5 may. 2013

G.P. Fira dels Espàrrecs. Resultats

El divendres dia 3 de maig es va acabar de disputar el 1r Trofeu de Promoció Baix Llobregat - GP Fira dels Espàrrecs, que per motius climatológics es va decidir suspendre el passat dissabte 27 d'abril. Una vegada dispuatada la competició on el Cornellà At. va ser campió, seguit del C.A.Gavà A i completant el podi el Martorell At. tenim els resultats generals y els dels notres atletes.

Enhorabona a tots i a totes!

RESULTATS
FOTOS

Jornada dissabte 27/04/2013

3.000m Marcha INFANTIL MASCULINO
2n Oscar Garcia Carretero amb 20:27.3''
3r Victor Peso Keyer amb 24:02.9''

220m.v INFANTIL FEMENINO
Final B
2a Laura Gil Dominguez amb 46.2''

220m.v INFANTIL MASCULINO
4t Albert Esteban Audina amb 40.7''
6è Rafael Sanchis Cortes amb 41.9''

Disco INFANTIL MASCULINO (800g)
1r Sergio Perez Garrido amb 27.36m

Altura BENJAMIN FEMENINO
Clara Mcgrath Benito (SM)
Maria Nacarino Cleries (SM)

Pelota BENJAMIN MASCULINO (250g)
2n Joan Jimenez I Cristia amb 23.55m

Longitud ALEVIN FEMENINO
4à Irene Clemente Martin amb 2.99m

Jornada divendres 3/05/2013

600m ALEVÍ MASCULÍ
1r Paul Mcgrath Benito 1'54".7

600m ALEVÍ FEMENÍ
2a Estela Royo Ruiz 1'58".1
6a Mar Buyreu Alias 2'12".5

300m CADET MASCULÍ
1r Luke Ottewell Girling 40".3
3r Ivan Lopez Torrecillas 43".8

300m CADET FEMENÍ
1a Natalia Florentin Massana 42".0
3a Irene Rovira Rincon 47".2

60m ALEVÍ MASCULÍ
1r Nikos Abavis Vives 9".2

60m ALEVÍ FEMENÍ
Final A
2a Blanca Margarit Ruiz 9".4
Final B
3a Noa Gutierrez Casado 9".1

1.000m BENJAMÍ MASCULÍ
4t Josep Cubedo Macian 4'02".6

1.000m BENJAMÍ FEMENÍ
5a Moira Mcgrath Benito 4'29".7

3.000m INFANTIL MASCULÍ
5è German Barragan Cabello 13'39".9

3.000m INFANTIL FEMENÍ
2a Julia Nicolas Marzo 12'03".4
4a Julia Gombau Rodriguez 12'18".7

1.500m Obst. CADET MASCULÍ
1r Abdelaziz Yechou 5'02".6
5è Francesc Margarit Ruiz 6'21".7

100m.v. CADET MASCULÍ
Final B
1r Ivan Lopez Torrecillas 17".8
3r Julen Garralaga Alvarez 21".9

100m.v. CADET FEMENÍ
Final A
3a Lorena Eistert 19".2
Final B
1a Natalia Florentin Massana 18".2

4x100m CD-INF-AL-BJ MASCULÍ
Final A
2ns CA GAVÀ 59".2
Ivan Lopez Torrecillas
Sergio Perez Garrido
Nikos Abavis Vives
Omar Boury Cebrian

4x100m CD-INF-AL-BJ MASCULÍ
Final B
2ns CA GAVÀ 1'02".3
Luke Ottewell Girling
Alois Egea Mangin
Sergio Roca Romera
Milo Cassains Bouyssou

4x100m CD-INF-AL-BJ FEMENÍ
Final A
3es CA GAVÀ 1'01".9
Natalia Florentin Massana
Ariadna Esteve Garcia
Noa Gutierrez Casado
Maria Nacarino Cleries

4x100m CD-INF-AL-BJ FEMENÍ
Final B
1es CA GAVÀ 1'02".8
Sonia Fernandez Fornet
Kala Gutierrez Horvat
Blanca Margarit Ruiz
Moira Mcgrath Benito

Disco INFANTIL FEMENÍ (800g)
1a Kala Gutierrez Horvat 26,08m
2a Ariadna Esteve Garcia 25,41m

Disco CADET MASCULÍ (1kg)
2n Eduard Ferrer Puges 28,78m

Disco CADET FEMENÍ (800g)
3a Merce Serra Checa 28,00m
4a Elisa Verdeguer Momot 27,69m
5a Ines-ivy Baltic Flores 24,98m

Altura BENJAMÍ MASCULÍ
3r Omar Boury Cebrian 0,95m
5è Ian Tomas Celma 0,90m

Pelota BENJAMÍ FEMENÍ (250g)
2a Moira Mcgrath Benito 15,54m
5a Clara Mcgrath Benito 10,28m

Jabalina CADET MASCULÍ (600g)
2n Marc Louis Vekemans Espligares 29,73m
3r Francesc Margarit Ruiz 26,43m
6è Julen Garralaga Alvarez 25,19m

Jabalina CADET FEMENÍ (500g)
5a Sonia Fernandez Fornet 17,81m
6a Elisa Verdeguer Momot 16,80m

Peso ALEVÍ MASCULÍ (2kg)
3a Paul Mcgrath Benito 6,26

Peso ALEVÍ FEMENÍ (2kg)
3a Noa Gutierrez Casado 5,47m
6a Emma Barragan Cabello 4,03m

Pértiga CADET MASCULÍ
1r Eduard Ferrer Puges 2,65m
4t Mario Hernandez Fernandez 2,45m

Pértiga CADET FEMENÍ
1a Merce Serra Checa 2,95m

Longitud ALEVÍ MASCULÍ
3r Nikos Abavis Vives 3,86m

Triple Salto INFANTIL MASCULÍ
1r Sergio Perez Garrido 10m42m

Triple Salto INFANTIL FEMENÍ
3a Ariadna Esteve Garcia 9,04m
4a Julia Gombau Rodriguez 8,81m

No hay comentarios:

Publicar un comentario