme Moisès Llopart a El Prat del Llobregat.


Nosaltres vam anar amb el benjamí, aleví i infantil, i ho hem fet prou bé. Felicitats!!!!


CA Gavà Infantil femení:
17è femení amb 232 punts
Resultats aquí


Les «infantils» amb el Marc i en Víctor
80 METRES LLISOS FEMENINS
Abril Buron Riu amb 12.1- (9)

150 METRES LLISOS FEMENINS
Natalia Grau Chamorro amb 21.9- (15)

600 METRES LLISOS FEMENINS
Estela Royo Ruiz amb 1:49.9- (22)

1000 METRES LLISOS FEMENINS
Emma Barragan Cabello amb 3:54.9- (6)

1000 METRES OBSTACLES FEMENINS
Irene Clemente Martin amb 3:52.7- (14)

3000 METRES LLISOS FEMENINS
Laura Corvillo Sala amb 12:58.2- (10)

80 METRES TANQUES FEMENINS
Jana Esquirol Garcia amb 19.2- (3)

220 METRES TANQUES FEMENINS
Cinta Ricart Campius amb 39.7- (9)

SALT D'ALÇADA FEMENÍ
Irene Clemente Martin amb 1.33 (14)

SALT AMB PERXA FEMENÍ
Emma Barragan Cabello amb 1.70 (9)

SALT DE LLARGADA FEMENÍ
Cinta Ricart Campius amb 3.74 (7)

TRIPLE SALT FEMENÍ
Victoria Gress Daciuk amb 8.93 (14)

LLANÇAMENT DE PES FEMENÍ
Esther Salvador Martinez amb 9.52 (24)

LLANÇAMENT DE DISC FEMENÍ
Lia Tomas Celma amb 13.57 (14)

LLANÇAMENT DE MARTELL FEMENÍ
Esther Salvador Martinez amb 18.66 (11)

LLANÇAMENT DE JAVELINA FEMENÍ
Lia Tomas Celma amb 14.18 (17)

RELLEUS 4X80 FEMENINS
CA Gavà amb 51.1- (8)
Mar Buyreu Alias - Laura Corvillo Sala - Ainhoa Juarez Esteban - Jana Esquirol Garcia

RELLEUS 4X200 FEMENINS
CA Gavà amb 2:02.3- (20)
Abril Buron Riu - Natalia Grau Chamorro - Victoria Gress Daciuk - Estela Royo Ruiz

3000 METRES MARXA FEMENINS
Ana Bejarano Herrera amb 22:37.6- (6)



CA Gavà Aleví:
11è femení amb 185.5 punts
22è masculí amb 147.5 punts
Resultats aquí

Els «Alevins» amb la Laura

60 METRES LLISOS MASCULINS
Marti Mas Azpilicueta amb 10.1- (6)

600 METRES LLISOS MASCULINS
Omar Boury Cebrian amb 1:57.2- (21)

60 METRES TANQUES MASCULINS
Josep Cubedo Macian amb 11.7- (9.5)

SALT D'ALÇADA MASCULÍ
Ian Tomas Celma amb 1.16 (16)

SALT AMB PERXA MASCULÍ
Joan Jimenez Cristia amb 1.50 (19)

SALT DE LLARGADA MASCULÍ
Miquel Bresco Ballester amb 3.39 (12)

LLANÇAMENT DE PILOTA MASCULÍ
Pol Escribano Martin amb 19.63 (13)

LLANÇAMENT DE PES MASCULÍ
Pau Alamos Caparros amb 6.32 (19)

LLANÇAMENT DE DISC MASCULÍ
Arnau Cepero Quesada amb 17.09 (22)

RELLEUS 4X60 MASCULINS
CA Gavà amb 39.8- (5)
Yerai Abad Muñoz - Arnau Cepero Quesada - Marti Mas Azpilicueta - Ian Tomas Celma

2000 METRES MARXA MASCULINS
Yerai Abad Muñoz amb 17:35.5 (5)

60 METRES LLISOS FEMENINS
Emma Miguel Simeon amb 9.9- (13.5)

600 METRES LLISOS FEMENINS
Ines Aguilera Lara amb 1:53.9- (27)

2000 METRES LLISOS FEMENINS
Erika Piazuelo Bonastre amb 9:19.4- (6)

60 METRES TANQUES FEMENINS
Berta Vila Rovira amb 13.0- (5)

SALT D'ALÇADA FEMENÍ
Angela Camacho Camacho amb 1.10 (9)

SALT AMB PERXA FEMENÍ
Laia Mora Jimenez amb 1.60 (22)

SALT DE LLARGADA FEMENÍ
Gisela Saco Garcia amb 3.24 (15)

LLANÇAMENT DE PES FEMENÍ
Laia Perez Guijarro amb 5.34 (19)

LLANÇAMENT DE DISC FEMENÍ
Laia Campmany Gomez amb 8.98 (13)

LLANÇAMENT DE PILOTA FEMENÍ
Laura Flores Quintero amb 8.34 (5)

RELLEUS 4X60 FEMENINS
CA Gavà amb 37.5 (19)
Ines Aguilera Lara - Laia Campmany Gomez - Laia Perez Guijarro-

RELLEUS 3X600 FEMENINS
CA Gavà amb 7:09.3- (9)
Angela Camacho Camacho - Emma Miguel Simeon - Laia Mora Jimenez

2000 METRES MARXA FEMENINS
Erika Duro Romeral amb 11:38.3- (23)



CA Gavà Benjamí:
18è femení amb 66.5 punts
17è masculí amb 91 punts
Resultats aquí

60 METRES LLISOS MASCULINS
Oscar Gavalda Sava amb 11.5- (3)

1000 METRES LLISOS MASCULINS
Eudald Gonzalez Bosch amb 3:39.9- (15)

SALT D'ALÇADA MASCULÍ
Adam Gutierrez Casado amb 1.17 (25)

SALT DE LLARGADA MASCULÍ
Nacho Caparros Ayllon amb 2.18 (4)

LLANÇAMENT DE PILOTA MASCULÍ
Mateo Sancho Gomez amb 19.15 (15)

RELLEUS 4X60 MASCULINS
CA Gavà amb 43.4- (7)
Nacho Caparros Ayllon - Quim Guiral Trejos - Adam Gutierrez Casado - Adrian Lopez Ferrer

1000 METRES MARXA MASCULINS
Ismael Boury Cebrian amb 6:18.4- (22)

60 METRES LLISOS FEMENINS
Iciar Tomeo Izquierdo amb 11.7- (4)

1000 METRES LLISOS FEMENINS
Silvia Barberan Borrego amb 4:17.7- (6)

SALT D'ALÇADA FEMENÍ
Martina Suarez Noguera amb 0.85 (10)

SALT DE LLARGADA FEMENÍ
Paula Herraez Carmona amb 2.76 (14)

LLANÇAMENT DE PILOTA FEMENÍ
Ares Figueredo amb 10.62 (8)

RELLEUS 4X60 FEMENINS
CA Gavà amb 45.3- (3.5)
Paula Herraez Carmona - Iciar Tomeo Izquierdo - Laia Escoz Buenaventura - Martina Suarez Noguera

1000 METRES MARXA FEMENINS
Carla Garcia Romeral amb 5:57.9- (21)

No hay comentarios:

Publicar un comentario