25 may. 2016

Prèvia Campionat de Catalunya de Benjamí-Aleví-Infantil

El passat dissabte 21 de maig es va celebrar la Jornada Prèvia del Campionat de Catalunya per a les categories benjamí, aleví i infantil a l'Estadi Municipal de Castellar del Vallès. Els nostres atletes de l'escola que tenien la marca mínima per participar-hi ho van fer amb la il·lusió d'aconseguir una plaça per la final de l'11 de juny al mateix escenari. Alguns ho van aconseguir i altres no, però el premi era molt gran i la competència dura.

©Salva Pou
Però estem molt orgullosos de tots ells, porten el nom del CA Gavà molt amunt.

Felicitats!!!

(Recordem que la prèvia cadet es celebrarà el pròxim 12 de juny a l'Estadi de la Bòbila de Gavà)


RESULTATS BENJAMINS
RESULTATS ALEVINS
RESULTATS INFANTILS

Fotos atletisme.cat
Fotos Maite Ribot


BENJAMINS
1000 METRES LLISOS BENJAMI MASCULI
Semifinal 2
13 Ismael Boury Cebrian 3'48"33
Semifinal 3
1 Oscar Gavalda Sava 3'38."4 q
3 Adria Anento Sanchez 3'48"99

LLARGADA BENJAMI MASCULI
18 Oscar Gavalda Sava 3.12

1000 METRES LLISOS BENJAMI FEMENI
Semifinal 1
13 Julia Hurtado Exposito 4'10"84
Semifinal 2
12 Paula Herraez Carmona 4'08"09
Semifinal 3
5 Iciar Tomeo Izquierdo 4'14"06

LLARGADA BENJAMI FEMENI
28 Iciar Tomeo Izquierdo 2.49

PILOTA BENJAMI FEMENI
9 Paula Herraez Carmona 15.61 q

1000 METRES MARXA BENJAMI FEMENI
1 Lucia Morales Gonzalez 5'57"01 q
3 Carla Garcia Romeral 6'01"53 q

ALEVINS
600 METRES LLISOS ALEVI MASCULI
Semifinal 2
3 Josep Cubedo Macian 1'53"65 q
Semifinal 3
9 Omar Boury Cebrian 1'58"72

PERXA ALEVI MASCULÍ
9 Marti Brullas Moreno 1.80 q

PES ALEVI MASCULI
16 Marc Gomez Fernandez 7.18

DISC ALEVI MASCULI
13 Marc Gomez Fernandez 15.17

60 METRES LLISOS ALEVI FEMENI
Semifinal 3
6 Anne Gomez Valladolid 9"85

LLARGADA ALEVI FEMENI
14 Emma Miguel Simeon 3.89

DISC ALEVI FEMENI
21 Anne Gomez Valladolid 9.98

2000 METRES MARXA ALEVI FEMENI
2 Erika Duro Romeral 11'43"50 q
12 Berta Vila Rovira 12'41"90 q
20 Itziar Escute Perez 13'40"34

INFANTILS
1000 METRES LLISOS INFANTIL MASCULI
Semifinal 1
11 Guilhem Goyard 3'15"82
Semifinal 2
9 Sebastian Bay Christians 3'32"79


ALÇADA INFANTIL MASCULI
9 Joan Jimenez Cristia 1.40 q

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULI
10 Miquel Bresco Ballester 9.49 q

JAVELINA INFANTL MASCULI
3 Roger Morales Cubedo 30.96 q

PES INFANTIL MASCULI
3 Roger Morales Cubedo 9.98 q
4 David Ferrer Zapater 9.73
16 Mario Trobisch Lorente 6.46

MARTELL INFANTIL MASCULI
5 David Ferrer Zapater 21.62 q

80 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
Semifinal 1
5 Natalia Grau Chamorro 11"21 q
6 Abril Buron Riu 11"41 q


150 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
Semifinal 3
3 Natalia Grau Chamorro 21.23 q
Semifinal 4
2 Abril Buron Riu 21.81

600 METRES LLISOS INFANTIL FEMENI
Semifnal 2
1 Emma Barragan Cabello 1'50"70
3 Ines Aguilera Lara 1'52"19 q

1000 METRES OBSTACLES INFANTIL FEMENI
Semifinal 1
5 Irene Clemente Martin 3'37"38 q

ALÇADA INFANTIL FEMENI
8 Irene Clemente Martin 1.40 q

PERXA INFANTIL FEMENI
23 Emma Barragan Cabello 1.95

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENI
5 Victoria Gress Daciuk 9.74 q
14 Ines Aguilera Lara 9.32

MARTELL INFANTIL FEMENI
8 Lia Tomas Celma 26.59 q

JAVELINA INFANTIL FEMENI
9 Estela Royo Ruiz 21.41 q
17 Lia Tomas Celma 16.14

3000 METRES MARXA INFANTIL FEMENI
12 Laia Campmany Gomez 17'40"61 q

No hay comentarios:

Publicar un comentario