4 abr. 2016

Catalunya de Clubs Benjamí-Aleví-Infantil-Cadet

Aquest cap de setmana a la Pista d'atletisme del Complex Esportiu Municipal Sagnier del Prat de Llobregat s'ha disputat el Campionat de Catalunya de Clubs Benjamí-Aleví-Infantil-Cadet, organitzat pel Pratenc AA i la Federació Catalana d'Atletisme.


El Gavà presentava en aquesta edició equip masculí i femení a totes les categories, i on els nostres atletes han demostrat que els agrada això de l'atletisme, els somriures són el seu tret diferencial.

Felicitats!!!!

BENJAMÍ

Resultats Benjamí


60m MASC. AL
Final B
5 Manu Carpio Asensio 10"80 14P

1.000m MASC. AL
Final B
12 Adria Anento Sanchez 4'07"22 8P

Alçada MASC. AL
Final A
8 Ismael Boury Cebrian 0.95 16P

Llargada MASC. AL
Final B
12 Alex Montero Cervera 2.20 6P

Pilota MASC. AL
Final B
11 Adrian Lopez Ferrer 12.93 9P

POSICIÓ FINAL MASCULINS: 31 CA Gavà 53P

60m FEM. AL
Final C
5 Laia Escoz Buenaventura 11"10 7.5P

1.000m FEM. AL
Final A
6 Julia Hurtado Exposito 3'55"87 21P

Alçada FEM. AL
Final B
8 Carla Perez Sanchez 0.85 12P

Llargada FEM. AL
Final B
7 Iciar Tomeo Izquierdo 2.38 14P

Pilota FEM. AL
Final A
3 Paula Herraez Carmona 15.90 25P

4x60m FEM. AL
Final D
5 L.Escoz-C.Hurtado-I.Tomeo-C.Perez 45"73 6P

1.000m Marxa FEM. en pista
Final B
1 Lucia Morales Gonzalez 6'04"55 28P

POSICIÓ FINAL FEMINÍ: 10 CA Gavà 113.5P

ALEVÍ

Resultats aleví
Fotos ©Miquel Merino



60m MASC. AL
Final B
3 Daniel Ruiz Plaus 9"61 23P

600m MASC. AL
Final A
8 Marcos Cherta Corona 2'06"9 11P

2.000m MASC. AL
Final A
13 Eudald Gonzalez Bosch 7'56"1 13P

60m tanques MASC. AL
Final A
2 Omar Boury Cebrian 10"78 29P

Alçada MASC. AL
19 Adam Gutierrez Casado 1.05 12P

Perxa MASC. AL
2 Marti Brullas Moreno 1.80 29P

Pilota MASC. AL
Final A
11 Nil Perez Font 14.55 11P

Pes MASC. AL
Final B
3 Marc Gomez Fernandez 6.38 24P

Disc MASC. AL
Final B
11 Matheo Martins Villareal 10.60 12P

4x60m MASC. AL
Final B
4 D.Ruiz-A.Gutierrez-M.Mas-M.Martin 37"2 25P

3x600m MASC. AL
Final A
7 O.Boury-M.Cherta-Q.Guiral 6'27"97 17P

POSICIÓ FINAL MASCULINS: 13 CA Gavà 206P

60m FEM. AL
Final B
5 Itziar Escute Perez 9"81 16P

600m FEM. AL
Final B
7 Emma Miguel Simeon 2'14"32 8P

2.000m FEM. AL
Final A
13 Berta Vila Rovira 8'29"49 14P

60m tanques FEM AL
Final D
6 Silvia Barberan Borrego 12"75 9.5P

Llargada FEM. AL
Final B
13 Martina Suarez Noguera 3.00 10P

Pes FEM AL
Final A
6 Lucia Perez Sanchez 5.07 21P

Disc FEM.
Final B
13 Aina Couto Cabre 8.63 9P

Pilota FEM.
Final A
13 Laura Flores Quintero 7.67 5P

4x60m FEM. AL
Final C
2 I.Escute-A.Gomez-E.Miguel-M.Suarez 38"57 20P

3x600m FEM. AL
Final A
9 S.Barberan-A.Couto-A.Domenech 6'43"26 15P

2.000m Marxa FEM. en pista
2 Erika Duro Romeral 10'53"36 31P

POSICIÓ FINAL FEMENÍ: 26 CA Gavà 158.5P

Infantils

Resultats Infantils
Fotos ©Salva Pou




80m MASC. AL
Final D
5 Yerai Abad Muñoz 13"01 6P

150m MASC. AL
Final B
4 Guilhem Goyard 22"65 10P

600m MASC. AL
Final A
7 Guilhem Goyard 1'47"01 15P

1.000m MASC. AL
Final B
8 Roger Morales Cubedo 3'36"84 10P

1.000m Obst. MASC.
Final A
7 Charles Cartier Arnau 3'49"37 10P

3.000m MASC. AL
Final A
20 Sebastian Bay Christians 12'37"61 6P

80m tanques MASC. AL
Final C
5 Joan Jimenez Cristia 17"79 10P

220m tanques MASC. AL
Final C
4 Miquel Bresco Ballester 41"86 7P

Alçada MASC. AL
5 Joan Jimenez Cristia 1.40 20.5P

Perxa MASC. AL
15 Charles Cartier Arnau 1.60 11P

Llargada MASC. AL
Final B
8 Yerai Abad Muñoz 3.90 10P

Triple Salt MASC. AL
Final B
6 Miquel Bresco Ballester 9.00 17P

Javelina MASC.
Final B
2 Roger Morales Cubedo 26.52 23P

Pes MASC. AL
Final B
2 David Ferrer Zapater 9.17 20P

Disc MASC.
Final A
6 Pau Alamos Caparros 16.88 13P

Martell MASC.
5 David Ferrer Zapater 19.29 21P

4x80m MASC. AL
Final B
3 P.Alamos-A.Rebollo-M.Trobisch-O.Rebollo 53"79 11P

4x200m MASC. AL
Final A
4 A.Rebollo-O.Rebollo-M.Trobisch-S.Bay 2'20"97 9P

POSICIÓ FINLA MASCULINS: 13 CA Gavà 229.5P

80m FEM. AL
Final B
4 Abril Buron Riu 12"10 13P

150m FEM. AL
Final C
1 Natalia Grau Chamorro 21"21 26P

600m FEM. AL
Final B
3 Ines Aguilera Lara 1'52"87 24P

1.000m FEM. AL
Final B
8 Estela Royo Ruiz 3'51"63 12P

1.000m Obst. FEM AL
Final A
3 Irene Clemente Martin 3'35"87 28P

3.000m FEM. AL
Final B
6 Emma Barragan Cabello 13'33"67 16P

80m tanques FEM AL.
Final C
3 Abril Barrera I Gomila 16"91 15P

220m tanques FEM. AL
Final A
6 Laia Perez Guijarro 43"51 7P

Alçada FEM. AL
3 Irene Clemente Martin 1.42 28P

Perxa FEM. AL
9 Emma Barragan Cabello 1.90 22P

Llargada FEM. AL
Final B
4 Victoria Gress Daciuk 4.15 21P

Triple Salt FEM. AL
Final B
1 Victoria Gress Daciuk 9.49 28P

Pes FEM AL
Final B
8 Abril Buron Riu 7.22 16P

Disc FEM.
Final B
7 Laia Mora Jimenez 15.29 17P

Martell FEM AL
12 Laia Mora Jimenez 17.81 19P

Javelina FEM.
Final A
4 Natalia Grau Chamorro 16.65 23P

4x200m FEM. AL
Final A
5 L.Perez-E.Royo-A.Camacho-A.Bejerano 2'21"30 6P

3.000m Marxa FEM. en pista
4 Laia Campmany Gomez 17'28"02 27P

POSICIÓ FINAL FEMENÍ: 8 CA Gavà 356P


CADETS
Resultats CADETS
Fotos ©Teo Tovar




300m MASC. AL
Final B
7 Roberto Salido Lizana 47"67 4P

600m MASC. AL
Final B
6 Nicolas Meneses Clemente 1'47"72 9P

1.000m MASC. AL
Final A
7 Lorenzo Scianca 3'29"83 8P

1.500m Obst. MASC.
Final B
8 Ignacio Lozano Riera 6'13"58 6P

300m tanques MASC. AL
Final C
5 Brando Fornai Alvarez 55"76 5P

Alçada MASC. AL
3 Oscar Garcia Carretero 1.63 19.5P

Llargada MASC. AL
21 Francesc Navarro Bernad 3.66 2P

Triple Salt MASC. AL
8 Manu Gomez Valladolid 10.90 15P

Javelina MASC.
17 Alvaro Manzano Naranjo 20.94 6P

Pes MASC. AL
16 Ignacio Lozano Riera 6.39 7P

Disc MASC.
13 Oscar Garcia Carretero 19.54 10P

Martell MASC.
17 Alvaro Manzano Naranjo 14.95 6P

4x300m MASC. AL
Final B
5 B.Fornai-J.Pedro-F.Navarro-M.Gomez 3:09.80 12P

5.000m Marxa MASC.
3 Paul Mcgrath Benito 29'13"64 20P

POSICIÓ FINAL MASCULINS: 20 CA Gavà 129.5P

100m FEM. AL
Final C
2 Yolanda Huertas Gordo 13"74 17.5P

300m FEM. AL
Final D
6 Claudia Aguilar Almedina 52"62 4P

600m FEM. AL
Final A
8 Marta Triano Lopez 1'58"13 14P

1.000m FEM. AL
Final A
10 Jana Esquirol Garcia 4'05"68 6P

1.500m Obst. FEM.
Final B
9 Claire Goyard 7'37"37 11P

3.000m FEM. AL
11 Andrea Jimenez Azaustre 15'26"34 5P

300m tanques FEM. AL
Final A
4 Cinta Ricart Campius 57"21 9P

Alçada FEM. AL
6 Claudia Urrea Ruiz 1.40 19.5P

Llargada FEM. AL
12 Laia Nuñez Sanchez 4.30 14P

Triple Salt FEM. AL
17 Cinta Ricart Campius 8.83 9P

Pes FEM. AL
17 Jana Esquirol Garcia 6.30 9P

Disc FEM.
6 Laura Gil Dominguez 24.10 20P

Martell FEM.
2 Claire Goyard 30.78 24P

Javelina FEM.
4 Kala Gutierrez Horvat 23.49 22P

4x100m FEM. AL
Final A
1 K.Gutierrez-Y.Huertas-L.Nuñez-C.Urrea 52"38 24P

4x300m FEM. AL
Final B
4 C.Aguilar-M.Triano-A.Jimenez-L.Gil 3'28"39 10P

3.000m Marxa FEM. en pista
4 Noelia Cayero Sanchez 16'25"73 22P

POSICIÓ FINAL FEMENÍ: 10 CA Gavà 257.5P


No hay comentarios:

Publicar un comentario