25 abr. 2015

5ª Jornada Comarcal d'Atletisme Escolar

El passat cap de setmana, diumenge 19 d'abril, es va disputar al Prat de Llobregat la 5a Jornada Comarcal d'Atletisme Escolar, on alguns dels nostres atletes de l'escola del Club Atletisme Gavà hi van ser presents.

Enhorabona a tots!
Categoria Benjamí
RESULTATS

50 METRES LLISOS 08-09 MASCULÍ
SÈRIE 1
2 Marcos Desola Gutiérrez 10"1
SÈRIE 2
3 Aleix Escuté Pérez 11"1
SÈRIE 3
3 Hugo Briz Serrano 10"8
SÈRIE 4
3 Nil Chekle Larruy 10"6
SÈRIE 5
7 Alejandro Haro Fernández 11"5
8 Alejandro Samos Puertas 12"6

50 METRES LLISOS 08-09 FEMENÍ
6 Alba Lucia De Sola Gutiérrez 11"6

LLANÇAMENT DE PILOTA 08-09 MASCULÍ
6 Nil Chekle Larruy 10,37
11 Hugo Briz Serrano 9,50
14 Marcos De Sola Gutiérrez 9,09
17 Aleix Escuté Pérez 8,06
25 Alejandro Samos Puertas 5,46
32 Alejandro Haro Fernández 3,43

LLANÇAMENT DE PILOTA 08-09 FEMENÍ
15 Alba Lucia De Sola Gutiérrez 5,05

RELLEU 4X50 08-09 MASCULÍ
SÈRIE 1
TEMPS:43"2
2 Aleix Escuté CA Gavà
2 Marcos De Sola CA Gavà
2 Arnau Miralles Pratenc AA
2 Nil Chekle CA Gavà

TEMPS: 49"3
6 Hugo Briz CA Gavà
6 Alejandro Samos CA Gavà
6 Alejandro Haro CA Gavà
6 Alba Lucia De Sola CA Gavà

60 METRES LLISOS 06-07 MASCULÍ
SÈRIE 1
2 Quim Giralt Trejos 10"6
SÈRIE 2
4 Eudald Gonzalez Bosch 11"2
SÈRIE 3
3 Ismael Boury Cebrian 10"9
SÈRIE 4
4 Adrià Lòpez Ferrer 12"1
SÈRIE 5
4 Mateo Sancho Gómez 11"6
SÈRIE 6
1 Adam Gutiérrez Casado 10"3
SÈRIE 7
1 Nacho Caparrós 11"2

60 METRES LLISOS 06-07 FEMENÍ
SÈRIE 1
2 Martina Suárez Noguera 10"6
4 Paula Herraez Carmona 11"6
5 Ares Figueredo González 12"3
SÈRIE 2
2 Silvia Barberà Borrejo 11"2
3 Iciar Tomeo Izquierdo 11"9
5 Jessica Gómez Amor 13"1

1000 METRES LLISOS 06-07 MASCULÍ
5 Eudald Gonzalez Bosch 3'53"9
6 Ismael Boury Cebrian 3'54"3
12 Quim Giralt Trejos 4'16"9
20 Nacho Caparrós 4'34"8
21 Adrián López Ferrer 4'35"2

1000 METRES LLISOS 06-07 FEMENÍ
5 Silvia Barberán Borrejo 4'18"0
12 Paula Herraez Carmona 4'48"1
14 Ares Figueredo Gonzalez 4'55"8
15 Itziar Tomeo Izquierdo 4'57"0
16 Jessica Gómez Amor 4'58"0

SALT DE LLARGADA 06-07 MASCULÍ
9 Eudald González Bosch 2,73
12 Adam Gutiérrez Casado 2,65
20 Quim Giralt Trejos 2,44
21 Nacho Caparrós 2,42
25 Ismael Boury Cebrián 2,28
32 Mateo Sancho Gómez 1,98
35 Adrián López 1,96

SALT DE LLARGADA 06-07 FEMENÍ
14 Paula Herraez 2,20
16 Silvia Barberán Borrejo 2,13
18 Itziar Tomeo 2,02
21 Martina Suárez 1,95
22 Ares Figueredo 1,95
26 Jessica Gómez 1,62

60 METRES LLISOS 04-05 MASCULÍ
SÈRIE 1
4 Daniel Montes Soler 9"3
6 Marcos Cherta Corona 10"0
SÈRIE 2
2 Omar Boury 9"2
4 Ian Tomas Celma 9"9
SÈRIE 3
4 Josep Cubedo Macias 10"1

60 METRES LLISOS 04-05 FEMENÍ
SÈRIE 2
5 Laia Pérez Guijarro 10"4
SÈRIE 3
5 Gisela Saco García 9"9
SÈRIE 4
5 Angela Camacho Camacho 10"8
SÈRIE 5
2 Laia Campmany Gómez 10"3
SÈRIE 6
1 Itziar Escuté Pérez 10"1

2000 METRES LLISOS 04-05 MASCULÍ
7 Omar Boury 7'45"3
8 Josep Cubedo Macias 7'47"7
15 Daniel Montes Soler 8'34"3
16 Marcos Cherta Coronas 8'34"7
20 Yeray Abad Muñoz 8'49"8
23 Ian Tomás Celma 8'58"2

2000 METRES LLISOS 04-05 FEMENÍ
5 Laia Campmany López 8'30"9
8 Laia Perez Guijarro 8'51"2
9 Angela Camacho Camacho 8'58"9
14 Gisela Saco García 9'30"9

SALT DE LLARGADA 04-05 MASCULÍ
7 Omar Boury Cebrián 3,33
15 Daniel Montes Soler 3,00
16 Josep Cubedo Macian 2,93
28 Marcos Cherta Corona 2,53

SALT DE LLARGADA 04-05 FEMENÍ
9 Gisela Saco García 3,11
23 Angela Camacho Camacho 2,59
24 Laia Pérez Guijarro 2,54
26 Itziar Escuté Pérez 2,40
27 Laia Campmany Gómez 2,33

LLANÇAMENT DE PES 04-05 MASCULÍ
2 Ian Tomás Celma 6,83
6 Omar Boury Cebrian 6,43
8 Daniel Montes Soler 5,65

LLANÇAMENT DE PES 04-05 FEMENÍ
8 Laia Pérez Guijarro 4,87
9 Gisela Saco García 4,60
11 Angela Camacho Camacho 4,06
14 Laia Campmany Gómez 3,64

80 METRES LLISOS 02-03 MASCULÍ
SÈRIE 5
5 Roger Morales Cubedo 12"7

80 METRES LLISOS 02-03 FEMENÍ
SÈRIE 1
4 Natalia Grau Chamorro 11"8
6 Irene Clemente Martín 13"0
SÈRIE 2
4 Estela Royo Ruiz 12"2
SÈRIE 3
4 Lia Tomás Celma 12"6
SÈRIE 4
1 Abril Burón Riu 11"9
SÈRIE 5
6 Ana Bejarano Herrera 14"0
SÈRIE 6
2 Laura Corvillo Sala 12"2
SÈRIE 7
3 Jana Esquirol García 12"7
SÈRIE 8
1 Cinta Ricart Campins 11"9

600 METRES LLISOS 02-03 FEMENÍ
4 Estela Royo Ruiz 1'52"8
7 Natalia Grau Chamorro 2'02"9
8 Lia Tomás Celma 2'03"5
12 Jana Esquirol García 2'06"0
14 Laura Corvillo Sala 2'07"9
22 Abril Buron Riu 2'13"6
29 Ana Bejarano Herrera 2'28"8

80 METRES TANQUES 02-03 FEMENÍ
SÈRIE 1
3 Irene Clemente Martín 16"2
4 Estela Royo Ruiz 16"8
SÈRIE 2
3 Laura Corrillo Sala 17"6
6 Ana Bejarano Herrera 20"0
SÈRIE 3
2 Cinta Ricart Campins 17"2
3 Abril Burón Riu 18"0
4 Jana Esquirol García 18"1
SÈRIE 4
2 Mar Buyreu Arias 16"5
3 Emma Barragan Cabello 19"5

SALT D'ALÇADA 02-03 FEMENÍ
1 Irene Clemente Martín 1,35
6 Cinta Ricart Campius 1,25
9 Mar Buyreu Alias 1,20

LLANÇAMENT DE JAVELINA 02-03 MASCULÍ
1 Nikos Abavis Vives 27,65
5 Roger Morales Cubedo 22,38

LLANÇAMENT DE DISC 02-03 FEMENÍ
4 Irene Clemente Martín 16,66
6 Natalia Grau Chamorro 16,10
7 Abril Burón Riu 15,54
8 Lia Tomàs Celma 15,26
9 Cinta Ricart Campius 13,49
10 Estela Royo Ruiz 12,68
11 Jana Esquirol García 12,58
12 Mar Buyreu Alias 12,20
18 Ana Bejarano Herrera 10,48

No hay comentarios:

Publicar un comentario