23 may. 2017

Jornada Prèvia Campionat de Catalunya B-A-I a Castellar

Aquest cap de setmana a Castellar del Vallès es va disputar les jornades prèvies del Campionat de Catalunya Benjamí, Aleví i Infantil. Recordem que el pas per la prèvia és el requisit imprescindible si tens marca mínima acreditada per aconseguir una plaça als campionats de Catalunya de la categoria. Recordem que hi ha 16 places per les carreres i 12 als concursos per la gran final.

© Club Atletisme Castellar
I allí que van anar els nostres joves atletes, amb il·lusió i amb ganes de guanyar una de les cotitzades places per optar a les medalles. I prou que ho van fer.

Gran ambient, un autentic festival, gracies Castellar i als seus voluntaris.

Felicitats a tots!

Fotos ©Club Atlètic Castellar: album 1, album 2 i album 3

© Club Atletisme Castellar

RESULTATS BENJAMÍ
60 METRES LLISOS BENJAMI MASCULI
Sèrie 5
1 Rayan Maaroufi Tijan 10.12
Serie 6
3 Manu Carpio Asensio 10.61

1000 METRES LLISOS BENJAMI MASCULI
Sèrie 1
14 Adria Anento Sanchez 3:42.11
15 Rayan Maaroufi Tijan 3:47.16
Serie 2
5 Laurens Diez Kerstens 3:43.74

1000 METRES LLISOS BENJAMI FEMENI
Sèrie 1
5 Julia Hurtado Exposito 3:46.47 q
Serie 3
4 Carla Hurtado Exposito 3:57.17

SALT D'ALÇADA BENJAMI MASCULI
8 Adria Anento Sanchez 1.01 q

SALT D'ALÇADA BENJAMI FEMENI
9 Agnes Benitez Garcia 1.01 q

SALT DE LLARGADA BENJAMI MASCULI
14 Manu Carpio Asensio 3.12

LLANÇAMENT DE PILOTA BENJAMI MASCULI
25 Nil Chekle Larruy Rufas 14.95

LLANÇAMENT DE PILOTA BENJAMI FEMENI
12 Agnes Benitez Garcia 16.23 q
17 Daniela Guiu Marquez 14.15
18 Carla Perez Sanchez 14.14
21 Alba Grilo Gonzalez 12.96

1000 METRES MARXA BENJAMI MASCULI
Sèrie 1
17 Hugo Lenguas Fernandez 7:48.91

1000 METRES MARXA BENJAMI FEMENI
1 Carla Perez Sanchez 5:45.47 q

© Club Atletisme Castellar

RESULTATS ALEVÍ
60 METRES LLISOS ALEVI MASCULI
Serie 3
4 Adam Gutierrez Casado 9.40
Serie 5
6 Guillem Caro Navarro 10.20

60 METRES LLISOS ALEVI FEMENI
Serie 3
3 Martina Suarez Noguera 9.35 q

600 METRES LLISOS ALEVI MASCULI
Sèrie 3
7 Ismael Boury Cebrian 2:04.75

600 METRES LLISOS ALEVI FEMENI
Serie 3
5 Iciar Tomeo Izquierdo 2:03.79

2000 METRES LLISOS ALEVI MASCULI
Sèrie 1
11 Oscar Gavalda Sava 7:23.92 q

60 METRES TANQUES ALEVI FEMENI
Serie 2
4 Anna Domenech Saumoy 11.65

60 METRES TANQUES ALEVI MASCULI
Serie 2
6 Mario Martin Bernalez 11.05

SALT AMB PERXA ALEVI FEMENI
2 Anna Domenech Saumoy 2.05 q

SALT AMB PERXA ALEVI MASCULI
7 Marti Brullas Moreno 1.75 q

SALT D'ALÇADA ALEVI MASCULI
6 Adam Gutierrez Casado 1.27 q
13 Mario Martin Bernalez 1.18

LLANÇAMENT DE DISC ALEVI FEMENI
24 Noa Manau Andujar 11.94
28 Julia Muñoz Mestres 10.10

2000 METRES MARXA ALEVI FEMENI
Sèrie 1
7 Lucia Morales Gonzalez 11:56.05 q
12 Carla Garcia Romeral 12:31.92 q

LLANÇAMENT DE PILOTA ALEVI MASCULI
10 Ismael Boury Cebrian 28.38 q

© Club Atletisme Castellar

RESULTATS INFANTIL
80 METRES LLISOS INFANTIL MASCULI
Serie 3
1 Guilhem Goyard 11.20 q

80 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
Serie 1
6 Ines Aguilera Lara 11.12 q

1000 METRES LLISOS INFANTIL MASCULI
Sèrie 1
5 Guilhem Goyard 3:01.20 q
12 Josep Cubedo Macian 3:25.67

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENI
11 Ines Aguilera Lara 9.52 q

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULI
5 Miquel Bresco Ballester 10.00 q

SALT D'ALÇADA INFANTIL MASCULI
3 Joan Jimenez Cristia 1.52 q

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENI
18 Laia Hernandez Pla 18.27

LLANÇAMENT DE MARTELL INFANTIL MASCULI
8 Marc Gomez Fernandez 18.48 q

3000 METRES MARXA INFANTIL FEMENI
Sèrie 1
11 Berta Vila Rovira 17:30.12 Q
13 Erika Duro Romeral 17:37.35 Q
15 Carla Rosell Cava 17:37.66 Q
18 Nerea Torres Caliz 18:02.34
22 Laia Campmany Gomez 18:37.75
24 Lucia Perez Sanchez 18:57.85
28 Erika Piazuelo Bonastre 19:24.64
29 Itziar Escute Perez 19:25.38

© Club Atletisme Castellar



No hay comentarios:

Publicar un comentario