Aquest cap de setmana es realitzaven al Palau Sant Jordi la Jornada prèvia Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta [RFEA] i les Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus Sub14-Sub16-Sub18 en pista coberta [RFEA].
Els nostres relleus Sub16 |
Molts dels nostres nois i noies vam poder participar gràcies a les marques aconseguides als darrers controls, amb gran èxit, on molts van aconseguir el preuat passi a la final del proper cap de setmana.
Felicitats!
Resultats Jornada prèvia Sub14 en PC aquí
Resultats Eliminatoria Relleus Sub14-Sub16-Sub18 en PC aquí
Prèvia Campionat de Catalunya Sub14 en pista coberta Palau Sant Jordi
600m MASC. PC
-Semifinal 2
6 Adria Anento Sanchez amb 1:49.43
1.000m MASC. PC
-Semifinal 1
6 Laurens Diez Kerstens amb 3:17.97 q
11 Julian Diez Kerstens amb 3:25.53
-Semifinal 2
6 Adria Anento Sanchez amb 1:49.43
1.000m MASC. PC
-Semifinal 1
6 Laurens Diez Kerstens amb 3:17.97 q
11 Julian Diez Kerstens amb 3:25.53
1.000m MASC. PC
-Semifinal 2
2 Ismael Moumen Idlaimine amb 3:22.67 q
7 Sylvan Gallego Drouillard amb 3:29.87
-Semifinal 2
2 Ismael Moumen Idlaimine amb 3:22.67 q
7 Sylvan Gallego Drouillard amb 3:29.87
Alçada MASC. PC
3 Adria Anento Sanchez amb 1.34 q
5 Adria Calaf Iglesias amb 1.29
3 Adria Anento Sanchez amb 1.34 q
5 Adria Calaf Iglesias amb 1.29
Perxa MASC. PC
4 Laurens Diez Kerstens amb 2.10 q
9 Julian Diez Kerstens amb 1.80
4 Laurens Diez Kerstens amb 2.10 q
9 Julian Diez Kerstens amb 1.80
Llargada MASC. PC
9 Sylvan Gallego Drouillard amb 3.85
9 Sylvan Gallego Drouillard amb 3.85
Triple Salt MASC. PC
2 Adria Calaf Iglesias amb 9.01 q
2 Adria Calaf Iglesias amb 9.01 q
Pes (3kg) MASC. PC
2 Pol Hernaiz Moral amb 8.43 q
2 Pol Hernaiz Moral amb 8.43 q
1.000m FEM. PC
-Semifinal 1
9 Alba Hernandez Gonzalez amb 3:28.99 q
10 Mila Kesteloot Bouquet amb 3:29.33 q
-Semifinal 1
9 Alba Hernandez Gonzalez amb 3:28.99 q
10 Mila Kesteloot Bouquet amb 3:29.33 q
-Semifinal 2
1 Alia Sophie Franke amb 3:29.03 q
5 Ariadna Guardia Baños amb 3:42.32
1 Alia Sophie Franke amb 3:29.03 q
5 Ariadna Guardia Baños amb 3:42.32
60m tanques (0,762) FEM. PC
-Semifinal 3
8 Elisa De Riedmatten amb 12.76
-Semifinal 3
8 Elisa De Riedmatten amb 12.76
Alçada FEM. PC
Lidia Mora Jimenez NP
Monica Malevich NP
Lidia Mora Jimenez NP
Monica Malevich NP
Perxa FEM. PC
4 Carla Perez Sanchez amb 2.10 q
4 Carla Perez Sanchez amb 2.10 q
Triple Salt FEM. PC
5 Agnes Benitez Garcia amb 8.70 q
6 Aina Jofre Costa amb 8.48
8 Carla Perez Sanchez amb 8.25
9 Alba Grilo Gonzalez amb 8.04
Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus en pista coberta Palau Sant Jordi
4x200 MASC. PC
-Semifinal 1
5 CA Gavà amb 2:05.21
Adria Anento Sanchez
Julian Diez Kerstens
Sylvan Gallego Drouillard
Mila Kesteloot Bouquet
5 Agnes Benitez Garcia amb 8.70 q
6 Aina Jofre Costa amb 8.48
8 Carla Perez Sanchez amb 8.25
9 Alba Grilo Gonzalez amb 8.04
Eliminatòries Campionat de Catalunya de Relleus en pista coberta Palau Sant Jordi
4x200 MASC. PC
-Semifinal 1
5 CA Gavà amb 2:05.21
Adria Anento Sanchez
Julian Diez Kerstens
Sylvan Gallego Drouillard
Mila Kesteloot Bouquet
4x200 FEM. PC
-Semifinal 5
4 CA Gavà amb 2:03.84
Alba Grilo Gonzalez
Mila Kesteloot Bouquet
Monica Malevich
Alba Hernandez
-Semifinal 5
4 CA Gavà amb 2:03.84
Alba Grilo Gonzalez
Mila Kesteloot Bouquet
Monica Malevich
Alba Hernandez
4x300 MAS PC
-Semifinal 1
5 CA Gavà amb 2:58.25
Marti Brullas Moreno
Nacho Caparros Ayllon
Adrian Lopez Ferrer
Mario Martin Bernalez
4x300 FEM PC
-Semifinal 6
4 CA Gavà amb 3:19.55
Anna Domenech Saumoy
Julieta Geraud
Paula Pinteño Casanovas
Iciar Tomeo Izquierdo
-Semifinal 6
4 CA Gavà amb 3:19.55
Anna Domenech Saumoy
Julieta Geraud
Paula Pinteño Casanovas
Iciar Tomeo Izquierdo
No hay comentarios:
Publicar un comentario