28 sept. 2017

Trofeu Promoció 2017: 1a Jornada

Aquest cap de setmana ha començat el Trofeu Promoció 2017, trofeu que consta de quatre jornades que es realitzaran en horari matinal a partir de les 10.00 hores.


La primera jornada es va celebrar aquest dissabte 23 de setembre a Rubí, i les següents es realitzaran el pròxims 30 de setembre, el 14 i 21 d'octubre.

Alguns dels nostres atletes de l'escola el Club Atletisme Gavà hi van a anar a competir. On van fer bones marques i arreplegant algunes medalles.

Enhorabona a tots/es.

Fotos aquí
Resultats aquí

1000m Benjami Masculí
Final A
2 Laurens Diez Kerstens 3:46.8 2P
Final B
12 Nil Chekle Larruy Rufas 5:05.5
Final C
2 Manu Carpio Asensio 3:51.4 1P

1000m Benjami Femeni
Final A
1 Julia Hurtado Exposito 3:49.2 5P
3 Carla Perez Sanchez 4:05.4 1P
Final B
10 Alba Grilo Gonzalez 4:43.7

Llargada Benjami Masculí
21 Manu Carpio Asensio 2.67
22 Julian Diez Kerstens 2.67
23 Laurens Diez Kerstens 2.65
49 Nil Chekle Larruy Rufas 2.07

Pilota Benjami Femení
15 Julia Hurtado Exposito 14.17
19 Alba Grilo Gonzalez 11.85

60m Alevi Femení
Final C
3 Paula Herraez Carmona 9.6
Final D
2 Julia Muñoz Mestres 10.0
Final F
3 Iciar Tomeo Izquierdo 9.8

2000m Aleví Masculí
5 Oscar Gavalda Sava 7:56.4 1P
13 Adrian Lopez Ferrer 9:13.5 1P

2000 Alevi Femeni
5 Paula Herraez Carmona 8:39.4 1P
6 Iciar Tomeo Izquierdo 8:43.9 1P
15 Julia Muñoz Mestres 10:26.2 1P

Llargada Aleví Masculí
13 Oscar Gavalda Sava 3.47 1P
22 Adrian Lopez Ferrer 3.10

150m Infantil Masculí
Final D
2 Guilhem Goyard 20.3 1P
5 Marti Mas Azpilicueta 21.6

Pes Infantil Masculí
2 Guilhem Goyard 8.94 3P
20 Marti Mas Azpilicueta 5.42

300m Cadet Masculí
Final A
3 Manu Gomez Valladolid 40.0 2P
Final B
5 Roger Morales Cubedo 43.3 1P
Final C
5 David Ferrer Zapater 47.6

300m Cadet Femení
Final A
3 Irene Clemente Martin 45.9 2P
5 Emma Barragan Cabello 47.8 1P

Alçada Cadet Femeni
2 Irene Clemente Martin 1.35 3P

Perxa Cadet Femeni
1 Emma Barragan Cabello 2.40 5P

Disc Cadet Masculí
3 Roger Morales Cubedo 30.50 2P
6 David Ferrer Zapater 24.95 1P

Martell Cadet Masculi
3 Roger Morales Cubedo 23.54 2P
4 David Ferrer Zapater 23.47 1P

PUNTS 1a JORNADA

1 LLMB - GA Lluïsos Mataro 83.5
2 CAMB - Avinent Manresa 65.3
3 CORB - Cornellà At. 49.2
4 GAVB - CA Gavà 39
5 UABB - UA Barberà 35
6 AACB - AA Catalunya 29
7 RUBB - UA Rubí 29
8 CNVB - CA Canovelles 16
9 NNAB - CA Nou Barris 13
10 GICG - CA Palafrugell-GiCB 10
11 VLDB - CA Viladecans 9
12 CALB - CA Laietania 9
13 VENG - AEA Ventalló 5
14 CAIB - CA Igualada 3
14 HOSB - ISS - L'Hospitalet 3
16 JAMB - JA Montcada 2

No hay comentarios:

Publicar un comentario