22 jul. 2015

Aleví femení 2014 premiat a la 24a. Diada de l'atletisme Català

"Aquest dimarts 21 de juliol s'ha celebrat la vint-i-quatrena edició de La Diada de l'Atletisme Català a la Sala d'Actes de l'Edifici Docent del Consell Català de l'Esport a Esplugues de Llobregat. Com cada edició, La Diada reuneix a tots els que formem part de la gran família atlètica catalana...."
Foto de família amb tots els premiats
Així presenta la Federació Catalana d'Atletisme la notícia de la 24a. Diada de l'atletisme Català on el nostre equip Aleví femení ha rebut el reconeixement com a Campió Aleví Femení 2014 a l'Aire Lliure.

Com tots sabeu, la temporada d'Aire Lliure finalitza a l'octubre i per tant, la temporada 2015 encara no ha acabat. Per aquest motiu la Federació fa entrega els premis de la Pista Coberta 2015, ja finalitzada, i l'Aire Lliure 2014, on el nostre equip Aleví Femení (moltes ara ja a l'infantil) van anar a recollir aquell premi que els reconeix com un dels millors equips alevins de l'any i de la història del club.

Moment de l'entrega amb
el president i vicepresidents de la FCA (©Jordi López)

Moltes felicitats noies (i entrenadors), us ho mereixeu!!!!

Les «representant del equip» al jardins
amb els seus entrenadors, Víctor i Marc.

No hay comentarios:

Publicar un comentario