23 ene. 2017

Gran 2ª Jornada JJEE d'Atletisme a l'estadi

Aquest cap de setmana de la mà de l'Ajuntament de Gavà i el Consell Esportiu del Baix Llobregat hem tingut una gran jornada Atletisme Escolar a l'Estadi Mpal. La Bòbila de Gavà.


Va ser una gran matinal d'atletisme on es veu que Gavà te tirada, i on els atletes del club, a excepció dels que tenien altres compromisos atlètics, no van fallar. Més de 500 atletes inscrits a una cita situada a calendari atapeït de proves.

Bones marques i bon ambient, on no va faltar la pluja intermitent, però els voluntaris van poder desenvolupar la seva tasca amb normalitat i van demostrar novament que quan ens hi posem ens hi posem.

Moltes gràcies




Fotos by Emiliano Moro

60m.t. (0,762) JUVENIL FEMENI (00-01)
Final A
4 Claire Goyard Birgand 12.0
5 Andrea Parra Cabanillas 12.6
Final B
2 Maria Brullas Moreno amb 11.1
3 Anna Jimenez Garcia amb 11.2

Disc (1kg) JUVENIL FEMENI (00-01)
1 Ariadna Esteve Garcia amb 33.70m
3 Carmen Navarro Serrano amb 13.17m
4 Andrea Parra Cabanillas amb 11.67m
5 Anna Jimenez Garcia amb 11.12m

Disc (1,5kg) JUVENIL MASCULI (00-01)
2 Oscar Garcia Carretero 21.81m

300m CADET MASCULI (02-03)
Final C
4 David Ferrer Zapater amb 53.5
Final D
3 Roger Morales Cubedo amb 46.3

300m CADET FEMENI (02-03)
Final A
1 Natalia Grau Chamorro amb 45.0
2 Emma Barragan Cabello amb 46.3

1.000m CADET FEMENI (02-03)
1 Estela Royo Ruiz amb 3:40.0

Disc (800g) CADET FEMENI (02-03)
2 Esther Salvador Martinez amb 21.50m

Disc (1kg) CADET MASCULI (02-03)
1 Roger Morales Cubedo amb 31.18m
3 David Ferrer Zapater amb 24.60m

60m.ll. INFANTIL MASCULI (04-05)
Final A
1 Miquel Bresco Ballester amb 9.0
5 Alex Garcia Duran amb 10.1
Final C
3 Yerai Abad Muñoz amb 9.7
6 Marc Gomez Fernandez amb 10.6
Final D
1 Guilhem Goyard amb 8.8
2 Joan Jimenez Cristia amb 9.5
3 Marcos Cherta Corona amb 9.7
5 Sebastian Bay Christians amb 10.2

60m.ll. INFANTIL FEMENI (04-05)
Final A
4 Emma Miguel Simeon amb 9.9
5 Laura Flores Quintero amb 10.1
Final B
3 Maria Garcia Rodriguez amb 9.5
Final C
1 Ines Aguilera Lara amb 9.0
5 Laia Campmany Gomez amb 10.3
Final E
4 Laia Hernandez Pla amb 9.7
Final F
2 Laia Mora Jimenez amb 9.5
5 Aina Couto Cabre amb 10.7
Final G
5 Lucia Perez Sanchez amb 10.8

600m INFANTIL MASCULI (04-05)
Final A
1 Guilhem Goyard amb 1:47.1
3 Josep Cubedo Macian amb 1:55.4
5 Marcos Cherta Corona amb 2:08.1
8 Yerai Abad Muñoz amb 2:18.9
Final B
5 Sebastian Bay Christians amb 2:07.3
8 Marc Gomez Fernandez amb 2:34.2

600m INFANTIL FEMENI (04-05)
Final A
5 Laia Mora Jimenez amb 2:09.3
10 Aina Couto Cabre amb 2:19.5
12 Lucia Perez Sanchez amb 2:21.1
Final B
8 Laia Campmany Gomez amb 2:13.0
12 Emma Miguel Simeon amb 2:20.1
14 Laura Flores Quintero amb 2:28.2

Tripe Salt INFANTIL MASCULI (04-05)
1 Miquel Bresco Ballester amb 9.77m
5 Yerai Abad Muñoz amb 8.76m
6 Guilhem Goyard amb 8.57m

Tripe Salt INFANTIL FEMENI (04-05)
1 Ines Aguilera Lara amb 9.57m
4 Laia Mora Jimenez amb 9.10m
11 Laia Hernandez Pla amb 7.71m
15 Laia Campmany Gomez amb 7.38m
17 Emma Miguel Simeon amb 7.23m
21 Aina Couto Cabre amb 6.77m

2.000m ALEVIN MASCULI (06-07)
Final A
2 Oscar Gavalda Sava amb 8:02.3
10 Iker Martin Garcia amb 8:51.0
11 Adrian Lopez Ferrer amb 9:01.5
12 Marti Brullas Moreno amb 9:03.8
Final B
7 Mario Martin Bernalez amb 8:35.8

2.000m ALEVIN FEMENI (06-07)
5 Anna Domenech Saumoy amb 8:22.5
7 Paula Herraez Carmona amb 9:19.7
9 Martina Suarez Noguera amb 9:24.9
10 Escoz Buenaventura amb 9:42.5
11 Noa Manau Andujar amb 9:45.6
13 Iciar Tomeo Izquierdo 10:10.4
14 Julia Muñoz Mestres amb 10:10.7
15 Daniela Sanchez Gil amb 10:11.3
16 Jessica Gomez Amor amb 10:32.1

60m.t. (0,50) ALEVI FEMENI (06-07)
Final A
1 Noa Manau Andujar amb 12.7
3 Laia Escoz Buenaventura amb 13.8
5 Daniela Sanchez Gil amb 14.5
Final B
1 Iciar Tomeo Izquierdo amb 12.3
Final C
1 Anna Domenech Saumoy amb 11.1
2 Martina Suarez Noguera amb 11.7
3 Paula Herraez Carmona amb 13.7
4 Julia Muñoz Mestres amb 14.6
5 Jessica Gomez Amor amb 15.7

60m.t. (0,50) ALEVI MASCULI (06-07)
Final B
4 Oscar Gavalda Sava amb 13.4
Final C
1 Mario Martin Bernalez amb 10.7
3 Iker Martin Garcia amb 12.2
6 Adrian Lopez Ferrer amb 13.7
Final E
1 Marti Brullas Moreno amb 12.3

Disc (600g) ALEVI FEMENI (06-07)
2 Paula Herraez Carmona amb 11.61m
3 Noa Manau Andujar amb 10.78m
5 Martina Suarez Noguera amb 9.44m
9 Daniela Sanchez Gil amb 8.73m
10 Julia Muñoz Mestres amb 8.47m

Disc (600g) ALEVI MASCULI (06-07)
3 Oscar Gavalda Sava amb 12.57m
7 Iker Martin Garcia amb 8.92m
8 Adrian Lopez Ferrer amb 8.75m
11 Mario Martin Bernalez amb 7.90m

Perxa JUV-CAD-INF-AL FEMENI (00-01)
2 Emma Barragan Cabello amb 2.31m
3 Maria Brullas Moreno amb 2.21m
10 Anna Domenech Saumoy amb 1.61m

Perxa JUV-CAD-INF-AL MASCULI (00-01)
1 Manel Campillos Calahorro amb 2.31m
4 Joan Jimenez Cristia amb 1.91m
5 Arnau Sala Salillas amb 1.91m
11 Marti Brullas Moreno amb 1.51m

1.000m BENJAMI MASCULI (08-09)
Final B
2 Rayan Maaroufi Tijan amb 4:02.3
3 Laurens Diez Kerstens amb 4:05.1
4 Adria Anento Sanchez amb 4:07.1
6 Manu Carpio Asensio amb 4:25.9
7 Julian Diez Kerstens amb 4:26.6
10 Pablo Cazenave Deillac amb 4:39.6
13 Nil Chekle Larruy Rufas amb 4:57.4
14 Andres Dominguez Castillo amb 4:59.1
15 Hugo Lenguas Fernandez amb 5:10.1

1.000m BENJAMI FEMENI (08-09)
Final A
1 Julia Hurtado Exposito amb 4:06.0
3 Carla Perez Sanchez amb 4:18.0
8 Lidia Mora Jimenez amb 5:01.3
11 Clara Gil Monleon amb 5:34.1
Final B
1 Carla Hurtado Exposito amb 4:23.7
2 Ariadna Guardia Baños amb 4:32.7
9 Agnes Benitez Garcia amb 5:04.5
11 Alba Grilo Gonzalez amb 5:28.2

Alçada BENJAMI FEMENI (08-09)
1 Agnes Benitez Garcia amb 0.95m
3 Lidia Mora Jimenez amb 0.85m
7 Carla Perez Sanchez amb 0.85m
9 Carla Hurtado Exposito amb 0.80m
9 Julia Hurtado Exposito amb 0.80m
15 Alba Grilo Gonzalez amb 0.80m
15 Ariadna Guardia Baños amb 0.80m
17 Clara Gil Monleon amb 0.75m
23 Paula Rodriguez Ros amb 0.70m

Alçada BENJAMI MASCULI (08-09)
1 Adria Anento Sanchez amb 1.06m
2 Pablo Cazenave Deillac amb 0.95m
3 Rayan Maaroufi Tijan amb 0.95m
6 Nil Chekle Larruy Rufas amb 0.90m
7 Manu Carpio Asensio amb 0.90m
8 Laurens Diez Kerstens amb 0.90m
9 Julian Diez Kerstens amb 0.85m
16 Hugo Lenguas Fernandez amb 0.80m

50m.ll. PRE-BENJAMI MASCULI (10-11)
Final A
2 Alvaro Anento Sanchez amb 10.0
Final C
3 Alex Carpio Asensio amb 11.0
Final D
1 Ivan Alcaide Cepeda amb 9.7

50m.ll. PRE-BENJAMI FEMENI (10-11)
Final A
4 Noelia Palazon San Nicolas amb 11.4
Final C
3 Irene Martin Diaz amb 12.9

Llargada PRE-BENJAMI FEMENI (10-11)
8 Irene Martin Diaz amb 1.56
11 Noelia Palazon San Nicolas amb 1.36

Llargada PRE-BENJAMI MASCULI (10-11)
1 Omar Cordero Moreno amb 2.33m
2 Alvaro Anento Sanchez amb 2.14m
7 Alejandro Haro Fernandez amb 2.00m
10 Arnau Sorribas Hernandez amb 1.95m
12 Ivan Alcaide Cepeda amb 1.91m
16 Alejandro Samos Puertas amb 1.61m
20 Nahuel Urcola Agusti amb 1.48m
23 Alex Carpio Asensio amb 1.46m
28 Joan Olles Lechuga amb 1.34m
29 Ivan Rodriguez Jimenez amb 1.28m
30 Santiago Urcola Agusti amb 1.24m
35 Francesc Molina Lasheras amb 0.66m

No hay comentarios:

Publicar un comentario