30 oct. 2016

Tercers al Trofeo Promoció 2016

Ahir va conclourem amb la 4a jornada celebrada a Calella, el Trofeu promoció 2016. On el norte club ha revalidat el tercer lloc d'aquest trofeu organitzat per la Federació Catalana d'atletisme, com a colofó de la temporada 2015-2016.


Recordem que l'1 de novembre arriben els panellets i les noves categories, on els nostres nois i noies enceten una nova temporada segur ple d'èxits, si entenem l'èxit com millorar, aprendre els valors de l'esport i passar-ho bé amb els companys i els adversaris. Les medalles i els podis són el resultat de la feina ben feta i encara que ho facis bé potser no guanyes. L'esport és així.

Felicitats nois, sou molt grans.





Resultats aquí

600 m.ll. Infantil Masculí
2 - GOYARD, GUILLEM amb 1'45''2 (2n)
8 - BAY CHRISTIAN, SEBASTIAN amb 2'04''2




100 m.ll Cadet femení
-Sèrie 2
3 - NAVARRO SERRANO, CARME amb 14''7
5 - GOYARD, CLAIRE amb 15''3

Pes Cadet Femení
4 - GOYARD, CLAIRE amb 7,7
5 - NAVARRO SERRANO, CARME amb 6,91






Pes Cadet Masculí
2 - PESO KEYER, VICTOR amb 10,59 (2n)




600 m.ll. Infantil Masculí
2 - GOYARD, GUILLEM amb 1'45''2 (2n)
8 - BAY CHRISTIAN, SEBASTIAN amb 2'04''2

600 m.ll. Infantil Femení
-Sèrie 2
2 - BARRAGAN CABELLO, EMMA amb 1'48''7 (2n)
3 - AGUILERA LARA, INÉS amb 1'50''5 (3r)
10 - CAMPANY GOMEZ, LAIA amb 1'59''7

Triple Infantil Masculí
3 - BRESCÓ, MIQUEL amb 9,26 (3r)
7 - ABAD MUÑOZ, YERAY amb 8,44

Martell Infantil Masculí
2 - MORALES CUBEDO, ROGER amb 27,39 (2n)
5 - FERRER ZAPATER, DAVID amb 22,38

Javelina Infantil Masculí
1 - MORALES CUBEDO, ROGER amb 30,38 (1r)
4 - BAY CHRISTIAN, SEBASTIAN amb 20,07
5 - GOYARD, GUILLEM amb 19,86
6 - ABAD MUÑOZ, YERAY amb 17,35
7 - FERRER ZAPATER, DAVID amb 17,11
8 - BRESCÓ, MIQUEL amb 15,7




80m.ll. Infantil Masculí
-Sèrie 3
1 - GOYARD, GUILLEM amb 11''5 (2n)
2 - BRESCÓ, MIQUEL amb 11''9
3 - ABAD MUÑOZ, YERAY amb 13''9

80m.ll. Infantil Femení
-Sèrie 5
2 - BURON RIU, ABRIL amb 11''6
3 - BARRERA GOMILA, ABRIL amb 11''9

-Sèrie 6
3 - BARRAGAN CABELLO, EMMA amb 11''8
-Sèrie 7
3 - AGUILERA LARA, INÉS amb 11''2
5 - CAMPANY GOMEZ, LAIA amb 13''1


Disc Infantil Masculí
2 - MORALES CUBEDO, ROGER amb 33,39 (2n)
10 - FERRER ZAPATER, DAVID amb 18,42
15 - BAY CHRISTIAN, SEBASTIAN amb 12

Triple Infantil Femení
3 - AGUILERA LARA, INÉS amb 9,31 (3r)
11 - BARRERA GOMILA, ABRIL amb 8,17
17 - BURON RIU, ABRIL amb 7,53
18 - CAMPANY GOMEZ, LAIA amb 7,47



Martell Infantil Femení
8 - BARRAGAN CABELLO, EMMA amb 23,07
12 - BARRERA GOMILA, ABRIL amb 18,11
15 - BURON RIU, ABRIL amb 17,13

600 m.ll. Aleví Masculí
-Sèrie 2
1 - COBEDO MARCIAL, JOSEP amb 1'54''1 (3r)
5 - BOURY CEBRIAN, OMAR amb 1'57''3

60m.ll Aleví Masculí
-Sèrie 4
5 - BRULLAS MORENO, MARTI amb 10''5

60m.ll Aleví Masculí
-Sèrie 5
1 - BOURY CEBRIAN, OMAR amb 9''0 (3r)

60m.ll Aleví Femení
-Sèrie 1
2 - SUAREZ NOGUERA, MARTINA amb 9''1 (3r)

60m.ll Aleví Femení
-Sèrie 3
3 - MIGUEL SIMEON, EMMA amb 9''5
4 - FLORES QUINTERO, LAURA amb 10''2
5 - COUTO CABRÉ, AINA amb 10''5

Perxa Aleví Masculí
3 - BRULLAS MORENO, MARTI amb 1,6

Pilota Aleví Femení
6 - SUAREZ NOGUERA, MARTINA amb 17,13
8 - COUTO CABRÉ, AINA amb 15,35
13 - MIGUEL SIMEON, EMMA amb 11,82
15 - FLORES QUINTERO, LAURA amb 10,86

60m.ll. Benjamí Masculí
-Sèrie 1
5 - GAVALDA SAVA, OSCAR amb 10''7

60m.ll. Benjamí Masculí
-Sèrie 4
3 - BOURY CEBRIAN, ISMAEL amb 10''1

Alçada Benjamí Masculí
1 - GAVALDA SAVA, OSCAR amb 1,18 (1r)
6 - BOURY CEBRIAN, ISMAEL amb 0,95

Alçada Benjamí Femení

2 - HERRAEZ CARMONA, PAULA amb 1,03 (2n)





No hay comentarios:

Publicar un comentario