22 oct. 2016

Avi fem 30 anys. Moltes felicitats!!!!


Segons ens certifica el Registre d'entitats esportives del Consell de l'Esport de la Generalitat de Catalunya, el nostre club va ser formalment inscrit amb el número d'inscripció 04822 el 28 de novembre de 1986. Però per formalitzar aquesta inscripció prèviament un grup d'entusiastes es va reunir per engegar tot un procés que culminaria amb la fundació del Club d'Atletisme Gavà.

Segon els estatuts del nostre club, aquesta data és el 22 d'octubre de 1986, avui fa just 30 anys.

Han passat moltes coses, fites importants, atletes i entrenadors, personal del club, moltes competicions a Estadi Municipal d'atletisme La Bòbila, Crosos, presidents i directius....

Però el més important, han passat persones, joves i no tan joves que han aportat el seu gra de sorra al fet que el club sigui on és ara, amb l'esperança d'haver marcat les seves vides tant com ells ho han fet amb nosaltres.

Felicitats família!!!!!

1 comentario:

  1. Felicidades!!! Que ese proyecto que diriges siga contigo muchos años más.
    Yo
    Gracias.

    ResponderEliminar