16 abr. 2014

5a Jornada Atletisme Escolar

El passat diumenge dia 6 d'abril, es va disputar a la pista del Prat de Llobregat la 5a Jornada Atletisme Escolar. Molts dels nostres atletes de l'escola del Club Altetisme Gavà hi van anar a competir.

Enhorabona a tots/es

TOTS ELS RESULTATS

100 m.ll. 1999-2000 FEMENÍ
Sèrie 1
1 Irene Rovira Rincón 13"0
Sèrie 2
2 Jordina Puchol Martínez 14"4
4 Carlota Puchol Martínez 15"3
Sèrie 3
1 Ariadna Esteve García 13"5
3 Susanna Crisol Herrando 14"3
4 Laura Sans López 15"5

LLARGADA 1999-2000 FEMENÍ
1 Ariadna Esteve García 4,36
6 Irene Rovira Rincón 3,80
7 Susanna Crisol Herrando 3,80

PES 1999-2000 FEMENÍ
1 Ariadna Esteve García 10,44
4 Carlota Puchol Martínez 6,34
5 Jordina Puchol Martínez 5,66
6 Laura Sanz López 4,80

100 m.ll. 1999-2000 MASCULÍ
Sèrie 1
2 Julen Garralaga Álvarez 12"4
Sèrie 2
2 Pol Ferrer García 14"0

LLARGADA 1999-2000 MASCULÍ
1 Julen Garralaga Álvarez 5,21
6 Pol Ferrer García 3,65

PES 1999-2000 MASCULÍ
5 Julen Garralaga Álvarez 9,20
6 Pol Ferrer García 8,72

150 m.ll. 2001-2002 FEMENÍ
Sèrie 1
1 Kala Gutiérrez Horvat 19"4
Sèrie 2
5 Laia Morató Aguilar 24"3
Sèrie 3
2 Claire Goyard Birgan 23"3
Sèrie 4
2 Elena Olivier Chamberlain 22"7
Sèrie 5
1 Júlia Gombau Rodríguez 20"9
3 Laura Gil Domínguez 23"7

600 m.ll. 2001-2002 FEMENÍ
3 Helena Olivier Chamberlain 2'06"6
4 Laia Morató Aguilar 2'08"0

220 m.t. 2001-2002 FEMENÍ
Sèrie 2
3 Maria Brullas Moreno 39"7
5 Laura Gil Domínguez 43"9

PERXA 2001-2002 FEMENÍ
2 Maria Brullas Moreno 1,75
3 Júlia Gombau Rodríguez 1,60

PES 2001-2002 FEMENÍ
1 Kala Gutiérrez Horvat 11,35
3 Julia Gombau Rodríguez 8,63
12 Laura Gil Domínguez 6,21
13 Elena Olivier 6,20
16 Claire Goyard Birgand 6,00
21 Laia Morató Aguilar 4,30

150 m.ll. 2001-2002 MASCULÍ
Sèrie 1
5 Nikos Abavis Vives 21"8
Sèrie 2
6 Victor Peso Keyer 27"5
7 Sergi Castro Salvador 28"7
Sèrie 3
6 Francesc Navarro Bernad 24"9
Sèrie 4
4 Elois Egea Mangis 23"6
5 Carles Roca Romero 25"3
6 Guillem Esteve García 31"2

600 m.ll. 2001-2002 MASCULÍ
6 Evan Egea Mangin 1'52"6
14 Francesc Navarro Bernad 2'09"8
17 Carlos Roca Romera 2'15"2
19 Sergi Castro Salvador 2'38"3
20 Guillem Esteve García 2'58"5

PERXA 2001-2002 MASCULÍ
2 Nikos Abavis Vives 2,30
6 Evan Egea Mangín 1,75
6 Alois Egea Mangín 1,75

PES 2001-2002 MASCULÍ
1 Victor Peso Keyer 9,00
2 Guilem Esteve García 7,61
9 Carlos Roca Romera 4,74
10 Sergi Castro Salvador 2,88

60 m.ll. 2002-2003 FEMENÍ
Sèrie 1
4 Irene Clemente Martín 9"7
Sèrie 2
1 Natalia Grau Chamorro 9"0
Sèrie 3
5 Ana Bejarano Herrera 11"3
Sèrie 4
1 Inés Aguilera Lara 9"3
4 Lia Tomàs Helma 10"0
Sèrie 5
1 Noa Gutiérrez Casado 8"9
6 Angela Camacho Camacho 11"2
Sèrie 6
2 Abril Burón Riu 9"5
6 Laia Capmany Gómez 10"9
Sèrie 7
1 Estela Royo Ruiz 9"3

600 m.ll. 2003-2004 FEMENÍ
Sèrie 1
5 Natalia Grau Chamorro 2'07"2
6 Inés Aguilera Lara 2'07"8
7 Abril Turón Riu 2'08"9
13 Laia Capmany Gómez 2'20"8
19 Ana Bejarano Herrera 2'41"4

LLARGADA 2003-2004 FEMENÍ
3 Estela Royo Ruiz 3,53
4 Irene Clemente Martín 3,50
6 Noa Gutiérrez Casado 3,35
8 Natalia Grau Chamorro 3,23
14 Lia Tomás Celma 2,98
17 Inés Aguilera Lara 2,90
19 Laia Capmany Gómez 2,88
26 Abril Burón Riu 2,71
27 Emma Barragán Cabello 2,69
29 Ana Bejarano Herrera 2,66
32 Angela Camacho Camacho 2,54

PERXA 2003-2004 FEMENÍ
4 Emma Barragán Cabello 1,40

PES 2003-2004 FEMENÍ
1 Natalia Grau Chamorro 6,68
2 Noa Gutiérrez Casado 6,52
3 Lia Tomás Celma 6,26
4 Abril Burón Riu 6,18
9 Irene Clemente Martín 4,68
14 Ana Bejarano Herrera 4,06
18 Angela Camacho Camacho 3,68
21 Inés Aguilera Lara 3,22

60 m.ll. 2002-2003 MASCULÍ
Sèrie 2
4 Ian Tomás Celma 10"3
Sèrie 3
1 Biel Burón Riu 9"5
Sèrie 4
4 Charles Cartier Arnau 10"1
5 Joan Jiménez Cristià 10"6
Sèrie 5
3 Guillem Goyard Birgan 10"1
Sèrie 6
6 Yerai Abad Muñoz 10"4

600 m.ll. 2003-2004 MASCULÍ
Sèrie 1
3 Guillem Goyart Virgan 2'03"9
4 Biel Burón Riu 2'06"1
7 Charles Cartier Arnau 2'08"8
13 Joan Jiménez Cristià 2'17"3

LLARGADA 2003-2004 MASCULÍ
11 Charles Cartier Arnau 3,23
13 Joan Pau Jiménez Cristià 3,20
23 Yerai Abad Muñoz 2,86
24 Guillem Goyard Birgand 2,83
26 Roger Morales Cubedo 2,82
28 Biel Brurón Riu 2,78
35 Ian Tomas Celma 2,63

PES 2003-2004 MASCULÍ
2 Roger Morales Cubedo 7,08
7 Ian Tomas Celma 5,88
8 Joan Pau Jiménez Cristià 5,62
10 Charles Cartier Arnau 5,46
17 Biel Burón Riu 5,13
28 Yerai Abad Muñoz 4,24

60 m.ll. 2004-2005 FEMENÍ
Sèrie 1
1 Itziar Escolé Pérez 10"5
6 Aina Couto Cabré 11"2
Sèrie 2
1 Fatima Subias Tenllado 10"5

ALÇADA 2005-2006 FEMENÍ
3 Fátima Subias Tenllado 0,90
10 Aina Couto Cabré 0,80
11 Itziar Esteve Pérez 0,75

PILOTA 2005-2006 FEMENÍ
6 Aina Couto Cabré 12,64
9 Itziar Esteve Pérez 10,12

60 m.ll. 2005-2006 MASCULÍ
Sèrie 2
3 Martí Mas Azpilicueta 11"6
Sèrie 3
1 Eudald González Bosch 10"7
Sèrie 4
1 Omar Boury Cebrian 9"7
Sèrie 5
2 Josep Cubedo Macián 11"1
3 Raimond Ribas Martí 12"6

ALÇADA 2005-2006 MASCULÍ
1 Omar Bouny Cebrián 1,10
3 Josep Cubedo Macian 0,95
6 Eudald González Bosch 0,90
9 Raimon Ribas Martí 0,85
16 Martí Mas Azpilicueta 0,75

PILOTA 2005-2006 MASCULÍ
3 Omar Boury Cebrián 19,44
10 Raimon Ribas Martí 13,78

60 m.ll. 2007-2008 MASCULÍ
Sèrie 4
1 Ismael Bouri Cebrián 9"6

LLARGADA 2007-2008 MASCULÍ
9 Ismael Boury Cebrián 1,91

No hay comentarios:

Publicar un comentario