29 nov. 2016

Voluntaris, comencem!!!!

Portem 4 dies de temporada (29 per ser exactes) i encara i l'engrenatge organitzativa no para, la maquinària del club s'engega, i treu fum!!!!

Ets part de l'engranatge, i cada peça compta.
Ja portem diverses temporades que acabem amb el llistó molt alt i cal mantenir-lo.  En les pròximes dates el nostre club organitza esdeveniments importants, i necessitem el factor humà que tant ens caracteritza. Així que anoteu-vos al calendari els següents esdeveniments del mes de novembre-desembre.10-11 de DESEMBRE
(una de les competicions estrella del nostre club).

Disponibilitat: Dissabte 10 a la tarda per marcar el circuit,
un parell d'hores. Diumenge 11 al matí, a tope!!!
Lloc: Esplanada de la Sentiu, al costat del nou Parc de Bombers, Gavà
Tasques: Senyalització, logística, muntatge i desmuntatge, atenció al corredor, bar...
17-18 de DESEMBRE

Disponibilitat: Jornades dissabte tarda i diumenge matí
(indiqueu disponibilitat).
Lloc: Estadi Mpal. «la Bòbila»
Tasques: Auxiliars de pistaLlistes obertes en secretaria, o ON-LINE AQUÍ, no fa falta marcar-se «un complet», indiqueu disponibilitat, que semblarà poc però ajuda molt. Hi ha tasques a tots els nivells, no sigueu vergonyosos.No hay comentarios:

Publicar un comentario