12 dic. 2016

Resultats XVII CROS «Ciutat de Gavà»

Ahir diumenge 11 de desembre, es va disputar el XVII Cros Ciutat de Gavà. Un dia esplèndid per gaudir del cros a l'esplanada de la Sentiu de Gavà. Com sempre el nostre club es va bolcar a una organització on tot va funciona com un rellotge.


Des del Club Atletisme Gavà volem agrair a tots, voluntaris, patrocinadors, serveis municipals de Gavà, Cebllob, atletes i espectadors que van fer possible aquesta edició.

Ens veiem en la XVIII!!!


Fotos aquí
Resultats aquí



OPEN MASCULÍ
15è - PIERRE GOYARD amb 18'43''
22è - DOMINGO DE SAN EUSEBIO HERNANDEZ amb 19'40''
25è - JESUS SERRA GIRÓ amb 20'04''
27è – JOSE ANTONIO FLORENTIN PEREZ amb 20'22''
28è - FELIX FRANCO HERNANDEZ amb 20'29''
32è - JOSEP FRANCO MONILL
35è - ANTONIO CASTILLEJO BARRERA
36è - JORGE GARCIA LOZANO
41è - GERARDO GARCIA IGLESIAS
43è - JUAN PEDRO PEREZ CALZADA
45è - ALBERTO BENAVIDES LOPEZ
48è - OSCAR SANCHEZ-NORIEGA HERNANDEZ

OPEN FEMENÍ
6a - YOLANDA ZURRIAGA GARCIA
7a - CATI SERRANO GRANADOS
8a – CLAIRE ALTIMIRAS MARTINEZ
10a – JUDITH AGUARISTE


NASCUTS 2002 - 2003 MASCULÍ
10è - ROGER MORALES CUBEDO amb 14'13''
14è - VICTOR MARTINEZ HIDALGO amb 15'31''
18è - DAVID FERRER ZAPATER

NASCUDES 2002 - 2003 FEMENÍ    
4a - EMMA BARRAGAN CABELLO amb 7'28''
6a - ESTELA ROYO RUIZ amb 7'33''
14a - ANA BEJARANO HERRERA amb 9'18''


NASCUTS 2004 - 2005 MASCULÍ
4t - GUILLEM GOYARD 0 amb 9'28''
9è - JOSEP CUBEDO MACIAN amb 9'39''
16è - CHARLES CARTIER ARNAU amb 10'11''
27è - JOAN JIMENEZ CRISTÀ
30è - OMAR BOURY CEBRIAN
31è - MIQUEL BRESCO BALLESTER
34è - MARCOS CHERTA CORONA
35è - ALEX GARCIA DURAN
36è - SEBASTIAN BAY CHRISTIANS
37è - MARTI MAS AZPILICUETA
51è - MARC GOMEZ FERNANDEZ
52è - OSCAR RAMIREZ

NASCUDES 2004 - 2005 FEMENÍ
7a – INES AGUILERA LARA amb 5'20''
12a - LAIA CAMPMANY GOMEZ amb 5'33
17a - LAIA MORA JIMENEZ amb 5'43''
19a - AINA COUTO CABRE amb 5'45''
22a - NURIA RUFILANCHAS TARRAGONA amb 5'50''
25a - MARIA GARCIA RODRIGUEZ
27a - EMMA MIGUEL SIMEON
30a - ERIKA PIAZUELO BONASTRE
31a - LUCIA PEREZ SANCHEZ
35a - MARIA ULLOA CEBALLOS
42a - MAIDER BUJEDO AGUARISTE



NASCUTS 2006 - 2007 MASCULÍ
9è - ISMAEL BOURY CEBRIAN amb 7'17''
16è - OSCAR GAVALDA SAVA amb 7'36''
18è - MARC LANCHARRO ORDOÑEZ amb 7'39''
30è - GUILLEM CARO NAVARRO
36è - ADRIÁN LÓPEZ FERRER
39è - IKER MARTIN GARCIA
42è - ADAM GUTIERREZ CASADO
43è - QUIM GUIRAL TREJOS
44è - ALEX LAZARO GARCIA
50è - MARIO MARTIN BERNALDEZ
54è - MARTI BRULLAS MORENO
67è - ALEX MONTERO CERVERA
75è - MANU CARPIO ASENSIO

NASCUDES 2006 - 2007 FEMENÍ    
11a - CARLA PEREZ SANCHEZ amb 3'26''
17a - SILVIA BARBERAN BORREGO amb 3'29''
19a - LAIA ESCOZ BUENAVENTURA amb 3'32''
20a - MARTINA SUAREZ NOGUERA amb 3'35''
40a - JESSICA GOMEZ AMOR
41a - DANIELA SANCHEZ GIL
55a - ALBA SANCHEZ-NORIEGA ORTEGA


NASCUTS 2008 - 2009 MASCULÍ
6è – ADRIA ANENTO SANCHEZ amb 3'21''
7è - RAYAN MAAROUFI TIJAN amb 3'23''
10è - GERARD ZARCO GARCIA amb 3'26''
17è - MANU CARPIO ASENSIO amb 3'37''
22è – JOEL ALMELLONES VARGAS
23è - ARNAU VENDRELL VERGE
30è - SANDRO GALLEGO NARANJO
45è - NIL CHEKLE LARRUY RUFAS
51è - ANDRES DOMINGUEZ CASTILLO
55è - MARTI MARCOS GONZALEZ
58è - HUGO MUÑOZ BURGO

NASCUDES 2008 - 2009 FEMENÍ
2a - JULIA HURTADO EXPOSITO amb 3'18''
9a - CARLA PEREZ SANCHEZ amb 3'36''
24a - DANIELA GUIU MARQUEZ
25a - ARIADNA GUARDIA BAÑOS
29a - LIDIA MORA JIMENEZ
30a - PAULA RODRIGUEZ ROS
33a - AGNES BENITEZ GARCIA
44a - ALBA GRILO GONZALEZ
53a - CLARA GIL MONLEON
56a - MARTINA FERNANDEZ HORNOS


NASCUTS 2010 - 2012 MASCULÍ
3r - ALEJANDRO HARO FERNANDEZ amb 1'55''
4t – IVAN ALCAIDE CEPEDA amb 2'02''
8è – ALVARO ANENTO amb 2'07''
15è - DIEGO QUESADA GRANDA amb 2'15''
21è - ALEJANDRO SAMOS PUERTAS
22è - ARNAU SORRIBAS HERNANDEZ
24è - ALEX CARPIO ASENSIO
25è - POL PEREZ SERRANO
47è - IVAN RODRIGUEZ JIMENEZ
49è - JOAN OLLES LECHUGA
51è - FRANCESC MOLINA LASHERAS
52è - SANTIAGO URCOLA AGUSTI
53è - BIEL JIMENEZ ABELLON
56è - ALBERT MARCOS GONZALEZ


NASCUDES 2010 - 2012 FEMENÍ    
15a - NAHUEL URCOLA AGUSTI


SÈNIORS MASCULÍ
5è - CARLOS PEREZ GUERRRO amb 31'05''
7è - ALEJANDRO FORTUNA MESA amb 32'54''

PROMESES MASCULÍ
1è - MIQUEL DOMENECH VILLOLDO amb 29'22'' (2n classificat 5è Premi BAUHAUS)



SÈNIORS FEMENÍ    
5a - LAIA PINTÓ ESPIN amb 35'03''

JUVENIL FEMENÍ (2000 - 2001)    
7a - KHADIJA EL OUAHABI 0 amb 23'35''



JÚNIOR FEMENÍ
1a - CARLA CASTILLEJO GONZÁLEZ amb 15'57''
2a - ALMUDENA CAYERO SANCHEZ amb 17'17''



JUVENIL MASCULÍ (2000 - 2001)
15è - DAVID FERNANDEZ VERA

2 comentarios:

  1. Como siempre la organización ha sido magnífica. Muchas felicidades a los organizadores y voluntarios. Y también a todos los atletas!

    ResponderEliminar
    Respuestas
    1. La ilusión se transmite y con la ilusión que vienen todos los atletas a Gavà la organización no puede más que intentar estar a la altura.

      ¡Muchas gracias Jose Luis!

      Eliminar