3 dic. 2013

Resultats XIV Cros Ciutat de Gavà (**actualitzats**)

El primer dia de Desembre es va disputar el tan esperat cros de casa, el XIV Cros Ciutat de Gavà, organitzat pel Club Atletisme Gavà, amb un gran èxit tant pel nombre i nivell de participants com per l'ambient lúdic i esperit esportiu que ha regnat en totes les proves.

Enhorabona a tots els atletes participants, i sobretot, a tota la organització i els assistents, que heu fet possible una nova edició del Cros Ciutat de Gavà. Us hi esperem l'any vinent a la 15a edició.

RESULTATS (corregits)
FOTOS

OPEN MASCULÍ
17è ANTONIO MARTINEZ VIDIGAL 30:42
20è JOSÉ ANTONIO FLORENTÍN PÉREZ 31:43
26è FELIX FRANCO HERNANDEZ 32:58
30è JOAN VALERIANO PARRA LOPEZ 34:09
31è JOSE LUIS SÁNCHEZ LÓPEZ 34:21
33è FRANCISCO ORMEÑO CONCHA 34:45
36è DOMINGO DE SAN EUSEBIO HENANDEZ 35:20
39è MIGUEL RAMÓN MASIP MASIP 36:18
41è BERNAT PESO INFANTE 37:29
43è JOSE LUIS GIL GIL 38:49
45è JUAN PEDRO PÉREZ CALZADA 39:25
46è ALBERTO BENAVIDES LOPEZ 39:47
47è FRANCISCO ORTEGA MORENO 40:02
49è MARIO GARCIA ASENSIO 40:52

OPEN FEMENÍ
5a LARA MAZÓN CODINA 35:20
15a CATI SERRANO GRANADOS 38:45
23a AMPARO RODRIGUEZ RODRIGUEZ 43:22

1999 - 2000 FEMENÍ
17a JULIA NICOLAS MARZO 14:27
18a ANDREA ADRIA RUFIAN 14:45
20a LAURA SANS LOPEZ 14:54
21a INES IVY BALTIC FLORES
22a IRENE ROVIRA RINCON 15:08
24a JORDINA PUCHOL MARTINEZ 15:25
26a ELISA VERDEGUER MOMOT 15:47
28a ALICIA CARMONA NEVADO 16:11
30a CARLOTA PUCHOL MARTINEZ 17:14

1999 - 2000 MASCULÍ
12è IVAN LOPEZ TORRECILLAS 20:04 (**actualitzat**)
17è GERMAN BARRAGAN CABELLO 21:06 (**actualitzat**)

1997 - 1998 MASCULÍ
1r MOHAMED BELDRISS BENHMIDA 16:09 (**actualitzat**)
2n SERGI QUEROL COLOMER 16:33  (**actualitzat**)
4t MARC SOLINA ARNAU 16:54  (**actualitzat**)
5è GUILLERMO EGEA MANGIN 17:09 (**actualitzat**)
6è DAVID FERNANDEZ VERA 17:37 (**actualitzat**)
7è MIQUEL DOMENECH VILLOLDO 18:03 (**actualitzat**)

2003 - 2004 FEMENÍ
2a ESTELA ROYO RUIZ 03:14
3a NOA GUTIERREZ CASADO 03:16
8a EMMA BARRAGAN CABELLO 03:26
11a INES LA SIERRA HERNANDEZ 03:31
12a MAR BUYREU ALIAS 03:33
15a ABRIL BURON RIU 03:35
16a NATALIA GRAU CHAMORRO 03:38
23a INES AGUILERA LARA 03:44
27a LAIA CAMPMANY GOMEZ 03:49
32a LAIA MORA JIMENEZ 03:54
45a MOIRA MCGRATH BENITO 04:07
48a LIA TOMAS CELMA
50a ANGELA CAMACHO CAMACHO 04:22
53a ANA BEJARANO HERRERA 04:40
60a ELENA ALVAREZ CODESIDO 05:17

2003 - 2004 MASCULÍ
7è GUILLEM GOYARD 7:36
11è ROGER MORALES CUBEDO 7:40
13è BIEL BURON RIU 7:43
20è TARIKU BATISTE ROMAN 8:12
23è IAN TOMAS CELMA 8:16
25è MIQUEL BRESCO BALLESTER 8:17
26è JOAN JIMENEZ CRISTÀ 8:25
33è YERAI ABAD MUÑOZ 9:01
44è MARC GIL MAYOR 10:41

2001 - 2002 FEMENÍ
5a JULIA GOMBAU RODRIGUEZ 7:39.53
9a CINTA RICART CAMPIUS 7:51.32
10a Mª LUISA SANCHEZ GONZALEZ 7:51.52
18a LAIA MORATO AGUILAR 8:21.57
21a CLAIRE GOYARD 8:30:20
22a ELENA OLIVIER CHAMBERLAIN 8:32.57
29a IRENE GARCIA FERRAN 9:12.00
30a AINOA MARTIN ZAMORA 9:14.53
32a LAURA GIL DOMINGO 9:23.07

2001 - 2002 MASCULÍ
4t PAUL MCGRATH BENITO 9:06.07
13è EVAN EGEA MANGIN 10:37.23
17è ALOIS EGEA MANGIN 11:07.26
19è POL SANCHEZ JUAN 11:19.40
26è FRANCESC NAVARRO BERNAD 11:52.52
27è OSCAR GARCIA CARRETERO 11:55.58
28e NIKOS ABAVIS VIVES 12:01.48
35è ARTHUR MASCARENHAS DA SILVA MEIRELES 14:20.57
37è MURILLO MASCARENHAS DA SILVA MEIRELES 15:03.07
38è DIEGO PABLO CARREÑO 15:45.46
39è GUILLEM ESTEVE GARCIA 15:49.05
40è VICTOR PESO KEYER 15:52.27
41è SERGI CASTRO SALVADOR 16:05.40

JÚNIOR FEMENÍ (1995 - 1996)
2a ELENA VILLANUEVA ROMERO 21:00

VETERÀ FEMENÍ
10a MARTA ALIAS ECHEVARRIA 22:46

PROMESES FEMENÍ (1993 - 1994)
3a HELENA GARCIA FERRAN 22:36

SÈNIOR FEMENÍ
5a LORENA SALAS VILLAREAL 20:34

PROMESES MASCULÍ (1993 - 1994)
1r MARC MASIP ALTIMIRAS 37:04

SÈNIOR MASCULÍ
10è ALEJANDRO FORTUNA MESA 37:28
11è SANTIAGO PEREDA GRANADOS 38:37

2005 - 2006 FEMENÍ
9a AINA COUTO CABRE 03:57
17a SILVIA BARBERAN BORREGO 04:09
28a ITZIAR ESCUTE PEREZ 04:28
31a PENELOPE MARTINEZ RODRIGUEZ 04:40
33a PANDORA GARCIA PALMERO 05:00

2005 - 2006 MASCULÍ
3r EUDALD GONZALEZ BOSCH 03:20
4t MILO CASSAINS BOUYSSOU 03:23
8è ANGEL FERNANDEZ PALLARES 03:26
9è OMAR BOURY CEBRIAN 03:30
11è JOSEP CUBEDO MACIAN 03:33
14è JOSEP CUBEDO MACIAN 03:35
16è JULEN CARRASCOSA MILLAN 03:43
17è MARCOS CHERTA CORONA 03:45
20è ALEJANDRO RODRIGUEZ GONZALEZ 03:47
22è RAIMON RIVAS I MARTI 03:51
26è ARNAU CEPERO QUESADA 03:58
33è ERIK SANCHEZ DOMINGUEZ 04:04
38è IKER MARTIN GARCIA 04:08
45è MARC GARCIA RUBIO 04:16
56è ALEX LAZARO GARCIA 04:38
57è OSCAR SANCHEZ MORAL 04:44
61è IZAM BUSTOS ROBLES 04:54
63è BIEL GALLARDO CRESPO 05:09

2007 - 2008 FEMENÍ
3a PAULA RELLO TRINIDAD 02:16
4a LAIA ESCOZ BUENAVENTURA 02:21 (**actualitzat**)
7a MARTINA BARRAGAN GARCIA 02:38 (**actualitzat**)
16a PAULA RELLO TRINIDAD 02:50 (**actualitzat**)
17a MARIA MAYORDOMO QUESADA 02:52 (**actualitzat**)
20a MARTINA GUEVARA CARMONA 02:54 (**actualitzat**)
21a LAURA BARBERAN BORREGO 02:58 (**actualitzat**)
23a PAULA RUIZ DE DIEGO 03:07 (**actualitzat**)
26a SOFIA PALA DE LA VARGA 03:12 (**actualitzat**)

2007 - 2008 MASCULÍ
5è JAN BUYREU ALIAS 02:07
9è ISMAEL BOURY CEBRIAN 02:12
12è GUILLEM GONZALEZ VERDEJO 02:15
17è NACHO CAPARROS AYLLON 02:18
26è PEDRO PEREDA GARCÍA 02:34
27è MARC ARROCHA GALBANY 02:35
29è NICOLAS SANCHEZ CUBO 02:36
32è NESTOR LAGUNA FERRER 02:37
40è MARTI TERRON MELERO 02:45
44è ALVARO CHERTA CORONA 02:48
45è BIEL LOPEZ SEBASTIAN 02:48
51è GUILLEM VILLA CUBELLS 02:57
53è MARCOS DE SOLA GUTIERREZ 03:01
54è POL GARRETA PARCERISA 03:14

MINIS 2009 FEMENÍ
3a EMMA LAGUNA FERRER 03:25

MINIS 2009 MASCULÍ
1r UNAI DEL PINO ROMERO 03:15
2n POL SIERRA SOLER 03:23

JÚNIOR MASCULÍ (1995 - 1996)
4t HAITAN TAZOUI 19:57
6è JOEL CODINA POQUET 22:07

VETERÀ MASCULÍ
3r CESAR RODRIGUEZ FERNANDEZ 18:17
18è ALBERTO CEMBORAIN RODRIGUEZ 20:18 (**actualitzat**)
23è SANTIAGO TRUJILLO RODRIGUEZ 20:38
28è JOSEP J FRANCO MONILL 22:01
29è IGNASI BUYREU PASARISA 22:47

1 comentario:

  1. En el resultat femení 2007/2008 la tercera clasificada va ser Laia Escoz Buenaventura ( mirar fotos )

    ResponderEliminar