2 may. 2016

4t Trofeu Promoció del Baix Llobregat - G.P. Fira dels Espàrrecs

El dissabte 30 d'abril es va diputar a l'Estadi Municipal La Bòbila de Gavà el 4t Trofeu Promoció Baix Llobregat - G.P. Fira dels Espàrrecs organitzat per el nostre club. Una part dels atletes de l'escola del C.A. Gavà hi van ser present en aquest gran premi fent les seves probes corresponents.



Aquesta competició que segueix el format de lliga de clubs i on els nostres atletes, agrupats per equips competeixen amb altres equips d'altres clubs per acumular punts i optar al campió final. Nosaltres competíem amb dos equips, el màxim permès pel reglament del torneig.

Felicitats a tots!!!!


Aquesta 4t edició la puntuació ha quedat de la següent manera:

CORNELLÀ AT. A: 139 punts
CA GAVÀ A: 135 punts
CORNELLÀ AT. B: 102 punts
MARTORELL AC: 91 punts
CA GAVÀ B: 79 punts


Resultats aquí
Fotos aquí
Fotos Teo Tovar aquí


60m Benjamí Masculí
2 Adria Anento Sanchez 10"3 4P

80m Infantil Masculí
3 Miquel Bresco Ballester 11"8 3P
4 Mario Trobisch Lorente 12"1 2P

300m Cadet Masculí
1 Manu Gomez Valladolid 40"3 5P
4 Nicolas Meneses Clemente 43"1 2P

600m Aleví Masculí
1 Josep Cubedo Macian 1'56"5 5P
3 Marcos Cherta Corona 2'05"3 3P
4 Mario Martin Bernalez 2'06"7

1.000m Cadet Masculí
3 Nicolas Meneses Clemente 3'07"6 3P
5 Ignacio Lozano Riera 3'18"9 1P

1.000m Infantil Masculí
2 Guilhem Goyard 3'10"7 4P
4 Sebastian Bay Christians 3'38"5 2P

100m tanques (0,91) Cadet Masculí
3 Adrian Cejas Alcala Bejarano 20"8 3P

Alçada Cadet Masculí
3 Oscar Garcia Carretero 1.56 5P
4 Pau Garriga Brotons 1.41 4P

Perxa Cadet Masculí
1 Oscar Garcia Carretero 2.60 5P
2 Manu Gomez Valladolid 2.16 4P

Perxa Infantil Masculí
2 Charles Cartier Arnau 1.86 4P
3 Marti Brullas Moreno 1.71

Llargada Aleví Masculí
1 Omar Boury Cebrian 3.39 5P
3 Eudald Gonzalez Bosch 2.98 3P

Llargada Benjamí Masculí
3 Ismael Boury Cebrian 2.73 3P

Triple Salt Infantil Masculí
2 Miquel Bresco Ballester 8.65 4P
4 Yerai Abad Muñoz 8.43 2P

Pilota (200g) Benjamí Masculí
1 Arnau Figueras Estevez 20.16 5P
2 Oscar Gavalda Sava 19.53 4P

Javelina (600g) Cadet Masculí
4 Adrian Cejas Alcala Bejarano 20.53 2P

Pes (2kg) Infantil Masculí
1 Roger Morales Cubedo 10.60 5P
2 David Ferrer Zapater 8.59 4P

Disc (600g) Aleví Masculí
1 Marc Gomez Fernandez 17.29 5P
3 Marti Brullas Moreno 13.16 3P

60m Benjamí Femení
1 Laia Escoz Buenaventura 10"4 5P
4 Carla Hurtado Exposito 11"2 2P

80m Infantil Femení
1 Natalia Grau Chamorro 10"2 5P
2 Abril Buron Riu 10"6 4P

300m Cadet Femení
1 Kala Gutierrez Horvat 43"8
2 Yolanda Huertas Gordo 45"2 5P
5 Anna Manchon Gasco 1'06"5 2P

600m Aleví Femení
3 Emma Miguel Simeon 2'08"9 3P
5 Laura Flores Quintero 2'25"1 1P

1.000m Infantil Femení
1 Emma Barragan Cabello 3'29"6 5P
5 Lia Tomas Celma 3'40"9 1P

100m tanques (0,762) Cadet Femení
4 Laura Gil Dominguez 21"1 2P

Alçada Cadet Femení
1 Claudia Urrea Ruiz 1.40 5P

Perxa Cadet Femení
2 Irene Silva Marzal 1.31 4P

Perxa Infantil Femení
1 Emma Barragan Cabello 2.11 5P

Llargada Aleví Femení
1 Emma Miguel Simeon 3.73 5P
5 Martina Suarez Noguera 3.08 1P

Llargada Benjamí Femení
3 Iciar Tomeo Izquierdo 2.88 3P
4 Jessica Gomez Amor 2.37 2P

Triple Salt Infantil Femení
1 Ines Aguilera Lara 9.20 5P
4 Abril Barrera I Gomila 8.12 2P

Pes (2kg) Infantil Femení
4 Lia Tomas Celma 6.83 2P
5 Laia Perez Guijarro 5.62 1P

Disc (600g) Aleví Femení
3 Anne Gomez Valladolid 11.98 3P
5 Noa Manau Andujar 10.06 1P

Pilota (250g) Benjamí Femení
1 Paula Herraez Carmona 19.45 5P
4 Daniela Guiu Marquez 10.95 2P

Javelina (500g) Cadet Femení
1 Kala Gutierrez Horvat 24.10 5P

2.000m.m. Aleví Femení
2 Berta Vila Rovira 12'33"4 5P
3 Erika Piazuelo Bonastre 12'40"5
4 Itziar Escute Perez 13'01"4 4P

4x100m CD-INF-AL-BJ Masculí
2 CA Gavà A
M.Gomez - G.Goyard - O.Boury - M.Carpio 59"3 4P

5 CA Gavà B
N.Meneses - S.Bay - M.Brullas - N.Chekle 1'08"2 1P

4x100m CD-INF-AL-BJ Femení
3 CA Gavà A
K.Gutierrez - N.Grau - E.Miguel - C.Perez 1'01"5 3P

4 CA Gavà B
C.Aguilar - A.Buron - M.Suarez - J.Hurtado 1'02"1 2P

No hay comentarios:

Publicar un comentario