11 jul. 2016

Quatre atletes al Campionat d'Espanya Cadet

El passat cap de setmana, 9 i 10 de juliol, es va celebrar el Campionat d'Espanya Cadet a Granollers amb una gran actuació dels atletes catalans entre que hi havia 4 del Gavà, Víctor (Martell), Oscar (Alçada), Kala (Javelina) i Noelia (Marxa).


La calor i el gran nivell de la competició ens va impedir portar-nos cap medalla aquest cop, encara que anem augmentant el nombre de participants del club any rere any, senyal de bona salut de la nostra escola.

Felicitats.


Resultats aquí
Fotos ©Miguel Romero


Altura MASC. AL
9è Oscar Garcia Carretero amb 1.73 mMartillo (4kg) MASC.
6è Victor Peso Keyer amb 51.33 m

©Miguel Romero

Jabalina (500g) FEM.
23a Kala Gutierrez Horvat amb 27.02 m

©Miguel Romero


3.000m Marcha FEM.
16a Noelia Cayero Sanchez amb 16:09.18

©Miguel MerinoNo hay comentarios:

Publicar un comentario