15 abr. 2017

6è Control B-A-I i Prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Benjamí

El passat dissabte 8 d'abril es va disputar al Prat de Llobregat i organitzar pel Pratenc AA la 6a jornada de Control Benjamí, Aleví, Infantil i la Prèvia Campionat de Catalunya de Relleus Benjamí.


©Pratenc AA
I allí que vam anar amb la nostra escola!!!!



Jornada Prèvia Campionat Catalunya Relleus Benjamins
Resultats aquí

BENJAMÍ MASCULÍ RELLEUS 4 X 60
-Sèrie 4
8 CA Gavà B 45"4
J. ALMELLONES - P. CAZENAVE - N. LARRUY - A. VENDRELL
-Sèrie 7
4 CA Gavà A 44"5
A. ANENTO - J. DIEZ - L. DIEZ-R. MAAROUFI

BENJAMÍ FEMENÍ RELLEUS 4 X 60
-Sèrie 2
4 CA Gavà A 42"9
A. BENITEZ - J. HURTADO - L. MORA - C. PEREZ
-Sèrie 3
CA Gavà B dsq. 170.7
C. GIL - A. GRILO - D. GUIU - P. RODRIGUEZ



6a. Jornada Control Benjamí, Aleví i Infantil
Resultats aquí


Jabalina (500g) IM
9 Yerai Abad Muñoz amb 20.20
18 Sebastian Bay Christians amb 15.41

1.000 m.ll. IM
-Final A
15 Sebastian Bay Christians amb 3:38.2-
-Final C
3 Josep Cubedo Macian amb 3:25.1-
9 Marcos Cherta Corona amb 3:39.1-

Disco (600g) AM
-Final A
8 Oscar Gavalda Sava amb 12.15
12 Ismael Boury Cebrian amb 11.28
21 Adrian Lopez Ferrer amb 8.41
-Final B
19 Marti Brullas Moreno amb 13.83
28 Guillem Caro Navarro amb 11.49
31 Marc Lancharro Ordoñez amb 9.93
32 Adam Gutierrez Casado amb 9.00

Altura AF
-Final B
2 Anna Domenech Saumoy amb 1.20
9 Paula Herraez Carmona amb 1.05
11 Iciar Tomeo Izquierdo amb 1.05

Longitud IF
6 Laia Mora Jimenez amb 4.34
7 Ines Aguilera Lara amb 4.28
11 Carla Maldonado Benedicto amb 3.80
19 Paola Maldonado Benedicto amb 3.43
20 Emma Miguel Simeon amb 3.42
23 Laia Campmany Gomez amb 3.34
25 Maider Bujedo Aguariste amb 3.10

1.000 m.ll. IF
-Final B
11 Ines Aguilera Lara amb 3:44.6-
20 Emma Miguel Simeon amb 4:00.3-
-Final C
8 Laia Campmany Gomez amb 3:48.6-
12 Laia Mora Jimenez amb 3:58.9-

600 m.ll. AM
-Final A
11 Ismael Boury Cebrian amb 2:03.8-
15 Adrian Lopez Ferrer amb 2:08.2-
-Final C
10 Guillem Caro Navarro amb 2:08.6-
-Final D
3 Mario Martin Bernalez amb 1:57.7-
13 Marc Lancharro Ordoñez amb 2:16.8-
-Final E
2 Oscar Gavalda Sava amb 2:02.5-

600 m.ll. AF
-Final B
5 Elsa Canovas Cornejo amb 2:06.5-
6 Iciar Tomeo Izquierdo amb 2:08.5-
13 Daniela Sanchez Gil amb 2:22.8-
19 Julia Muñoz Mestres amb 2:30.9-

80 m.ll. IM
-Final D
2 Daniel Ruiz Plans amb 11.1-
-Final H
8 Josep Cubedo Macian amb 13.4-
-Final K
2 Omar Boury Cebrian amb 10.9-
-Final O
2 Yerai Abad Muñoz amb 12.1-

Altura AM
8 Adam Gutierrez Casado amb 1.20
9 Mario Martin Bernalez amb 1.20
Marti Brullas Moreno SM

Longitud IM
10 Yerai Abad Muñoz amb 3.90
14 Daniel Ruiz Plans amb 3.77
Josep Cubedo Macian SM
Omar Boury Cebrian SM

Disco (600g) AF
-Final A
6 Elsa Canovas Cornejo amb 11.04
7 Paula Herraez Carmona amb 10.74
9 Julia Muñoz Mestres amb 8.92
-Final B
7 Noa Manau Andujar amb 13.59
11 Anna Domenech Saumoy amb 11.58
21 Daniela Sanchez Gil amb 9.29

80 m.ll. IF
-Final E
7 Carla Maldonado Benedicto amb 12.3-
-Final F
2 Emma Miguel Simeon amb 11.5-
-Final I
5 Laia Mora Jimenez amb 11.2-
8 Laia Campmany Gomez amb 12.6-
-Final K
7 Maider Bujedo Aguariste amb 12.7-
-Final M
7 Paola Maldonado Benedicto amb 12.8-

60 m.ll. BF
-Final C
2 Ariadna Guardia Baños amb 10.1-
-Final G
5 Elsa Asco Fortuna amb 11.5-

No hay comentarios:

Publicar un comentario