20 dic. 2016

Control Benjamí, Aleví, Infantil (2J)

El dissabte 17 de desembre es va disputar la 2a Jornada de Control Benjamí, Aleví i Infantil a l'Estadi Moisès Llopart de El Prat de Llobregat i a càrrec del PRATENC AA.



Els nostres joves atletes tenen ganes de pista, i allí que van anar. Anar al Prat sempre és un plaer, i està a prop.

Moltes felicitats







Resultats aquí

60m MASC. AL BENJAMI MASCULI
-Final D
1 Manu Carpio Asensio amb 10.3-
-Final K
3 Nil Chekle Larruy Rufas amb 11.8-



60m FEM. AL BENJAMI FEMENI
-Final A
2 Daniela Guiu Marquez amb 12.1-
-Final C
4 Carla Hurtado Exposito amb 11.3-
-Final E
2 Julia Hurtado Exposito amb 11.3-
4 Paula Rodriguez Ros amb 12.0-
6 Elsa Asco Fortuna amb 12.4-
-Final I
2 Lidia Mora Jimenez amb 11.5-



150m MASC. AL INFANTIL MASCULI
-Final D
3 Marti Mas Azpilicueta amb 24.3-
-Final E
3 Sebastian Bay Christians amb 23.9-
-Final I
Charles Cartier Arnau SM

150m FEM AL INFANTIL FEMENI
-Final C
1 Laia Hernandez Pla amb 23.4-
-Final J
2 Maria Garcia Rodriguez amb 24.0-
-Final L
6 Aina Couto Cabre amb 26.0-
-Final M
2 Emma Miguel Simeon amb 23.9-
-Final N
3 Laura Flores Quintero amb 24.3-

600m MASC. AL ALEVI MASCULI
1 Oscar Gavalda Sava amb 2:03.4-
-Final B
3 Adam Gutierrez Casado amb 2:06.8-
4 Guillem Caro Navarro amb 2:11.8-
Mario Martin Bernalez SM
-Final C
1 Ismael Boury Cebrian amb 2:00.5-
-Final D
5 Adrian Lopez Ferrer amb 2:07.5-
-Final E
10 Marc Lancharro Ordoñez amb 2:18.3-
11 Marti Brullas Moreno amb 2:23.5-

600m MASC. AL INFANTIL MASCULI
-Final B
4 Charles Cartier Arnau amb 1:51.2-
7 Marti Mas Azpilicueta amb 2:05.6-

600m FEM. AL ALEVI FEMENI
-Final A
3 Anna Domenech Saumoy amb 2:08.1-
-Final B
6 Paula Herraez Carmona amb 2:18.8-
151 Martina Suarez Noguera SM
-Final C
7 Noa Manau Andujar amb 2:25.1-
10 Daniela Sanchez Gil amb 2:31.6-
-Final D
5 Elsa Canovas Cornejo amb 2:14.9-

600m FEM. AL INFANTIL FEMENI
-Final A
3 Laia Hernandez Pla amb 2:02.6-
-Final B
8 Maria Garcia Rodriguez amb 2:11.5-
-Final E
10 Emma Miguel Simeon amb 2:12.9-
11 Laura Flores Quintero amb 2:14.8-


2.000m MASC. AL INFANTIL MASCULI
6 Josep Cubedo Macian amb 7:33.4-
11 Sebastian Bay Christians amb 8:23.5-


2.000m FEM. AL INFANTIL FEMENI
6 380 Aina Couto Cabre amb 8:22.9-

PERXA ALEVI FEMENI
1 138 Anna Domenech Saumoy amb 1.50

LLARGADA BENJAMI FEMENI 2008
8 Julia Hurtado Exposito amb 2.47
19 Daniela Guiu Marquez amb 2.11
21 Carla Hurtado Exposito amb 1.97



LLARGADA BENJAMI FEMENI 2009
6 Lidia Mora Jimenez amb 2.07
13 Paula Rodriguez Ros amb 1.90
14 Elsa Asco Fortuna amb 1.86

PERXA ALEVI MASCULI
1 Marti Brullas Moreno amb 1.50

PERXA INFANTIL MASCULI
5 Charles Cartier Arnau amb 2.00

LLARGADA BENJAMI MASCULI 2008
11 Manu Carpio Asensio amb 2.75
31 Nil Chekle Larruy Rufas amb 1.81

PILOTA ALEVI FEMENI 2006
5 147 Noa Manau Andujar amb 14.42
12 393 Daniela Sanchez Gil amb 11.42
Martina Suarez Noguera SM

PILOTA ALEVI FEMENI 2007
3 Paula Herraez Carmona amb 12.68
5 Elsa Canovas Cornejo amb 11.86

PILOTA ALEVI MASCULI 2006
22 Adam Gutierrez Casado amb 15.11
26 Guillem Caro Navarro amb 14.18
28 Marc Lancharro Ordoñez amb 12.65
Mario Martin Bernalez SM

PILOTA ALEVI MASCULI 2007
7 Ismael Boury Cebrian amb 18.37
12 Oscar Gavalda Sava amb 16.30
22 Adrian Lopez Ferrer amb 12.64

No hay comentarios:

Publicar un comentario