27 abr. 2015

3r Trofeu Promoció Baix Llobregat - G.P. Fira dels Espàrrecs

El dissabte 25 d'Abril es va diputar a l'Estadi Municipal La Bòbila de Gavà el 3r Trofeu Promoció Baix Llobregat - G.P. Fira dels Espàrrecs. Una part dels atletes de l'escola del C.A. Gavà hi van ser present en aquest gran premi fent les seves probes corresponents.

Destacar també que un espectacular colofó final en uns fantàstics relleus, van donar amb el C.A.Gavà A com a campió, seguit del Martorell At. i completant el podi el CA.Olesa.
C.A. Gavà A Campions!!!
Resultas aquí

60m.ll. Aleví Masculí
1 Guilhem Goyard 9"1
2 Miquel Bresco Ballester 9"4

60m.ll. Benjamí Masculí
1 Adam Gutierrez Casado 10"0
2 Nacho Caparros Ayllon 10.3

80m.ll Infantil Masculí
1 David Toledano Perez 10"9
5 Roger Morales Cubedo 13"0

300m.ll. Cadet Masculí
4 Pol Sanchez Juan 46"9

1.000m Infantil Masculí
3 Isaac Soto Soriano 3'57"6

3.000m Cadet Masculí
3 David Martinez Avila 12'24"3

300m.t (0,84) Cadet Masculí
1 German Barragan Cabello 46"8
2 Jose Martinez Exposito 47"5

Alçada Aleví Masculí
1 Joan Jimenez Cristia 1.35
3 Ian Tomas Celma 1.16

Perxa Infantil Masculí
2 David Toledano Perez 1.61

Llargada Benjamí Masculí
2 Nacho Caparros Ayllon 2.67
3 Adam Gutierrez Casado 2.57

Llargada Infantil Masculí
3 Francesc Navarro Bernad 3.81
4 Isaac Soto Soriano 3.45

Triple Salt Cadet Masculí
1 Oscar Garcia Carretero 10.06

Pilota (250g) Benjamí Masculí
2 Eudald Gonzalez Bosch 15.82

Pes (3kg) Infantil Masculí
1 Nikos Abavis Vives 10.13
2 Roger Morales Cubedo 7.60

Pes (2kg) Aleví Masculí
1 Pau Alamos Caparros 7.30
3 Arnau Cepero Quesada 5.84

Disc (1kg) Cadete Masculí
1 Victor Peso Keyer 28.68

2.000m.m. Aleví Masculí
3 Guilhem Goyard 13'40"00

60m.ll. Aleví Femení
1 Gisela Saco Garcia 9"2
2 Emma Miguel Simeon 9"4

60m.ll. Benjamí Femení
3 Martina Suarez Noguera 10"3
5 Silvia Barberan Borrego 11"0

80m.ll. Infantil Femení
2 Natalia Grau Chamorro 11"5
4 Abril Buron Riu 11"9

300m.ll. Cadet Femení
1 Kala Gutierrez Horvat 43"1
2 Yolanda Huertas Gordo 43"3

1.000m Infantil Femení
1 Estela Royo Ruiz 3'28"9
3 Cinta Ricart Campius 3'40"3

Alçada Aleví Femení
1 Ines Aguilera Lara 1.11
4 Angela Camacho Camacho 1.01

Perxa Infantil Femení
3 Emma Barragan Cabello 1.41

Llargada Benjamí Femení
3 Paula Herraez Carmona 2.20
4 Silvia Barberan Borrego 1.94

Llargada Infantil Femení
3 Cinta Ricart Campius 3.89
4 Estela Royo Ruiz 3.82

Triple Salt Cadet Femení
2 Claire Goyard 9.04
3 Laura Gil Dominguez 8.95

Pes (2kg) Aleví Femení
2 Moira Mcgrath Benito 5.70
4 Laia Perez Guijarro 4.73

Pes (2kg) Infantil Femení
1 Esther Salvador Martinez 9.78
3 Abril Buron Riu 7.90

Disc (800g) Cadet Femení
1 Ariadna Esteve Garcia 31.42
2 Laura Gil Dominguez 22.49

Pilota (200g) Bejamí Femení
1 Martina Suarez Noguera 16.43
4 Jessica Gomez Amor 7.10

Javelina (500g) Cadet Femení
1 Ariadna Esteve Garcia 23.10

2.000m.m. Aleví Femení
1 Erika Duro Romeral 12'13"0
2 Laia Campmany Gomez 12'19"0
3 Moira Mcgrath Benito 13'06"0
4 Itziar Escute Perez 13'28"0
5 Erika Piazuelo Bonastre 14'28"0

4x100m Masculí (CD-INF-AL-BJ)
1 CA Gavà A 59"7
Pol Sanchez Juan 2001
David Toledano Perez 2002
Guilhem Goyard 2004
Adam Gutierrez Casado 2006

4 CA Gavà B 1'03"0
David Martinez Avila 2000
Roger Morales Cubedo 2003
Miquel Bresco Ballester 2004
Eudald Gonzalez Bosch 2006

4x100m Femení (CD-INF-AL-BJ)
1 CA Gavà A 59"3
Kala Gutierrez Horvat 2001
Natalia Grau Chamorro 2003
Ines Aguilera Lara 2004
Martina Suarez Noguera 2006

4 CA Gavà B 1'04"3
Yolanda Huertas Gordo 2001
Abril Buron Riu 2003
Laia Campmany Gomez 2004
Silvia Barberan Borrego 2006

No hay comentarios:

Publicar un comentario