15 mar. 2017

5a Jornada de Control Benjamí, Aleví, Infantil

El dissabte 11 de març es va disputar la 5a Jornada de Control Benjamí, Aleví i Infantil a l'Hospitalet de Llobregat.


Els nostres joves atletes tenen ganes de aire lliure, i allí que van anar.

Moltes felicitats!!!

Resultats aquí

600 m.llisos Aleví Masculí
Final A
4 Oscar Gavalda Sava 2:02.6
Final B
11 Quim Guiral Trejos 2:11.9
Final C
3 Ismael Boury Cebrian 1:59.3
Final E
8 Guillem Caro Navarro 2:13.5
11 Marc Lancharro Ordoñez 2:21.3
Final F
7 Adrian Lopez Ferrer 2:13.9

60 m. tanques Aleví Masculí
Final A
3 Mario Martin Bernalez 10.7
Final B
1 Adam Gutierrez Casado 11.0
Final C
5 Guillem Caro Navarro 12.6

Salt d'Alçada Aleví Masculí
7 Adam Gutierrez Casado 1.20
12 Mario Martin Bernalez 1.15
12 Marti Brullas Moreno 1.15
26 Oscar Gavalda Sava 1.00
26 Quim Guiral Trejos 1.00

Salt amb Perxa Aleví Masculí
3 Marti Brullas Moreno 1.75

600 m.llisos Aleví Femení
Final B
12 Iciar Tomeo Izquierdo 2:19.6
14 Daniela Sanchez Gil 2:33.3

60 m.tanques Aleví Femení
Final A
2 Anna Domenech Saumoy 10.8
Final B
3 Iciar Tomeo Izquierdo 12.6
Final C
4 Julia Muñoz Mestres 13.70

Salt amb Perxa Aleví Femení
2 Anna Domenech Saumoy 1.80

Llançament de Pilota Aleví Femení
Final B
9 Daniela Sanchez Gil 14.59
11 Julia Muñoz Mestres 14.10

80 m.llisos Infantil Masculí
Final A
3 Marcos Cherta Corona 12.2
Final B
3 Miquel Bresco Ballester 11.6
Final H
2 Guilhem Goyard 10.9
4 Sebastian Bay Christians 11.9
Final I
4 Omar Boury Cebrian 12.4
5 Yerai Abad Muñoz 12.9
Final J
4 Marti Mas Azpilicueta 12.9
5 Alex Garcia Duran 13.4

600 m.llisos Infantil Masculí
Final C
1 Guilhem Goyard 1:41.7
18 Yerai Abad Muñoz 2:26.5
Final E
1 Omar Boury Cebrian 1:50.1
2 Josep Cubedo Macian 1:51.2
7 Sebastian Bay Christians 1:57.9
11 Marcos Cherta Corona 1:59.9
13 Marti Mas Azpilicueta 2:05.7
14 Alex Garcia Duran 2:09.2

Triple Salt Infantil Masculí
1 Miquel Bresco Ballester 10.02
7 Omar Boury Cebrian 9.18
8 Yerai Abad Muñoz 9.10
18 Marti Mas Azpilicueta 7.79
20 Alex Garcia Duran 7.51

Llançament de Disc Infantil Masculi
9 Guilhem Goyard 20.20

80 m.llisos Infantil Femení
Final D
6 Emma Miguel Simeon 12.7
Final E
6 Laia Hernandez Pla 12.5
Final N
4 Paola Maldonado Benedicto 12.9

600 m.llisos Infantil Femení
Final C
19 Emma Miguel Simeon 2:15.8
Final D
17 Erika Piazuelo Bonastre 2:13.2
19 Aina Couto Cabre 2:15.2

Triple Salt Infantil Femení
Final B
15 Laia Hernandez Pla 8.42
22 Emma Miguel Simeon 7.44
26 Aina Couto Cabre 7.09

No hay comentarios:

Publicar un comentario en la entrada