15 dic. 2015

Resultats del XVI Cros «Ciutat de Gavà»

El diumenge 13 de desembre, es va disputar la XVI Cros Ciutat de Gavà. Un dia esplèndid per gaudir del cros a l'esplanada de la Sentiu de Gavà. Com sempre el nostre club es va bolcar a una organització on tot va funciona com un rellotge.

Des del Club Atletisme Gavà volem agrair a tots, voluntaris, organitzadors, atletes i espectadors que van fer possible aquesta edició.


Ens veiem en la XVII!!!

Fotos aquí
Fotos Teo Tovar
Resultats aquí

OPEN MASCULINA 
10è - MARC MASIP ALTIMIRAS amb 18'34''
12è - PIERRE GOYARD GOYARD amb 18'57''
13è - SANTIAGO TRUJILLO RODRIGUEZ amb 18'59''
14è - RUBÉN LÁZARO AGUILAR amb 19'00''
15è - ANTONIO MARTINEZ VIDIGAL amb 19'07''
17è - JOSÉ ANTONIO FLORENTÍN PÉREZ amb 19'12''
18è - PACO IMBERNON PONS amb 19'12''
21è - FELIX FRANCO HERNANDEZ amb 19'51''
26è - JOSEP JOAQUIM FRANCO MONILL amb 21'47''
27è - DOMINGO DE SAN EUSEBIO HERNANDEZ amb 21'49''
31è - MIGUEL RAMÓN MASIP MASIP amb 22'55''
35è - FRANCESC CRUZ LUCAS amb 23'41''
38è - ESTEBAN BARBANCHO MARMOL amb 24'09''
39è - JORGE GARCÍA LOZANO amb 24'10''
43è - FRANCISCO ORTEGA MORENO amb 24'45''
44è - MARIO GARCÍA ASENSIO amb 24'46''
46è - JUAN PEDRO PÉREZ CALZADA amb 24'59''
50è - JAMES MCGRATH MCGRATH amb 25'45''
53è - JOSE LUIS GIL EGEA amb 26'26''

OPEN FEMENINA 
3a - LARA MAZON GODINO amb 21'49''
7a - CATI SERRANO GRANADOS amb 24'50''
8a - MARISOL SOLER PERRUSQUIA amb 24'58''
10a - CLAIRE ALTIMIRAS MARTÍNEZ amb 25'53''


NASCUTS 2001- 2002 MASCULÍ
4t - PAUL MACGRATH BENITO amb 13'35''
10è - NICOLAS MENESES CLEMENTE amb 15'43''
11è - MANU GOMEZ VALLADOLID amb 16'03''

NASCUDES 2001- 2002 FEMENÍ 
7a - IRENE GARCIA FERRAN amb 9'36''

NASCUTS 2003- 2004 MASCULÍ 
3r - GUILLEM GOYARD amb 9'57''
12è - ROGER MORALES CUBEDO amb 10'48''
15è - MIQUEL BRESCO BALLESTER amb 11'01''
18è - MARIO TROBISCH LORENTE amb 11'41''
19è - ADAM GARCIA 0 amb 11'42''
24è - ANGEL REBOLLO NOE amb 12'13''
25è - YERAI ABAD MUÑOZ amb 12'16''
26è - OSCAR REBOLLO NOE amb 12'44''


NASCUDES 2003- 2004 FEMENÍ 
4a - EMMA BARRAGAN CABELLO amb 5'21''
7a - INES AGUILERA LARA amb 5'33''
12a - ABRIL BURON RIU amb 5'49''
15a - MAR ALFONS MORROS amb 5'52''
16a - LAIA MORA JIMENEZ amb 5'56''
17a - LAIA PEREZ GUIJARRO amb 5'58''
25a - GISELA SACO GARCIA amb 6'06''
27a - ANGELA CAMACHO CAMACHO amb 6'07''
32a - ABRIL BARRERA I GOMILA amb 6'20''
38a - MIREIA VILAR CUBAS amb 6'47''
39a - ANA BEJARANO HERRERA amb 6'54''
40a - MOIRA MCGRATH BENITO amb 6'56''

NASCUTS 2005- 2006 MASCULÍ 
8è - JOSEP CUBEDO MACIAN amb 7'17''
15è - EUDALD GONZALEZ BOSCH amb 7'46''
16è - MARCOS CHERTA CORONA amb 7'46''
20è - OMAR BOURY CEBRIAN amb 8'03''
21è - DANIEL RUIZ PLAUS amb 8'04''
22è - MATHEO MARTINS VILLAREAL amb 8'06''
23è - NIL PEREZ FONT amb 8'08''
27è - MARTI MAS AZPILICUETA amb 8'25''
29è - MARIO MARTIN BERNALDEZ amb 8'27''
31è - QUIM GUIRAL TREJOS amb 8'32''
33è - MARTI BRULLAS MORENO amb 8'40''
38è - ALEX LAZARO GARCIA amb 8'51''
54è -  MARC GOMEZ FERNANDEZ amb 9'50''

NASCUDES 2005- 2006 FEMENÍ 
3a - ERIKA DURO ROMERAL amb 3'18''
5a - EMMA MIGUEL SIMEON amb 3'27''
8a - LUCIA PEREZ SANCHEZ amb 3'30''
12a - AINA COUTO CABRE amb 3'33''
14a - SILVIA BARBERAN BORREGO amb 3'34''
21a - CELIA GARCIA 0 amb 3'47''
24a - ANNE GOMEZ VALLADOLID amb 3'53''


NASCUTS 2007- 2008 MASCULÍ 
4è - ISMAEL BOURY CEBRIAN amb 3'18''
5è - OSCAR GAVALDA SAVA amb 3'20''
9è - MANU CARPIO ASENSIO amb 3'28''
23è - ADRIA ANENTO SANCHEZ amb 3'52''
28è - ADRIÁN LÓPEZ FERRER amb 3'57''
37è - NICOLAS SANCHEZ CUBO amb 4'08''
39è - ALEX MONTERO CERVERA amb 4'10''
42è - NIL CHEKLE LARRUY RUFAS amb 4'11''
43è - JAN GONZALEZ FUSTE amb 4'13''
53è - ARNAU FIGUERAS ESTEVEZ amb 4'28''

NASCUDES 2007- 2008 FEMENÍ 
2a - JULIA HURTADO EXPOSITO amb 3'34''
3a - PAULA HERRAEZ CARMONA amb 3'35''
8a - CARLA HURTADO EXPOSITO amb 3'46''
11a - LAIA ESCOZ BUENAVENTURA amb 3'53''
15a - CARLA PEREZ SANCHEZ amb 3'57''
18a - ICIAR TOMEO IZQUIERDO amb 4'00''
26a - JESSICA GOMEZ AMOR amb 4'17''
32a - SOFIA LUCENA CORREDERA amb 4'46''

Minis M
9è - JOEL ALMELLONES VARGAS amb 2'52''
10è - ALAN MARKOVICH PERIS amb 2'53''
14è - ARNAU VENDRELL VERGE amb 2'57''
18è - ESTEBAN BLONDEL NAVAS amb 3'05''
25è - ALVARO ANENTO SANCHEZ amb 3'18''
35è - ALEJANDRO SAMOS PUERTAS amb 3'31''
38è - POL PEREZ SERRANO amb 3'34''
42è - ALEX CARPIO ASENSIO amb 3'41''
45è - RUBEN SANCHEZ CUBO amb 3'46''
49è - FRANCESC MOLINA LASHERAS amb 3'58''

Minis F 
9a - LIDIA MORA JIMENEZ amb 3'05''
11a - ARIADNA GUARDIA BAÑOS amb 3'10''
19a - LUCIA LOPEZ VALBUENA amb 3'33''

Veteranas A 
4a - MARTA ALIAS ECHEVARRIA amb 15'04''

Junior Masculí 
1è - MIQUEL DOMENECH VILLOLDO amb 15'44''
3è - DAVID FERNANDEZ VERA amb 16'43''
6è - JOAN PEREZ DE PAZ amb 18'37''




Sènior Masculí
7è - CARLOS PEREZ GUERRERO amb 31'05''

Veterà A 
1è - CESAR RODRIGUEZ FERNANDEZ amb 15'53''
8è - JAVIER VEGA RAMIRO amb 18'15''


Veterà B 
1è - MIGUEL DOMENECH LOPEZ amb 17'03''



No hay comentarios:

Publicar un comentario