15 may. 2017

Gran feina de l'escola al Català de Clubs B-A-I-C al Prat

Aquest cap de setmana del 13 i 14 de maig, s'ha celebrat el Campionat de Catalunya de Clubs en les categories de Benjamí, Aleví, Infantil i Cadet a les Pistes d'Atletisme Moisès Llopart a El Prat del Llobregat.


El Gavà tenia classificat els equips masculins i femenins de totes les categories, excepte el cadet masculí. Però bueno, no podem estar a totes, o sí.

Gran feina de l'escola del Gavà, els rivals no ho van posar fàcil però que ho van donar tot, i més encara!!!





Resultats Benjamí
Resultats Aleví
Resultats Infantil

Benjamí Masculí

60 METRES LLISOS BENJAMI MASCULI
Final B
3 Rayan Maaroufi Tijan 10.0

1000 METRES LLISOS BENJAMI MASCULI
Final B
4 Adria Anento Sanchez 3:35.3

SALT D'ALÇADA BENJAMI MASCULI
Final A
3 Pablo Cazenave Deillac 1.05

SALT DE LLARGADA BENJAMI MASCULI
Final A
8 Julian Diez Kerstens 2.75

LLANÇAMENT DE PILOTA BENJAMI MASCULI
Final A
10 Nil Chekle Larruy Rufas 17.05

1000 METRES MARXA BENJAMI MASCULI
Final B
9 Andres Dominguez Castillo 8:00.0

RELLEUS 4X60 BENJAMI MASCULI
Final A
6 Adria-Laurens-Julian-Rayan 41.5

PUNTUACIÓ FINAL
14 CA Gavà 120P

Benjamí Femení

60 METRES LLISOS BENJAMI FEMENI
Final D
4 Carla Hurtado Exposito 11.1

1000 METRES LLISOS BENJAMI FEMENI
Final A 
2 Julia Hurtado Exposito 3:44.6

SALT D'ALÇADA BENJAMI FEMENI
Final A
8 Agnes Benitez Garcia 0.95

SALT DE LLARGADA BENJAMI FEMENI
Final A
12 Clara Gil Monleon 2.06

LLANÇAMENT DE PILOTA BENJAMI FEMENI
Final A
3 Daniela Guiu Marquez 14.63

1000 METRES MARXA BENJAMI FEMENI
Final B
2 Carla Perez Sanchez 5:36.6

RELLEUS 4X60 BENJAMI FEMENI
Final A
5 Agnes-Carla-Julia-Carla 42.5

PUNTUACIÓ FINAL
10 CA Gavà 118.5P



Aleví Masculí
60 METRES LLISOS ALEVI MASCULI
Final D
6 Quim Guiral Trejos 10.23

600 METRES LLISOS ALEVI MASCULI
Final B
6 Ismael Boury Cebrian 2:08.21

2000 METRES LLISOS ALEVI MASCULI
Final A
4 Oscar Gavalda Sava 7:30.84

60 METRES TANQUES ALEVI MASCULI
Final C
3 Mario Martin Bernalez 11.14

SALT D'ALÇADA ALEVI MASCULI
6 Adam Gutierrez Casado 1.28

SALT AMB PERXA ALEVI MASCULI
3 Marti Brullas Moreno 1.70

SALT DE LLARGADA ALEVI MASCULI
Final A
11 Marc Lancharro Ordoñez 3.25

LLANÇAMENT DE PES ALEVI MASCULI
Final A
10 Arnau Figueras Estevez 5.26

LLANÇAMENT DE DISC ALEVI MASCULI
Final A
10 Iker Martin Garcia 12.56

LLANÇAMENT DE PILOTA ALEVI MASCULI
Final A
12 Adrian Lopez Ferrer 14.90

2000 METRES MARXA ALEVI MASCULI
11 Guillem Caro Navarro 12:17.71

RELLEUS 4X60 ALEVI MASCULI
Final B
2 Marti-Adam-Iker-Mario 36.94

RELLEUS 3X600 ALEVI MASCULI
Final B
7 Ismael-Adrian-Quim 6:31.36

PUNTUACIÓ FINAL
12 CA Gavà 176

Aleví Femení

60 METRES LLISOS ALEVI FEMENI
Final C
5 Silvia Barberan Borrego 10.00

600 METRES LLISOS ALEVI FEMENI
Final B
6 Elsa Canovas Cornejo 2:03.56

2000 METRES LLISOS ALEVI FEMENI
Final A
13 Laia Escoz Buenaventura 8:56.64

60 METRES TANQUES ALEVI FEMENI
Final B
4 Martina Suarez Noguera 11.56

SALT D'ALÇADA ALEVI FEMENI
10 Paula Herraez Carmona 1.15

SALT AMB PERXA ALEVI FEMENI
2 Anna Domenech Saumoy 1.95

SALT DE LLARGADA ALEVI FEMENI
Final A
15 Iciar Tomeo Izquierdo 2.65

LLANÇAMENT DE PES ALEVI FEMENI
Final A
11 Julia Muñoz Mestres 4.40

LLANÇAMENT DE DISC ALEVI FEMENI
Final A
11 Noa Manau Andujar 9.68

LLANÇAMENT DE PILOTA ALEVI FEMENI
Final A
8 Daniela Sanchez Gil 13.95

2000 METRES MARXA ALEVI FEMENI
5 Lucia Morales Gonzalez 12:24.82

RELLEUS 4X60 ALEVI FEMENI
Final D
6 Silvia-Anna-Julia Martina 42.69

RELLEUS 3X600 ALEVI FEMENI
Final B
5 Elsa-Paula-Iciar 6:26.87

PUNTUACIÓ FINAL
14 CA Gavà 200P


Infantil Masculí

80 METRES LLISOS INFANTIL MASCULI
Final C
5 Miquel Bresco Ballester 11.69

150 METRES LLISOS INFANTIL MASCULI
Final A
6 Daniel Ruiz Plans 22.67

600 METRES LLISOS INFANTIL MASCULI
Final C
4 Marcos Cherta Corona 1:55.48

1000 METRES LLISOS INFANTIL MASCULI
Final A
8 Alex Garcia Duran 3:28.61

3000 METRES LLISOS INFANTIL MASCULI
15 Josep Cubedo Macian 12:02.11

80 METRES TANQUES INFANTIL MASCULI
Final D
5 Sebastian Bay Christians 16.73

220 METRES TANQUES INFANTIL MASCULI
Final C
6 Marc Merino Lopez 40.53

1000 METRES OBSTACLES INFANTIL MASCULI
Final B
11 Sebastian Bay Christians 3:43.61

SALT D'ALÇADA INFANTIL MASCULI
3 Joan Jimenez Cristia 1.48

SALT AMB PERXA INFANTIL MASCULI
14 Charles Cartier Arnau 2.10

SALT DE LLARGADA INFANTIL MASCUL
Final A
12 Marti Mas Azpilicueta 3.52

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULI
Final B
4 Miquel Bresco Ballester 9.66

LLANÇAMENT DE PES INFANTIL MASCULI
Final A
11 Oscar Ramirez Mulero 5.66

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL MASCULI
Final B
3 Joan Jimenez Cristia 23.59

LLANÇAMENT DE MARTELL INFANTIL MASCULI
10 Marc Gomez Fernandez 18.94

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL MASCULI
Final A
4 Yerai Abad Muñoz 21.48

RELLEUS 4X80 INFANTIL MASCULI
Final D
3 Yerai-Marc-Daniel-Marti 47.18

PUNTUACIÓ FINAL
14 CA Gavà 238

Infantil Femení

80 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
Final D
8 Emma Miguel Simeon 12.69

150 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
Final C
7 Carla Maldonado Benedicto 25.45

600 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
Final B
8 Lucia Perez Sanchez 2:10.80

1000 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
Final A
12 Maider Bujedo Aguariste 3:51.65

3000 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
14 Erika Piazuelo Bonastre 13:16.19

80m TANQUES (0,762) INFANTIL FEMENI
Final D
4 Ines Aguilera Lara 15.65

220 METRES TANQUES INFANTIL FEMENI
Final A
DS 168.6 Laia Campmany Gomez

1000 METRES OBSTACLES INFANTIL FEMENI
Final A
13 Aina Couto Cabre 4:18.73

SALT D'ALÇADA INFANTIL FEMENI
23 Aina Couto Cabre 1.10

SALT AMB PERXA INFANTIL FEMENI
17 Laia Mora Jimenez 1.50

SALT DE LLARGADA INFANTIL FEMENI
Final A
15 Laia Campmany Gomez 3.33

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENI
Final B
2 Ines Aguilera Lara 9.38

LLANÇAMENT DE PES INFANTIL FEMENI
Final A
12 Nuria Rufilanchas Tarragona 6.42

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL FEMENI
Final A
5 Laia Mora Jimenez 17.25

LLANÇAMENT DE MARTELL INFANTIL FEMENI
25 Carla Maldonado Benedicto 16.90

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENI
Final B
8 Lucia Perez Sanchez 10.64

3000 METRES MARXA INFANTIL FEMENI
5 Erika Duro Romeral 17:50.66

RELLEUS 4X80 INFANTIL FEMENI
Final B
5 Maider-Erika-Emma-Erika 49.85

PUNTUACIÓ FINAL
26 CA Gavà 220P



Cadet Femení

100 METRES LLISOS CADET FEMENI
Final A
2 Natalia Grau Chamorro 13.89

300 METRES LLISOS CADET FEMENI
Final B
1 Claudia De La Fuente Rondo 44.92

600 METRES LLISOS CADET FEMENI
Final A
6 Emma Barragan Cabello 1:53.88

1000 METRES LLISOS CADET FEMENI
Final A
8 Maria Fabrega Vila 3:58.32

3000 METRES LLISOS CADET FEMENI
18 Ana Bejarano Herrera 15:28.77

100 METRES TANQUES CADET FEMENI
Final D
2 Claudia Urrea Ruiz 17.98

300 METRES TANQUES CADET FEMENI
Final C
6 Claudia De La Fuente Rondo 1:01.38

1500 METRES OBSTACLES CADET FEMENI
Final A
6 Estela Royo Ruiz 6:46.93

SALT D'ALÇADA CADET FEMENI
10 Estela Royo Ruiz 1.40

SALT AMB PERXA CADET FEMENI
9 Emma Barragan Cabello 2.70

SALT DE LLARGADA CADET FEMENI
20 Abril Barrera I Gomila 4.25

TRIPLE SALT CADET FEMENI
24 Jana Esquirol Garcia 8.19

LLANÇAMENT DE PES CADET FEMENI
1 Esther Salvador Martinez 10.07

LLANÇAMENT DE DISC CADET FEMENI
16 Raquel Cuevas Zurita 15.06

LLANÇAMENT DE JAVELINA CADET FEMENI
3 Esther Salvador Martinez 26.34

RELLEUS 4X100 CADET FEMENI
Final C
DS Art. 162.7 Alexandra-Maria-Raquel-Claudia

RELLEUS 4X300 CADET FEMENI
Final C
6 Alexandra-Lia-Noa-Natalia 3:19.86

PUNTUACIÓ FINAL
13 CA Gavà 260.5


No hay comentarios:

Publicar un comentario