21 dic. 2016

Control de Combinades per PC a Gavà

Aquest cap de setmana, 17 i 18 de desembre a l'Estadi Municipal La Bòbila de Gavà, vam organitzat per el nostre club el Control de Proves Combinades per PC, amb més de 160 atletes inscrits, i on alguns atletes de l'escola i federats van tindre la ocasió de poder fer la primera competició de combinades en pista de la temporada 2016-2017.

©Emiliano Moro
Aquesta combinada és la segona competició d'envergadura que organitzem en 15 dies, o no tenim seny o no tenim coneixement, però per això estem! Gavà torna a ser un pol d'atracció del atletes catalans.

Enhorabona a tots!!!! (atletes, voluntaris, personal del club, a la ciutat de Gavà...)


Fotos by Emiliano
Fotos by Miguel Merino
Resultats aquí

Tetratló Infantil Femení

60m tanques (0,762) INFANTIL
-Serie 1
2 Ines Aguilera Lara 11.38 476
-Serie 2
4 Laia Mora Jimenez 12.90 267


©Emiliano Moro

Alçada INFANTIL FEM
4 Laia Mora Jimenez 1.33 439
10 Ines Aguilera Lara 1.21 321

Pes (2kg) INFANTIL FEM
-Grupo A
9 Ines Aguilera Lara 5.82 260
-Grupo B
6 Laia Mora Jimenez 7.68 379

Llargada INFANTIL FEM
-Grupo A
2 Ines Aguilera Lara 4.34 388
-Grupo B
4 Laia Mora Jimenez 3.88 281

Tetratló Infantil Femení
7 Ines Aguilera 1.445
10 Laia Mora 1.366


Pentatló Cadet Femení


60m tanques (0,762) CADET FEM
-Serie 1
5 Abril Barrera I Gomila 11.96 389
-Serie 2
3 Claudia Urrea Ruiz 10.57 609


©Emiliano Moro
Alçada CADET FEM
8 Claudia Urrea Ruiz 1.24 350

Pes (3kg) CADET FEM
8 Claudia Urrea Ruiz 7.05 338
12 Abril Barrera I Gomila 5.72 254

Llargada CADET FEM
9 Claudia Urrea Ruiz 4.29 376
13 Abril Barrera I Gomila 3.76 254


©Emiliano Moro
600m CADET FEM
1 Claudia Urrea Ruiz 1:54.09 611
9 Abril Barrera I Gomila 2:06.28 465

Pentatló Cadet Femení
8 Claudia Urrea 2.284
12 Abril Barrera 1.362

Pentatló Juvenil Femení

60m tanques (0,762) JUVENIL FEM
-Serie 1
2 Anna Jimenez Garcia 11.77 417
-Serie 2
2 Andrea Parra Cabanillas 12.41 328
3 Marta Triano Lopez 12.52 314
4 Andrea Murcia Guzman 19.87
-Serie 3
4 Claire Goyard Birgand 11.76 418
5 Carmen Navarro Serrano 13.06 248
-Serie 4
3 Maria Brullas Moreno 11.02 533


©Emiliano Moro
Alçada JUVENIL FEM
7 Andrea Parra Cabanillas 1.36 470
7 Maria Brullas Moreno 1.36 470
11 Claire Goyard Birgand 1.24 350
13 Anna Jimenez Garcia 1.15 266
13 Marta Triano Lopez 1.15 266

Pes (3kg) JUVENIL FEM
5 Carmen Navarro Serrano 7.56 371
7 Claire Goyard Birgand 7.46 365
10 Andrea Murcia Guzman 6.86 326
14 Maria Brullas Moreno 6.18 283
15 Marta Triano Lopez 5.97 269
16 Andrea Parra Cabanillas 5.87 263
18 Anna Jimenez Garcia 5.68 251


©Emiliano Moro
Llargada JUVENIL FEM
5 Andrea Parra Cabanillas 4.16 345
6 Maria Brullas Moreno 4.13 338
9 Anna Jimenez Garcia 3.92 290
10 Claire Goyard Birgand 3.82 267
12 Marta Triano Lopez 3.56 212

800m JUVENIL FEM
-Serie 1
2 Maria Brullas Moreno 2:58.25 382
7 Anna Jimenez Garcia 3:07.43 299
-Serie 2
3 Marta Triano Lopez 2:55.21 411
4 Andrea Parra Cabanillas 3:05.80 313
5 Carmen Navarro Serrano 3:13.89 247
6 Claire Goyard Birgand 3:25.58 164

Pentatló Juvenil Femení
6 Maria Brullas 2.006
9 Andrea Parra 1.719
10 Claire Goyard 1.564
11 Anna Jimenez 1.523
12 Marta Triano 1.472
15 Carmen Navarro 866


©Emiliano Moro

Pentatló Senior Femení

60m tanques (0,84) SENIOR FEM
2 Laia Pinto Espin 13.15 237


©Emiliano Moro
Alçada SENIOR FEM
2 Laia Pinto Espin 1.30 409

Pes (4kg) SENIOR FEM
2 Laia Pinto Espin 5.38 232

Llargada SENIOR FEM
2 Laia Pinto Espin 3.68 237

800m SENIOR FEM
1 Laia Pinto Espin 2:59.14 373

Pentatló Senior Femení
2 Laia Pinto 1.488

Tetratló Infantil Masculí

60m llisos INFANTIL MASC
-Serie 1
1 Guilhem Goyard 8.81 347
-Serie 2
4 Omar Boury Cebrian 9.60 185
-Serie 3
3 Miquel Bresco Ballester 9.36 229
2 Joan Jimenez Cristia 9.65 176


©Emiliano Moro
Llargada INFANTIL MASC
-Grupo A
5 Guilhem Goyard 4.11 224
7 Miquel Bresco Ballester 4.01 207
10 Omar Boury Cebrian 3.66 153
-Grupo B
6 Joan Jimenez Cristia 3.98 203



©Emiliano Moro
Pes (3kg) INFANTIL MASC
-Grupo A
4 Guilhem Goyard 8.35 387
10 Omar Boury Cebrian 6.45 275
13 Joan Jimenez Cristia 6.00 249
-Grupo B
9 Miquel Bresco Ballester 5.14 199


©Emiliano Moro


Alçada INFANTIL MASC
2 Joan Jimenez Cristia 1.42 331
8 Guilhem Goyard 1.36 290
12 Miquel Bresco Ballester 1.30 250

Tetratló Infantil Masculí
5 Guilhem Goyard 1.248
11 Joan Jimenez 959
15 Miquel Bresco 885
22 Omar Boury 613

Heptatló Promesa Masculí

60m llisos PROMESA MASC
-Serie 1
3 Pablo Verdeguer Momot 7.95 574


©Emiliano Moro
Llargada PROMESA MASC
3 Pablo Verdeguer Momot 5.62 506

Pes (7,260kg) PROMESA MASC
1 Pablo Verdeguer Momot 9.48 454

Alçada PROMESA MASC
2 Pablo Verdeguer Momot 1.69 536

60m tanques (1,067) PROMESA MASC
-Serie 1
2 Pablo Verdeguer Momot 9.82 576

Perxa PROMESA MASC
2 Pablo Verdeguer Momot 2.80 309


©Emiliano Moro
1.000m PROMESA MASC
2 Pablo Verdeguer Momot 3:12.95 543

Heptatló Promesa Masculí
2 Pablo Verdeguer 3.498

Heptatló Juvenil Masculí

60m llisos JUVENIL MASC
-Serie 1
2 Arnau Sala Salillas 7.38 752
-Serie 2
2 Manel Campillos Calahorro 7.61 678
-Serie 3
4 Oscar Garcia Carretero 8.28 481


©Emiliano Moro
Llargada JUVENIL MASC
2 Arnau Sala Salillas 5.90 565
8 Manel Campillos Calahorro 5.02 386
10 Oscar Garcia Carretero 4.97 377

Pes (5kg) JUVENIL MASC
3 Oscar Garcia Carretero 9.02 427
7 Arnau Sala Salillas 8.40 390
12 Manel Campillos Calahorro 7.40 331

Alçada JUVENIL MASC
1 Oscar Garcia Carretero 1.69 536
2 Arnau Sala Salillas 1.69 536
6 Manel Campillos Calahorro 1.63 488

60m tanques (0,91) JUVENIL MASC
-Serie 1
2 Arnau Sala Salillas 9.15 713
-Serie 2
2 Manel Campillos Calahorro 10.23 498
-Serie 3
2 Oscar Garcia Carretero 10.04 533


©Emiliano Moro


Perxa JUVENIL MASC
4 Oscar Garcia Carretero 2.60 264
6 Arnau Sala Salillas 2.00 140
6 Manel Campillos Calahorro 2.00 140


©Emiliano Moro


1.000m JUVENIL MASC
3 Arnau Sala Salillas 2:56.54 699
9 Oscar Garcia Carretero 3:22.61 460
11 Manel Campillos Calahorro 3:31.81 387

Heptatló Juvenil Masculí
4 Arnau Sala 3.795
7 Oscar Garcia 3.078
8 Manel Campillos 2.908

No hay comentarios:

Publicar un comentario