1 may. 2017

5è Trofeu Promoció del Baix Llobregat - G.P. Fira dels Espàrrecs

El dissabte 29 d'abril es va diputar a l'Estadi Municipal La Bòbila de Gavà el 5è Trofeu Promoció Baix Llobregat - G.P. Fira dels Espàrrecs organitzat pel nostre club. Una part dels atletes de l'escola del C.A. Gavà hi van ser present en aquest gran premi fent les seves proves corresponents.


Aquesta competició que segueix el format de lliga de clubs i on els nostres atletes, agrupats per equips competeixen amb altres equips d'altres clubs per acumular punts i optar al campió final. Nosaltres competíem amb dos equips, el màxim permès pel reglament del torneig.


Felicitats a tots!!!!


Aquesta 5è edició la puntuació ha quedat de la següent manera:

CORNELLÀ AT. A: 99 punts
CA GAVÀ A: 97 punts
CA GAVÀ B: 70 punts
CORNELLÀ AT. B: 47 punts

Fotos aquí
Resultats aquí

60m ALEVI MASC.
1 Adam Gutierrez Casado amb 9.2-
2 Ismael Boury Cebrian amb 9.3-

60m ALEVI FEM.
1 Martina Suarez Noguera amb 9.0-
4 Daniela Sanchez Gil amb 10.9-

80m INFANTIL MASC.
1 Omar Boury Cebrian amb 11.2-
2 Daniel Ruiz Plans amb 11.4-

80m INFANTIL FEM.
3 Emma Miguel Simeon amb 12.1-
4 Paola Maldonado Benedicto amb 12.2-

100m CADET FEM.
Viento: +1.5
2 Natalia Grau Chamorro amb 13.4-
4 Alexandra De La Fuente Rondo amb 14.1-

300m CADET MASC.
2 Roger Morales Cubedo amb 43.7-
4 David Ferrer Zapater amb 50.0-

300m CADET FEM.
2 Noa Gutierrez Casado amb 47.3-
4 Claudia De La Fuente Rondo amb 53.2-

600m ALEVI MASC.
2 Oscar Gavalda Sava amb 2:00.1-
4 Adrian Lopez Ferrer amb 2:08.5-

600m ALEVI FEM.
3 Elsa Canovas Cornejo amb 2:04.1-
4 Iciar Tomeo Izquierdo amb 2:05.6-

1.000m BENJAMI MASC.
1 Adria Anento Sanchez amb 3:31.8-
3 Laurens Diez Kerstens amb 3:45.2-

1.000m INFANTIL MASC.
2 Josep Cubedo Macian amb 3:23.6-
3 Marcos Cherta Corona amb 3:35.1-

1.000m BENJAMI FEM.
1 Julia Hurtado Exposito amb 3:46.6-
4 Ariadna Guardia Baños amb 4:27.5-

1.000m INFANTIL FEM.
2 Laia Campmany Gomez amb 3:41.8-
3 Maider Bujedo Aguariste amb 3:53.9-

Llargada ALEVI FEM.
1 Anna Domenech Saumoy amb 3.53
2 Paula Herraez Carmona amb 3.49

Llargada BENJAMI FEM.
2 Carla Perez Sanchez amb 2.67
3 Clara Gil Monleon amb 2.47

Llargada CADET FEM.
4 Emma Barragan Cabello amb 4.38 (+0.0)
5 Abril Barrera I Gomila amb 4.26 (+0.3)

Triple Salt INFANTIL FEM.
2 Ines Aguilera Lara amb 9.52
4 Nuria Rufilanchas Tarragona amb 8.01

Llargada ALEVI MASC.
1 Marti Brullas Moreno amb 3.58
4 Marc Lancharro Ordoñez amb 2.92

Llargada BENJAMI MASC.
1 Manu Carpio Asensio amb 3.30
2 Julian Diez Kerstens amb 2.91

Disc (800g) CADET FEM.
1 Esther Salvador Martinez amb 27.64
3 Raquel Cuevas Zurita amb 12.02

Disc (600g) ALEVI FEM.
1 Noa Manau Andujar amb 14.17
2 Julia Muñoz Mestres amb 13.40

Disc (1kg) JUVENIL-JUNIOR FEM.
4 Elisa Verdeguer Momot (f) amb 32.70
2 Elsa Garcia Reynard (f) amb 19.58

Triple Salt INFANTIL MASC.
1 Miquel Bresco Ballester amb 10.09
3 Yerai Abad Muñoz amb 9.28

Javelina (400g) INFANTIL FEM.
1 Laia Hernandez Pla amb 17.98
4 Laia Mora Jimenez amb 12.78

Pilota (250g) BENJAMI FEM.
1  Daniela Guiu Marquez amb 15.38
2 Alba Grilo Gonzalez amb 15.05

Disc (600g) ALEVI MASC.
3 Iker Martin Garcia amb 13.91
4 Guillem Caro Navarro amb 12.42

Disc (1kg) CADET MASC.
2 Roger Morales Cubedo amb 36.61
3 David Ferrer Zapater amb 25.40

Javelina (500g) INFANTIL MASC.
2 Joan Jimenez Cristia amb 18.90
3 Sebastian Bay Christians amb 17.86

Pilota (250g) BENJAMI MASC.
1 Nil Chekle Larruy Rufas amb 19.20
4 Andres Dominguez Castillo amb 11.31

4x100m CD-INF-AL-BJ FEM.
2 CA Gavà amb 59.8-
Noa Gutierrez Casado
Laia Mora Jimenez
Anna Domenech Saumoy
Agnes Benitez Garcia

4 CA Gavà B amb 1:03.1-
Natalia Grau Chamorro
Laia Hernandez Pla
Paula Herraez Carmona
Lidia Mora Jimenez



4x100m CD-INF-AL-BJ MASC.
1 CA Gavà A amb 59.9-
David Ferrer Zapater
Omar Boury Cebrian
Adam Gutierrez Casado
Rayan Maaroufi Tijan

4 CA Gavà B amb 1:03.1-
Roger Morales Cubedo
Yerai Abad Muñoz
Ismael Boury Cebrian
Arnau Vendrell Verge



No hay comentarios:

Publicar un comentario