28 may. 2016

Cloenda dels XXXVII Jocs Esportius Escolars de Gavà

Estem arribant al final del curs escolar i també arriba el moment de fer balanç, agrair la tasca feta pel personal i educadors d'AMPAS i entitats, però sobretot de divertir-se. Així ho entén i ho demostra el departament d'esports de Gavà que han muntat la cloenda dels XXXVII Jocs Esportius Escolars a l'Estadi Mpal. La Bòbila de Gavà.El nostre club, immers encara en plena competició va ser present amb una petita però significativa representació, en la qual es va reconèixer la tasca feta pels atletes de la nostra entitat (reconeguda con l'entitat amb més participants als jocs escolars).


Tot seguit van passar al més important, la festa pels nens que han gaudit durant aquest any d'esports escolars, que a la fi són els protagonistes.I ara preparar-se per demà, que hi ha sarau a la bòbila amb el 2n Criterium de Llançaments «Ciutat de Gavà» i el dia 12 de juny amb les Jornades Prèvies del Campionat de Catalunya.

Gràcies a tots per fer-ho possible.


No hay comentarios:

Publicar un comentario