4 jul. 2012

1r Meeting "Ciutat de Gavà" als Campionats d'Espanya de Veterans

El passat cap de setmana, del 29 de juny a l'1 de juliol, es va celebrar la vint-i-novena edició del Campionat d'Espanya de Veterans a Águilas, Múrcia. Els atletes catalans han obtingut uns extraordinaris resultats amb la consecució de 137 medalles.

Alguns d'aquests atletes van participar al campionat acreditant marques obtingudes al 1r Meeting de Veterans "Ciutat de Gavà", celebrat a l'estadi de la Bòbila el passat 13 de novembre de 2011, amb record femení inclós, que demostra l'actitud dels esportistes participants.

Això dóna un nou impuls a les ganes per seguir potenciant l'esport i l'esport de veterans especialment, amb tant potencial en el nostre club.

Bona feina!

No hay comentarios:

Publicar un comentario