4 oct. 2017

Trofeu Promoció 2017: 2a Jornada

Aquest cap de setmana hem tingut la 2a jornada del Trofeu Promoció 2017, trofeu que consta de quatre jornades que es realitzaran en horari matinal a partir de les 10.00 hores.


La segona jornada es va celebrar aquest dissabte 30 de setembre a Castellar, i les següents es realitzaran els propers14 i 21 d'octubre.

Alguns dels nostres atletes de l'escola el Club Atletisme Gavà hi van a anar a competir. On van fer bones marques i arreplegant algunes medalles.

Enhorabona a tots/es.

Fotos aquí
Resultats aquí

Pilota (200g) BM MASC. AL
14 Nil Chekle Larruy Rufas 16.54 1P

Llargada BF FEM. AL
26 Alba Grilo Gonzalez 1.92

1.000m Marxa BM MASC. en pista
11 Nil Chekle Larruy Rufas 7:28.1 1P

1.000m Marxa BF FEM. en pista
Final A
10 Alba Grilo Gonzalez 7:47.6

2.000m Marxa AM MASC. en pista
8 Oscar Gavalda Sava 14:22.5 1P

Llargada AF FEM. AL
17 Iciar Tomeo Izquierdo 3.15
24 Julia Muñoz Mestres 2.80

Pilota (400g) AM MASC. AL
13 Oscar Gavalda Sava 18.20

Pilota (400g) AF FEM.
12 Julia Muñoz Mestres 15.93 1P
16 Iciar Tomeo Izquierdo 9.67

1.000m IM MASC. AL
Final A
7 Josep Cubedo Macian 3:31.1 1P
8 Marti Mas Azpilicueta 3:32.3

1.000m IF FEM. AL
Final A
3 Laia Campmany Gomez 3:45.8 1P
10 Maldonado Benedicto 4:11.8
Final B
4 Laia Hernandez Pla 3:40.3 1P
9 Paola Maldonado Benedicto 4:57.5

80m tanques (0,762) FEM. AL
Final B
2 Laia Hernandez Pla 15.7 1P

80m tanques (0,84) MASC. AL
Final A
3 Marti Mas Azpilicueta 17.8
Final C
2 Joan Jimenez Cristia 15.8 1P
4 Josep Cubedo Macian 18.5

Alçada MASC. AL
2 Joan Jimenez Cristia 1.52 3P

1.000m CF FEM. AL
3 Abril Barrera I Gomila 3:55.6 2P
4 Maria Fabrega Vila 3:58.4 1P
5 Cristina Fabrega Saura 4:18.6 1P

Llargada CF FEM. AL
5 Abril Barrera I Gomila 4.38 1P
13 Maria Fabrega Vila 3.30 1P

PUNTUACIÓ PROVISIONAL

1 GA LLUÏSOS MATARÓ 176
2 AVINENT MANRESA 163,8
3 UA BARBERÀ 94
4 AA CATALUNYA 92,5
5 CORNELLÀ AT. 84,2
6 CA GAVÀ 59
7 UA RUBÍ 24
8 CA LAIETÀNIA 18
9 CA CASTELLAR 17
10 CA CANOVELLES 16
11 CA NOU BARRIS 13
12 CA PALAFRUGELL-GICB 10
13 CA VILADECANS 9
14 CA VIC 8
15 AEA VENTALLÓ 5
16 JA SABADELL 5
17 RUNNERS EL VENDRELL 5
18 AA XAFATOLLS 5
19 CA IGUALADA 3
20 ISS-L'HOSPITALET 3
21 AT. MONTORNÈS 3
22 JA MONTCADA 2
23 CA SANT CELONI 2
24 CA BAIX MONTSENY 1
25 RIPOLLET UA 0,5

No hay comentarios:

Publicar un comentario