10 nov. 2015

Voluntaris, comencem!!!!

Portem 4 dies de temporada (10 per ser exactes) i encara que ja hem encetat la temporada «organitzativa» amb una jornada del Trofeu Promoció 2015, i sense comptar la propina del mes de setembre i octubre, la maquinària del club s'engega, i treu fum!!!!

Ets part de l'engranatge, i cada peça compta.
Ja portem diverses temporades que acabem amb el llistó molt alt i cal mantenir-lo.  En les pròximes dates el nostre club organitza esdeveniments importants, i necessitem el factor humà que tant ens caracteritza. Així que anoteu-vos al calendari els següents esdeveniments del mes de novembre-desembre.


28-29 de NOVEMBRE


Disponibilitat: Jornades de matí (indiqueu disponibilitat).
Lloc: Estadi Mpal. «la Bòbila»
Tasques: Auxiliars de pista12-13 de DESEMBRE
(una de les competicions estrella del nostre club)


Disponibilitat: Dissabte 12 a la tarda per marcar el circuit,
un parell d'hores. Diumenge 13 al matí, a tope!!!
Lloc: Esplanada de la Sentiu, al costat del nou Parc de Bombers, Gavà
Tasques: Senyalització, logística, muntatge i desmuntatge, atenció al corredor, bar...

Llistes obertes en secretaria, o ON-LINE AQUÍ, no fa falta marcar-se «un complet», indiqueu disponibilitat, que semblarà poc però ajuda molt. Hi ha tasques a tots els nivells, no sigueu vergonyosos.No hay comentarios:

Publicar un comentario