4 abr. 2017

Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20 (Barcelona)

El dia 2 d'abril del 2017 a l'Estadi Joan Serrahima de Barcelona es va celebrar el Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20 o van participar els 12 millors clubs classificats femenins i 10 masculins.

©Toni Cabré
Nosaltres presentàvem candidatura a les dues categories, i la veritat és que a part del rendiment atlètic, va ser una jornada especial on tots vam fer pinya!!!!!

9a posició masculina i 10a femenina. Felicitats Gavà!!!!!




Fotos club (©Eduard Ferrer)
Fotos Toni Cabré
Fotos Miguel Merino
Fotos Miguel Romero

Resultats aquí



100m MASC. AL
-Final B Viento: +0.0
1 Marc Louis Vekemans Espligares amb 11.35 (9 punts)

200m MASC. AL
-Final B Viento: +0.9
2 Julen Garralaga Alvare amb 23.39 (7 punts)

400m MASC. AL
-Final B
3 Jaume Escofet Molina amb 52.48 (4 punts)

800m MASC. AL
7 Joan Perez De Paz amb 2:14.41 (4 punts)

1.500m MASC. AL
Ignacio Lozano Riera SM

3.000m MASC. AL
9 David Fernandez Vera amb 10:25.26 (2 punts)

3.000m Obst. MASC.
8 Lorenzo Scianca amb 14:07.84 (3 punts)

400m vallas (0,91) MASC. AL
-Final A
3 Ivan Lopez Torrecillas amb 1:01.64 (5 punts)

110m vallas (1,00) MASC. AL
-Final A Viento: +2.7
4 Eduard Ferrer Puges amb 16.64 (5 punts)

Altura MASC. AL
6 Manel Campillos Calahorro amb 1.55 (4 punts)

Pértiga MASC. AL
8 Oscar Garcia Carretero amb 2.80 (3 punts)

Longitud MASC. AL
9 Victor Martinez Hidalgo amb 4.51 (-1.3) (2 punts)

Triple Salto MASC. AL
9 Oscar Garcia Carretero amb 9.89 (-0.1) (2 punts)

Martillo (6kg) MASC.
2 Victor Peso Keyer amb 45.95 (9 punts)

Jabalina (800g) MASC.
7 Alex Luque Garcia amb 20.66 (4 punts)

Peso (6kg) MASC. AL
8 Pol Gonzalez Fernandez amb 8.36 (3 punts)

Disco (1,750kg) MASC.
5 Victor Peso Keyer amb 28.17 (6 punts)

4x100m MASC. AL
-Final A
2n CA Gavà amb 45.00 (8 punts)
Manel Campillos Calahorro
Eduard Ferrer Puges
Nilo Lavanchy Pastor
Marc Louis Vekemans Espligares

4x400m MASC. AL
-Final A
4t CA Gavà amb 3:39.29 (5 punts)
Jaume Escofet Molina
Joan Perez De Paz
Julen Garralaga
Ivan Lopez Torrecillas

9a posició general masculina




100m FEM. AL
-Final B Viento: -0.5
5 Maria Morato Cañabate amb 6 13.86 (3 punts)

200m FEM. AL
-Final B Viento: +0.8
4 Natalia Grau Chamorro amb 28.23 (3 punts)

400m FEM. AL
-Final B
3 Irene Rovira Rinco amb 1:05.56 (6 punts)

800m FEM. AL
9 Anna Martin Barrabes amb 2:54.37 (4 punts)

1.500m FEM. AL
9 Carla Castillejo Gonzalez amb 5:51.63 (4 punts)

3.000m FEM. AL
10 Estela Royo Ruiz amb 12:57.41 (3 punts)

3.000m Obst. FEM.
7 Marta Triano Lopez amb 15:07.02 (6 punts)

100m vallas (0,84) FEM. AL
-Final A Viento: +2.1
Angela Perez Lafuente SM

400m vallas (0,762) FEM. AL
5 Anna Jimenez Garcia amb 1:26.17 (2 punts)

Altura FEM. AL
6 Andrea Parra Cabanillas amb 1.40 (6.5 punts)

Pértiga FEM. AL
6 Maria Brullas Moreno amb 2.70 (7 punts)

Longitud FEM. AL
6 Irene Clemente Martin amb 4.66 (-0.1) (7 punts)

Triple Salto FEM. AL
11 Abril Barrera I Gomila amb 8.55 (+2.4) (2 punts)

Peso (4kg) FEM. AL
4 Ariadna Esteve Garcia amb 9.55 (9 punts)

Disco (1kg) FEM.
4 Elisa Verdeguer Momot amb 32.37 (9 punts)

Martillo (4kg) FEM.
7 Sonia Fernandez Fornet amb 27.25 (6 punts)

Jabalina (600g) FEM.
9 Claire Goyard Birgand amb 18.59 (4 punts)
  
4x100m FEM. AL
-Final A
3r CA Gavà amb 53.77 (7 punts)
Claudia Urrea Ruiz
Noa Gutierrez Casado
Maria Morato Cañabate
Emma Barragan Cabello

4x400m FEM. AL
-Final A
2n CA Gavà amb 4:35.12 (5 punts)
Irene Rovira Rincon
Maria Brullas Moreno
Angela Perez Lafuente
Carla Castillejo González

10a posició general femenina

No hay comentarios:

Publicar un comentario