9 feb. 2016

Control Benjamí-Aleví-Infantil (4a jornada)

El disable 6 de febrer es va disputar a Mataró la 4a jornada Control Benjamí-Aleví-Infantil on alguna dels postres atletes del C.A. Gavà hi van participar i fent molt bones marques.


Felicitats a tots!!!!

Resultats aquí


60m MASC. ALEVIN
-Final D
3r Marti Brullas Moreno amb 11.1-
-Final E
2m Adam Gutierrez Casado amb 10.0-
5è Marti Mas Azpilicueta amb 10.6

150m MASC. INFANTIL
-Final F
4t Joan Jimenez Cristia amb 24.3-
5è David Ferrer Zapater amb 24.9-
-Final L
5è Pau Alamos Caparros amb 26.7-

600m MASC. ALEVIN
-Final B
1r Josep Cubedo Macian amb 1.56
13è Matheo Martins Villareal amb 2.17
-Final C
1r Omar Boury Cebrian amb 1.55
7è Eudald Gonzalez Bosch amb 2.09

600m MASC. INFANTIL
-Final A
10è Pau Alamos Caparros amb 2.25
11è David Ferrer Zapater amb 2.29
(t) Joan Jimenez Cristia (SM)
-Final B
9è Roger Morales Cubedo amb 2.08
10è Charles Cartier Arnau amb 2.13

Altura MASC. INFANTIL
3r Joan Jimenez Cristia amb 1.35
Charles Cartier Arnau (SM)
Roger Morales Cubedo (SM)

Longitud MASC. ALEVIN
20è Omar Boury Cebrian amb 3.22
32è Marti Mas Azpilicueta amb 2.49

Longitud MASC. ALEVIN
13è Eudald Gonzalez Bosch amb 2.82
14è Marti Brullas Moreno amb 2.73
Mario Martin Bernalez (SM)

Pelota (200g) MASC. BENJAMIN
2n Oscar Gavalda Sava amb 21.57
6è Ismael Boury Cebrian amb 19.05

Peso (3kg) MASC. INFANTIL
-Final A
1r Roger Morales Cubedo amb 9.84
4t David Ferrer Zapater amb 7.90
-Final B
5è Pau Alamos Caparros amb 6.43
6è Charles Cartier Arnau amb 6.23

Disco (600g) MASC. ALEVIN
-Final A
8è Matheo Martins Villareal amb 13.30
Josep Cubedo Macian (SM)
-Final B
3r Adam Gutierrez Casado amb 11.34

1.000m Marcha MASC. en pista BENJAMIN
1r Ismael Boury Cebrian amb 6.57
2n Oscar Gavalda Sava amb 6.58

150m FEM. AL INFANTIL
-Final F
2a Ines Aguilera Lara amb 21.9-
-Final K
6a Mireia Vilar Cubas amb 25.9-
-Final L
2a Natalia Grau Chamorro amb 21.9-

600m FEM. AL INFANTIL
-Final A
3a Ines Aguilera Lara amb 1.53
-Final C
10a Gisela Saco Garcia amb 2.16
12a Mireia Vilar Cubas amb 2.23
-Final D
6a Natalia Grau Chamorro amb 2.05
11a Mar Alfonso Morros amb 2.11

Longitud FEM. AL
9a Martina Suarez N. amb 2.74
14a Anna Domenech Saumoy amb 2.66

Pelota (250g) FEM. AL
-Final B
1a Paula Herraez Carmona amb 16.08

600m FEM. AL
-Final A
9a Anna Domenech Saumoy amb 2:09.0-
-Final C
7a Martina Suarez Noguera amb 2:23.5-

1.000m FEM. AL
-Final B
9a Paula Herraez Carmona amb 7:19.0-

Peso (2kg) FEM AL
-Final A
4 Natalia Grau Chamorro amb 7.54
-Final B
Ines Aguilera Lara (SM)

Peso (2kg) FEM AL
Mireia Vilar Cubas (SM)

No hay comentarios:

Publicar un comentario