10 may. 2016

8è Control Benjamí-Aleví-Infantil

El dissabte 7 de maig es va disputar a la 8a jornada Control Benjamí-Aleví-Infantil a Badalona on alguna dels postres atletes del C.A. Gavà hi van participar.



Felicitats a tots!!!!

Resultats aquí




60m MASC. AL
-Final B
4 Sava Rodionov amb 10.2-
-Final C
4 Oscar Gavalda Sava amb 10.3-
-Final H 
4 Nil Chekle Larruy Rufas amb 12.4-
-Final J
4 Ismael Boury Cebrian amb 10.2-

80m MASC. AL
-Final A Viento: -0.4
4 Mario Trobisch Lorente amb 12.0-
-Final C Viento: -1.1
4 Guilhem Goyard amb 12.0-
-Final E Viento: -1.3
6 David Ferrer Zapater amb 12.60
-Final I Viento: -1.7
4 Roger Morales Cubedo amb 12.4-
-Final M Viento: -1.8
3 Sebastian Bay Christians amb 12.1-
7 Yerai Abad Muñoz amb 13.3-
-Final O Viento: -0.9
6 Miquel Bresco Ballester amb 12.9-

2.000m MASC. AL
-Final B
7 Eudald Gonzalez Bosch amb 7:49.4-
12 Omar Boury Cebrian amb 8:21.4-
13 Marti Mas Azpilicueta amb 8:28.7-
14 Quim Guiral Trejos amb 8:37.1-
-Final C
4 Josep Cubedo Macian amb 7:44.2-

3.000m MASC. AL
4 Guilhem Goyard amb 10:51.9-
13 Sebastian Bay Christians amb 12:09.2-
15 Roger Morales Cubedo amb 12:50.4-
17 Mario Trobisch Lorente amb 13:27.5-
18 Yerai Abad Muñoz amb 13:40.1-

Longitud MASC. AL
26 Miquel Bresco Ballester amb 4.01 (-0.2)
40 Guilhem Goyard amb 3.66 (-1.7)
50 Mario Trobisch Lorente amb 3.59 (+1.2)
53 Yerai Abad Muñoz amb 3.55 (+0.3)

Peso (2kg) MASC. AL
14 Marti Mas Azpilicueta amb 5.80

Martillo (3kg) MASC.
2 Roger Morales Cubedo amb 23.40
8 David Ferrer Zapater amb 18.65

1.000m Marcha MASC. en pista
-Final C
2 Ismael Boury Cebrian amb 6:09.5-
3 Oscar Gavalda Sava amb 6:09.9-

60m FEM. AL
-Final A
3 Laia Escoz Buenaventura amb 3 10.5-
-Final C
1 Paula Herraez Carmona amb 10.4-
-Final G
6 1902 (t) Iciar Tomeo Izquierdo amb 11.0-

80m FEM. AL
-Final B
6 Gisela Saco Garcia amb 13.0-
-Final L
2 Abril Buron Riu amb 11.9-
4 Laia Campmany Gomez amb 13.3-
-Final N
2 Victoria Gress Daciuk amb 11.4-
-Final O
3 Emma Barragan Cabello amb 11.7-
7 Laia Perez Guijarro amb 12.8-
-Final Q
3 Ines Aguilera Lara amb 11.8-
8 Ana Bejarano Herrera amb 13.6-

2.000m FEM. AL
-Final C
11 Emma Miguel Simeon amb 8:35.5-

3.000m FEM. AL
-Final A
12 Laia Campmany Gomez amb 12:59.5-
15 Ines Aguilera Lara amb 13:23.8-
19 Lia Tomas Celma amb 13:45.7-
20 Abril Barrera I Gomila amb 13:54.1-
21 Abril Buron Riu amb 14:06.6-

220m vallas (0,76) FEM. AL
-Final C
3 Emma Barragan Cabello amb 39.8-
-Final D
5 Abril Barrera I Gomila amb 42.8-
-Final H
5 Lia Tomas Celma amb 41.6-

Longitud FEM. AL
13 Victoria Gress Daciuk amb 4.12 (+0.3)
34 Emma Barragan Cabello amb 3.72 (+0.1)
49 Ana Bejarano Herrera amb 3.30 (+0.1)

Martillo (2kg) FEM AL
6 Lia Tomas Celma amb 23.45

1.000m Marcha FEM. en pista
9 Paula Herraez Carmona amb 7:14.6-


No hay comentarios:

Publicar un comentario