18 abr. 2016

2ª jornada del Campionat de Catalunya de Clubs 2016

Diumenge 17 d'abril es va disputar la 2a Jornada del Campionat de Catalunya de Clubs a la pista del ISS Hospitalet. Gran actuació dels atletes del Gavà que van acabar amb 16.531 punts que demostren que el grup creix i es complementa i que els atletes del C.A.Gavà van donar-ho tot en les seves respectives proves.


Recordar que al format actual, la classificació es decideix amb dues jornades classificatòries amb la meitat del programa atlètic cada una, on participen l'equip de nois i noies simultàniament, i sumar les totes les puntuacions (nois i noies). Amb la suma dels punts aconseguits en les dues jornades es definirà el encreuament definitiu on optarem a les posicions definitives.

Enhorabona a tots/es!

Esperant l'encreuament per la final del 24, quins nervis!!!!

Resultats aquí
Fotos aquí

200 m.llisos MASCULÍ
-Final A
4 Jordi Lacambra Santiago amb 23.54 (726 puntos)


-Final B
2 Carlos Fernandez Aranda amb 23.61 (718 puntos)



800 m.llisos MASCULÍ
2 Miquel Domenech Villoldo amb 1:55.60 (878 puntos)
11 Joan Perez De Paz amb 2:11.89 (509 puntos)



5.000 m.llisos MASCULÍ
9 Carlos Perez Guerrero amb 17:34.56 (412 puntos)
10 Gerard Pons Moreno amb 17:41.88 (397 puntos)



400 m.tanques (0,91) MASCULÍ
-Final A
6 Sergio Perez Garrido amb 1:06.91 (461 puntos)
-Final B
5 Miguel Redondo Mora amb 1:07.28 (449 puntos)



Salt d'Alçada MASCULÍ
9 Victor Bejarano Herrera amb 1.65 (577 puntos)
10 Oscar Garcia Carretero amb 1.60 (532 puntos)



Salt de Llargada MASCULÍ
11 Manel Campillos Calahorro amb 4.75 (459 puntos)
12 Manu Gomez Valladolid amb 4.48 (405 puntos)



Javelina (800 gr) MASCULÍ
3 Marc Masip Altimiras amb 40.65 (538 puntos)
10 David Joan Rovira Hagan amb 30.31 (395 puntos)



Peso (7,260kg) MASCULÍ
11 Jose Luis Gil Egea amb 7.62 (388 puntos)
12 Bernat Peso Infante amb 6.92 (347 puntos)



Relleus 4 x 400 MASCULÍ
4 CA Gavà amb 3:33.26 (711 puntos)
Escofet-Domenech-Fernandez-Vekemans



5.000 m. marxa MASCULÍ
Sergi Sierra Navarro DS Art.230.7a



200 m.llisos FEMENÍ
-Final A
5 Dieuna Latorre Soldevila amb 29.09 (677 puntos)
-Final B
3 18 Kala Gutierrez Horvat amb 27.57 (782 puntos)


800 m.llisos FEMENÍ
9 Laura Carrillo Adesotu amb 2:37.71 (581 puntos)
11 Marta Alias Echevarria amb 2:46.05 (481 puntos)



5.000 m.llisos FEMENÍ
6 Cristina Maria Sanz Perez amb 21:47.63 (507 puntos)
9 Marisol Soler Perrusquia amb 25:52.72 (242 puntos)



400 m.tanques (0,762) FEMENÍ
-Final A
4 Almudena Cayero Sanchez amb 1:14.11 (651 puntos)



Salt amb Perxa FEMENÍ
9 Ingrid Gress Daciuk amb 2.00 (344 puntos)

Triple Salt FEMENÍ
8 Laura Gil Dominguez amb 8.96 (580 puntos)
17 Cinta Ricart Campius SM puntos)



Disc (1kg) FEMENÍ
3 17 Ariadna Esteve Garcia amb 30.39 (529 puntos)
4 18 (e) Elisa Verdeguer Momot amb 29.95 (521 puntos)

Martell (4kg) FEMENÍ
4 17 Ines-ivy Baltic Flores amb 41.44 (634 puntos)
7 Sonia Fernandez Fornet amb 33.00 (499 puntos)



Relleus 4x400 FEMENÍ
4 CA Gavà amb 4:43.72 (601 puntos)
Carrillo-Duran-Conesa-Mees



5.000 m. marxa FEMENÍ
17 Noelia Cayero Sanchez DS Art.230.7a



CA Gavà:  5è amb 16.531 punts




No hay comentarios:

Publicar un comentario