7 nov. 2017

3r Cros Comarcal a Sant Just Desvern

El passat diumenge 5 de novembre va tenir lloc al Parc Torreblanca de Sant Just Desvern el 3r Cros Comarcal dels JJEE i la 4t Volta Solidària (per a totes les edats). I és clar, els nostres joves atletes allí que van.


Va ser una collita fantàstica, de medalles, podis i grans marques, però sobretot d'il·lusió i ganes d'aprendre. Ens encanta el cros i ho demostrem sempre que podem.

Felicitat a tots!!!!

Fotos aquí
Resultats aquí
CADET MASCULÍ 2002-2003
11 ROGER MORALES CUBEDO
13 DAVID FERRER ZAPATER

INFANTIL MASCULÍ 2004-2005
8 JOSEP CUBEDO MACIÁN
29 MARCOS CHERTA CORONA
42 MARC GOMEZ FERNANDEZ

INFANTIL FEMENÍ 2004-2005
31 EMMA MIGUEL SIMEON

ALEVÍ MASCULÍ 2006-2007
15 QUIM GIRAL TREJOS
16 MARIO MARTÍN BERNÁLDEZ
18 OSCAR GAVALDÁ SAVA
22 GUILLEM CARO NAVARRO
27 MIQUEL BRULLAS MORENO
35 MARTÍ BRULLAS MORENO
40 MARC LANCHARRO ORDOÑEZ
52 ADRIAN LÓPEZ FERRER
63 ALEX MONTERO CERVERA
65 ADAM GUTIERREZ CASADO

ALEVÍ FEMENÍ 2006-2007
17 ÌCIAR TOMEO IZQUIERDO
19 LAIA ESCOZ BUENAVENTURA
27 LUCIA CERDEIRA GARRIDO
35 EMMA DÍA ALBARRAL
39 JULIA MUÑOZ MESTRES
40 CARLA MEDINA CASTRO

BENJAMÍ MASCULÍ 2008-2009
5 LAURENS DIEZ KERSTENS
6 MANU CARPIO ASENSIO
8 JULIAN DIEZ KERSTENS
14 ARNAU VENDRELL VERGE
31 NIL CHEKLE LARRUY RUFAS
51 HUGO MUÑOZ BURGO
62 TOMÀS URREA RUIZ

BENJAMÍ FEMENÍ 2008-2009
1 JÚLIA HURTADO EXPÓSITO
7 AINA JOFRE COSTA
14 MILA KESTELOOT BOUQUET
15 CARLA PEREZ SANCHEZ
26 ALBA HERNANDEZ GONZALEZ
27 ARIADNA GUARDIA BAÑOS
44 ALBA GRILO GONZALEZ
47 LIDIA MORA JIMENEZ
52 CLARA GIL MONLEON

PREBENJAMÍ MASCULÍ 2010-2011
3 HUGO CAZENAVE DEILLAC
30 GERARD DURO ROMERAL
31 MANUEL RIAL GAYO
38 NAHUEL URCOLA AGUSTÍ
60 SANTIAGO URCOLA AGUSTÍ

PREBENJAMÍ FEMENÍ 2010-2011
7 MICAELA GELABERT DIEZ
12 ALBA DE SOLA GUTIERREZ
20 NOELIA PALAZON SAN NICOLÁS
24 CARLA MARTINEZ CHECA
28 INÉS CASTILLEJO DELGADO
32 ARIANNA GIACARDI GIOVANDO

EDUCACIÓ INFANTIL FEMENÍ 2012-2013
4 SARA MONTERO CERVERA

No hay comentarios:

Publicar un comentario