15 abr. 2014

Control Benjamí-Aleví-Infantil

El dissabte 12 d'abril, es va disputar a la pista del Prat de Llobregat, la 7a Jornada del Control Benjamí-Aleví-Infantil. Alguns dels atletes de l'escola del Club Atletisme Gavà hi van anar a competir.

Enhorabona a tots/es


Tots els reultats

600 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
1a. Sèrie
2 GUTIERREZ HORVAT, KALA 1,49,9

2a. Sèrie
1 SANCHEZ GONZALEZ, Mª LUISA 1,49,4
8 OLIVIER CHAMBERLAIN, ELENA 2,07,4
15 GOYARD , CLAIRE 2,11,1
18 GIL DOMINGUEZ, LAURA 2,24,8

3000 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
7 MORATO AGUILAR, LAIA 14,06,8

SALT AMB PERXA ALEVI-INFANTIL FEMENÍ
3 GOMBAU RODRIGUEZ, JULIA 1,60

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENÍ
1 GOMBAU RODRIGUEZ, JULIA 9,78
5 SANCHEZ GONZALEZ, Mª LUISA 8,70
13 OLIVIER CHAMBERLAIN, ELENA 7,75

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL FEMENÍ
1 GUTIERREZ HORVAT, KALA 26,93
2 SANCHEZ GONZALEZ, Mª LUISA 24,19

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENÍ
1 GUTIERREZ HORVAT, KALA 26,08
6 GIL DOMINGUEZ, LAURA 19,00
19 OLIVIER CHAMBERLAIN, ELENA 11,89

600 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
1a. Sèrie
14 NAVARRO BERNAD, FRANCESC 2,04,8
15 SANCHEZ JUAN, POL 2,05,7
18 CASTRO SALVADOR, SERGI 2,53,4

SALT AMB PERXA ALEVI-INFANTIL FEMENÍ
1 ABAVIS VIVES, NIKOS 2,50

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULÍ
8 SANCHEZ JUAN, POL 8,36
14 NAVARRO BERNAD, FRANCESC 7,71

LLANÇAMENT DE PES INFANTIL MASCULÍ
2 PESO KEYER, VICTOR 9,21

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL MASCULÍ
1 PESO KEYER, VICTOR 29,43

5 ABAVIS VIVES, NIKOS 21,02
16 CASTRO SALVADOR, SERGI 6,89

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL MASCULÍ
4 PESO KEYER, VICTOR 19,53

600 METRES LLISOS ALEVÍ FEMENÍ
1a. Sèrie
2 GUTIERREZ CASADO, NOA 1,58,2
7 BURON RIU, ABRIL 2,12,2
2a. Sèrie
3 GRAU CHAMORRO, NATALIA 2,05,7
6 LA SIERRA HERNANDEZ, INES 2,13,9
8 CAMPMANY GOMEZ, LAIA 2,18,6
3a. Sèrie 3 AGUILERA LARA, INES 2,05,5
4a. Sèrie
5 BARRAGAN CABELLO, EMMA 2,08,6
9 BARRERA I GOMILA, ABRIL 2,24,2
10 CAMACHO CAMACHO, ANGELA 2,30,7

2000 METRES MARXA ALEVÍ FEMENÍ
9 CLEMENTE MARTIN, IRENE 14,08,3
12 ROYO RUIZ, ESTELA 15,24,1
13 GUTIERREZ CASADO, NOA 15,24,3
14 BEJARANO HERRERA, ANA 15,43,2

SALT DE LLARGADA ALEVÍ FEMENÍ
1 ROYO RUIZ, ESTELA 3,59
3 CLEMENTE MARTIN, IRENE 3,39
12 AGUILERA LARA, INES 3,15
22 LA SIERRA HERNANDEZ, INES 2,97
28 BARRERA I GOMILA, ABRIL 2,88
34 BURON RIU, ABRIL 2,71
40 NACARINO CLERIES, MARIA 2,59
43 CAMACHO CAMACHO, ANGELA 2,51
45 BEJARANO HERRERA, ANA 2,47
54 CAMPMANY GOMEZ, LAIA 2,16

600 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
1a. Sèrie
10 ABAD MUÑOZ, YERAI 2,15,9
2a. Sèrie
12 MORALES CUBEDO, ROGER 2,20,3
3a. Sèrie
3 GOYARD , GUILHEM 2,02,6
9 BURON RIU, BIEL 2,12,0

SALT DE LLARGADA ALEVÍ MASCULÍ
1 ABAD MUÑOZ, YERAI 3,58
30 MORALES CUBEDO, ROGER 2,79
32 BURON RIU, BIEL 2,73
34 GOYARD , GUILHEM 2,62

60 METRES LLISOS BENJAMÍ FEMENÍ
2a. Sèrie 2 ESCUTE PEREZ, ITZIAR 10,6
3a. Sèrie
6 COUTO CABRE, AINA 11,9

1000 METRES MARXA BENJAMÍ MASCULÍ-FEMENÍ
6 ESCUTE PEREZ, ITZIAR 6,52,0
7 BOURY CEBRIAN, ISMAEL 6,59,9

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ FEMENÍ
13 COUTO CABRE, AINA 0,80

60 METRES LLISOS BENJAMÍ MASCULÍ 1a. Sèrie
2 CUBEDO MACIAN, JOSEP 10,9
2a. Sèrie
1 CL72392 BOURY CEBRIAN, OMAR 04/01/2005 CA GAVÀ 9,3
3a. Sèrie
3 GONZALEZ BOSCH, EUDALD 10,6
6 MARTIN GARCIA, IKER 20,5
4a. Sèrie
5 RIVAS I MARTI, RAIMON 12,3

1000 METRES MARXA BENJAMÍ MASCULÍ-FEMENÍ
6 ESCUTE PEREZ, ITZIAR 6,52,0
7 BOURY CEBRIAN, ISMAEL 6,59,9

SALT D'ALÇADA BENJAMÍ MASCULÍ
2 BOURY CEBRIAN, OMAR 1,05
6 GONZALEZ BOSCH, EUDALD 0,95
7 CUBEDO MACIAN, JOSEP 0,95
17 RIVAS I MARTI, RAIMON 0,80

No hay comentarios:

Publicar un comentario