13 dic. 2016

1J de Control Cadet, Juvenil-Junior i Absolut PC a Sabadell

El dissabte 10 de desembre es va disputar la 1a Jornada de Control Cadet PC i la 1a jornada de Control Juvenil-Júnior en PC, la 1a Jornada del Control Absolut en PC a la Pista coberta de Sabadell, on alguns dels nostres atletes del Gavà hi van participar com primer test de la temporada.

©Teo Tovar
Lamentem la lesió de la Irene Clemente, ja que va patir una caiguda a les tanques i encara que va acabar la seva sèrie i va intentar competir en les millors condicions a la longitud, la prudència convidava a una revisió al metge i no participar en els llisos. Confirmant tractament amb immobilització per trencament i repòs.

Molta força Irene!


Control Absolut:
Resultats aquí

60m MASC. PC
-Sèrie 8
7è Pablo Verdeguer Momot amb 7.99

©Teo Tovar
800m MASC. PC
-Final B
7è Joan Perez De Paz anb 2:13.21

© Teo Tovar
Alçada MASC. PC
2n Pablo Verdeguer Momot amb 1.77

©Teo Tovar

Control Juvenil-Junior:
Resultats aquí

200 METRES LLISOS JUVENIL JUNIOR MASCULI
-Final K
4 Eduard Ferrer Puges amb 25.40
-Final M
Ivan Lopez Torrecillas DS 162.7
-Final Q
1r Arnau Sala Salillas amb 24.22
-Final S
1r Marc Louis Vekemans Espligares amb 22.81

200 METRES LLISOS JUVENIL JUNIOR FEMENI
-Final B
4a Irene Rovira Rincon amb 27.69
-Final K
5a Claire Goyard Birgand amb 32.78

800 METRES LLISOS JUVENIL JUNIOR FEMENI
8a Carla Castillejo Gonzalez amb 2:48.30

60 METRES TANQUES JUNIOR FEMENI
6a Almudena Cayero Sanchez amb 10.90

60 METRES TANQUES JUNIOR MASCULI
-Final A
5è Eduard Ferrer Puges amb 9.21

SALT D'ALÇADA JUVENIL JUNIOR MASCULI
11è Arnau Sala Salillas amb 1.58

SALT DE LLARGADA JUVENIL MASCULÍ
3r Arnau Sala Salillas amb 6.21


Control Cadet:
Resultats aquí

60 METRES LLISOS CADET MASCULÍ
-Final F
6è David Ferrer Zapater amb 9.58
-Final I
1r Manu Gomez Valladolid amb 7.75

©Teo Tovar
-Final L
7è Roger Morales Cubedo amb 8.79

60 METRES LLISOS CADET FEMENÍ
-Final H
3a Abril Buron Riu amb 9.04
-Final L
1aClaudia Urrea Ruiz amb 8.76
-Final N
Irene Clemente Martin NP
-Final S
1a Natalia Grau Chamorro amb 8.61

300 METRES LLISOS CADET MASCULÍ
-Final I
1r Manu Gomez Valladolid amb 39.35

300 METRES LLISOS CADET FEMENÍ
-Final H
3a Emma Barragan Cabello amb 47.25
-Final N
1a Natalia Grau Chamorro amb 45.41

60 METRES TANQUES CADET FEMENÍ
-Final D
1a Claudia Urrea Ruiz amb 10.76
-Final E
7a Irene Clemente Martin amb 14.48

SALT AMB PERXA CADET FEMENÍ
9a Emma Barragan Cabello amb 2.45

LLARGADA CADET FEMENI 2003
-Final A
6a Irene Clemente Martin amb 4.38
-Final B
11a Natalia Grau Chamorro amb 3.96
28a Abril Buron Riu amb 3.11

LLARGADA CADET FEMENI 2002
7a Claudia Urrea Ruiz amb 4.40

PES CADET MASCULI 2003
2n Roger Morales Cubedo amb 8.64
5è David Ferrer Zapater amb 7.80