25 feb. 2016

3ª Jornada Comarcal d'Atletisme Escolar

El passat dissabte 20 de febrer, de la ma del Consell Esportiu del Baix Llobregat i del Pratenc AA es va disputar a la seva pista del Prat de Llobregat la 3a Jornada Comarcal d'Atletisme Escolar, on alguns dels nostres atletes del Club Atletisme Gavà hi van ser presents.


Resultats aquí


50 METRES LLISOS 09-10 MASCULÍ
Sèrie 1
3 ESTEBAN BLONDEL 11"0
5 ALVARO ANENTO 11"4
Sèrie 3
1 JOEL ALMILLONES 9"5

SALT DE LLARGADA 09-10 MASCULÍ
4 JOEL ALMILLONES 2,16
9 ALVARO ANENTO 1,67
19 ESTEBAN BLONDEL 1,11
Pre-benjamins i la seva entrenadora Irene Rovira

60 METRES OBSTACULINS 07-08 MASCULÍ
Sèrie 5
1 ISMAEL BOURY 11"1
3 OSCAR GAVALDA 12"1
4 ADRIAN LOPEZ 13"2

SALT D'ALÇADA 07 MASCULÍ
3 OSCAR GAVALDA 0,95
4 ISMAEL BOURY 0,95
10 ADRIAN LOPEZ 0,85

60 METRES LLISOS 05-06 MASCULÍ
Sèrie 2
3 QUIM GUIRAL 9"9
Sèrie 4
1 OMAR BOURY 9"2
2 MARCOS CHERTA 9"4
Sèrie 5
1 JOSEP CUBEDO 9,"6
2 MARTI MAS 9"8
5 MARC GOMEZ 10"9
6 MARTI BRULLAS 10"4

600 METRES LLISOS 05-06 MASCULÍ
Sèrie 1
1 OMAR BOURY 1'51"5
2 JOSEP CUBEDO 1'52"4
4 MARCOS CHERTA 2'05"5
5 EUDALD GONZALEZ 2'05"9
6 QUIM GUIRAL 2'16"5
Sèrie 2
6 MARTI MAS 2'16"1
9 Marc Gomez 2'28"3

LLANÇAMENT DE PILOTA 05-06 MASCULÍ
2 EUDALD GONZALEZ 19,88
4 MARC GOMEZ 17,56
8 MARTI BRULLAS 15,67
9 MARTI MAS 15,63
16 MARCOS CHERTA 13,88
22 QUIM GUIRAL 13,58

SALT DE PERXA 05-06 MASCULÍ
1 Marti Brullas Moreno 1,40
2 Omar Boury Cebrian 1,40

60 METRES LLISOS 03-04 MASCULÍ
Sèrie 4
5 MARIO TROBISCH 10"0
6 DAVID FERRER 10"2

600 METRES LLISOS 03-04 MASCULÍ
Sèrie 1
4 CHARLES CARTIER 2'03"5
6 Mario Trobisch 2'06"9
7 YERAI ABAD 2'14"0

LLANÇAMENT DE PES 2003 MASCULÍ
1 ROGER MORALES 9,84
3 DAVID FERRER 8,90
6 MARIO TROBISCH 6,65

LLANÇAMENT DE PES 2004 MASCULÍ
7 YERAI ABAD 4,79

SALT DE PERXA 03-04 MASCULÍ
3 CHARLES CARTIER ARNAU 1,60

60 METRES LLISOS 01-02 MASCULÍ
Sèrie 3
2 OSCAR GARCIA 7"90

SALT DE LLARGADA 01-02 MASCULÍ
4 OSCAR GARCIA 5,08

50 METRES LLISOS 09-10 FEMENÍ
Sèrie 2
1 LIDIA MORA 9"7

SALT DE LLARGADA 09-10 FEMENÍ
2 LIDIA MORA 2,09

60 METRES OBSTACULINS 07-08 FEMENÍ
Sèrie 2
3 CARLA PEREZ 13"2
Sèrie 3
1 PAULA HERRAEZ 11"8
3 JESSICA GOMEZ 13"2

SALT D'ALÇADA 07 FEMENÍ
1 PAULA HERRAEZ 0,95
3 JESSICA GOMEZ 0,8

SALT D'ALÇADA 08 FEMENÍ
6 CARLA PEREZ 0,80
Benjamins i la seva entrenadora Sonia Fernandez

60 METRES LLISOS 05-06 FEMENÍ
Sèrie 1
2 ANNA DOMENECH 9"6
Sèrie 3
4 LUCIA PEREZ 10"5
5 AINA COUTO 11"1
6 LAURA FLORES 11"3

600 METRES LLISOS 05-06 FEMENÍ
Sèrie 1
2 ANNA DOMENECH 2'14"0
Sèrie 2
4 LUCIA PEREZ 2'22"03
5 AINA COUTO 2'19"3
6 LAURA FLORES 2'36"0

LLANÇAMENT DE PILOTA 05-06 FEMENÍ
9 LUCIA PEREZ 12,59
14 LAURA FLORES 8,63

SALT DE PERXA 05-06 FEMENÍ
2 ANNA DOMENECH 1,40

60 METRES LLISOS 03-04 FEMENI
Sèrie 2
1 INES AGUILERA 9"0
6 GISELA SACO 10"1
Sèrie 3
2 LAIA MORA 9"3
Sèrie 5
1 NATALIA GRAU 8"8
2 EMMA BARRAGAN 9"1
3 ESTELA ROYO 9"5

600 METRES LLISOS 03-04 FEMENÍ
Sèrie 1
1 INES AGUILERA 1'56"8
11 LAIA MORA 2'08"6
12 GISELA SACO 2'13"5
Sèrie 2
2 EMMA BARRAGAN 1'53"6
5 NATALIA GRAU 2'03"5
6 ESTELA ROYO 2'03"9

LLANÇAMENT DE PES 2003 FEMENÍ
2 NATALIA GRAU 7,82
5 IRENE CLEMENTE 6,72
6 ESTELA ROYO 6,37
7 EMMA BARRAGAN 6,23

LLANÇAMENT DE PES 2004 FEMENÍ
8 LAIA MORA 6,80
19 GISELA SACO 5,49
22 INES AGUILERA 4,50

SALT DE PERXA 03-04 FEMENÍ
2 EMMA BARRAGAN 2,00

60 METRES LLISOS 01-02 FEMENI
Sèrie 1
2 CINTA RICART 8"7
3 JANA ESQUIROL 9"1
6 IRENE SILVA 10"2
Sèrie 2
1 MARTA TRIANO 8"7
Sèrie 3
2 CARMEN NAVARRO 8"6
Sèrie 5
2 CLAUDIA URREA 8"6

SALT DE LLARGADA 01-02 FEMENÍ
2 CLAUDIA URREA 4,51
3 CINTA RICART 4,27
8 MARTA TRIANO 3,86

No hay comentarios:

Publicar un comentario