23 oct. 2017

Trofeu Promoció 2017: 4a Jornada

Aquest cap de setmana hem tingut la 4a jornada del Trofeu Promoció 2017, trofeu que consta de quatre jornades que es realitzaran en horari matinal a partir de les 10.00 hores.


La quarta i darrera jornada es va celebrar aquest dissabte 21 d'octubre a Manresa, on la tardor ja es fa notar. Alguns dels nostres atletes de l'escola el Club Atletisme Gavà hi van a anar a competir. On van fer bones marques i arreplegant algunes medalles.

Finalment el club va quedar en una meritòria 6a posició, que demostra que la nostra escola te molt bona salut.

Enhorabona a tots/es.

Fotos aquí
Resultats aqui.

100m.ll. CADET MASC. AL
Final D
4 Victor Martinez Hidalgo 13.1 1P

600m.ll. CADET MASC. AL
Final A
8 David Ferrer Zapater 1:50.1 1P
Final B
4 Roger Morales Cubedo 1:45.4 1P

Pes (4kg) CADET MASC. AL
4 Roger Morales Cubedo 10.43 1P
9 David Ferrer Zapater 8.84 1P
11 Victor Martinez Hidalgo 7.38 1P

100m.ll. CADET FEM. AL
Final B
2 Alexandra De La Fuente Rondo 14.2 1P
4 Abril Barrera I Gomila 14.5 1P
Final C
3 Claudia De La Fuente Rondo 14.5 1P
5 Cristina Fabrega Saura 15.0

600m.ll. CADET FEM. AL
Final A
1 Emma Barragan Cabello 1:48.8 5P
2 Natalia Grau Chamorro 1:58.9 1P
4 Abril Barrera I Gomila 2:00.6 1P
7 Cristina Fabrega Saura 2:19.6
Final B
6 Alexandra De La Fuente Rondo 2:15.4
7 Claudia De La Fuente Rondo 2:42.5

80m.ll INFANTIL MASC. AL
Final D
4 Josep Cubedo Macian 12.6
Final E
3 Marti Mas Azpilicueta 12.0
Final F
3 Omar Boury Cebrian 11.7

600m.ll INFANTIL MASC. AL
Final A
8 Omar Boury Cebrian 1:50.9 1P
9 Josep Cubedo Macian 1:51.4 1P

Triple INFANTIL MASC. AL
12 Omar Boury Cebrian 8.67 1P

Disc (800g) INFANTIL MASC.
13 Josep Cubedo Macian 13.97 1P
17 Marti Mas Azpilicueta 11.62

80m.ll. INFANTIL FEM. AL
Final A
3 Ines Aguilera Lara 10.9 1.5P
Final C
5 Emma Miguel Simeon 12.7
Final D
1 Laia Mora Jimenez 12.0 1P
3 Laia Campmany Gomez 12.6

600m.ll. INFANTIL FEM. AL
Final C
1 Ines Aguilera Lara 1:48.4 1.5P
2 Laia Mora Jimenez 1:55.9
6 Laia Campmany Gomez 2:03.9
8 Emma Miguel Simeon 2:19.7

Triple Salt INFANTIL FEM. AL
4 Ines Aguilera Lara 9.64 1P
9 Laia Mora Jimenez 8.75 1P
19 Laia Campmany Gomez 7.35
20 Emma Miguel Simeon 7.32

600m.ll. ALEVÍ MASC. AL
Final A
10 Ismael Boury Cebrian 2:17.9 1P
Final B
9 Arnau Figueras Estevez 2:47.9

600m.ll. ALEVÍ FEM. AL
Final B
11 Julia Muñoz Mestres 2:33.9
Final D
6 Paula Herraez Carmona 2:16.8

Disc (600g) ALEVÍ FEM.
8 Paula Herraez Carmona 13.07 1P
11 Julia Muñoz Mestres 12.37 1P

60m.ll. BENJAMÍ MASC. AL
Final C
3 Rayan Maaroufi Tijan 9.6 1P
Final F
1 Adria Anento Sanchez 9.4 1P

Alçada BENJAMÍ MASC. AL
2 Adria Anento Sanchez 1.16 3P
23 Rayan Maaroufi Tijan 0.90

60m.ll. BENJAMÍ FEM. AL
Final A
3 Carla Perez Sanchez 10.8
Final B
3 Lidia Mora Jimenez 10.5

Alçada BENJAMÍ FEM. AL
6 Carla Perez Sanchez 1.06 1P
20 Lidia Mora Jimenez 0.90

No hay comentarios:

Publicar un comentario