25 feb. 2015

3a Jornada Atletisme Escolar (Gavà)

El dissabte 21 de Febrer, es va celebrar a l'Estadi Múnicipal la Bòbila de Gavà la 3a Jornada Atletisme Escolar, on molts dels nostres atletes de l'escola del C.A. Gavà hi van participar, fent les següents marques.

Enhorabona a tots/es

RESULTATS

60 METRES LLISOS 00-01 MASCULÍ
SÈRIE 2
2 Alvaro Manzano 8"2

60 METRES LLISOS 00-01 FEMENÍ
SÈRIE 2
4 Anna Jimenez 10"3
SÈRIE 3
1 Ariadna Esteve 8"2
2 Julia Gombau 8"6
5 Julia Jimenez 10"0

50 METRES LLISOS 08-09 MASCULÍ
SÈRIE 1
2Adrià Anento 9"8
5 Alvaro Anento 12"7
6 Jan González 13"3
SÈRIE 2
4 Alex Martín García 10"6
6 Alejandro Samos 11"8
SÈRIE 3
1 Marcos De Sola 10"1
2 Nil Chekle 10"6
SÈRIE 4
2 Hugo Briz 10"5
3 Pol Sierra 13"9

50 METRES LLISOS 08-09 FEMENÍ
SÈRIE 2
Lidia Mora 10"4
5 Alba Lucia De Sola 12"4

60 METRES LLISOS 06-07 MASCULÍ
SÈRIE 4
3 Iker Martín 11"3
4 Óscar Sánchez 12"1
5 Adrián López 12"4
SÈRIE 5
2 Nacho Caparrós 10"6
3 Quim Guiral 10"9


60 METRES LLISOS 06-07 FEMENÍ
SÈRIE 1
2 Paula Herraez 11"2
SÈRIE 2
4 Iciar Tomeo 11"4
SÈRIE 3
1 Martina Suarez 10"2
4 Silvia Barberán 10"9
6 Nora López 12"5

300 METRES LLISOS 00-01 MASCULÍ
2 Alvaro Manzano 49"5

1000 METRES MARXA 06-07 FEMENÍ
1 Carla García 6'52"0
2 Lucia Morales 6'52"4
5 Silvia Barberán 7:17"7

60 METRES TANQUES 04-05 MASCULÍ
SÈRIE 1
4 Joan Jimenez 11"60
6 Omar Boury 12"70
SÈRIE 2
6 Martin Mas 13"40
SÈRIE 3
3 Josep Cubedo 12"50

60 METRES TANQUES 04-05 FEMENÍ
SÈRIE 2
5 Angela Camacho 14"10
SÈRIE 3
1 Ines Aguila 11"10
5 Laia Perez 13"20
SÈRIE 4
5 Laia Campmany 14"20
6 Emma Miguel 14"60
SÈRIE 5
2 Berta Vilà 13"20
5 Aina Couto 14"60
6 Judit Barrero 15"70
SÈRIE 6
5 Erika Duro 15"70
6 Laura Flores 16"60

60 METRES TANQUES 02-03 FEMENÍ
SÈRIE 1
2 Cinta Ricart 11"7
3 Abril Buron 12"1
4 Emma Barragan 12"5
5 Laura Corvillo 12"8
6 Jana Esquirol 13"6

2000 METRES MARXA 04-05 FEMENÍ
1 Erika Duro 11'52"7
2 Laia Campmany 12'15"8
3 Moira Mcgrath 12'40"3
4 Berta Vilà 13'03"6
6 Erika Villazuelo 14'03"3

1000 METRES LLISOS 02-03 MASCULÍ
8 Isaac Soto 03'55"7
9 Francesc Navarro 4'05"9

1000 METRES LLISOS 02-03 FEMENÍ
3 Estela Royo 3'48"3
5 Laura Corvillo 3'49"9
6 Esther Salvador 3'51"5
8 Cinta Ricart 3'53"8
9 Abril Buron 3'58"9
14 Jana Esquirol 4'19"7

RELLEUS 4X60 04-05 MASCULÍ
SÈRIE 1
4 Omar Boury C.A.Gavà
4 Joan Jimenez C.A.Gavà
4 Martí Más C.A.Gavà
4 Josep Cubedo C.A.Gavà
MARCA 40,8

RELLEUS 4X60 04-05 FEMENÍ
SÈRIE 1
3 Emma Miguel C.A.Gavà
3 Angela Camacho C.A.Gavà
3 Laia Pérez C.A.Gavà
3 Inés Aguilera C.A.Gavà
MARCA 40,1
SÈRIE 2
4 Erika Piazuelo C.A.Gavà
4 Moira Mcgrath C.A.Gavà
4 Berta Vilà C.A.Gavà
4 Erika Duro C.A.Gavà
MARCA 42,8
5 Laura Flores C.A.Gavà
5 Judit Barrero C.A.Gavà
5 Aina Couto C.A.Gavà
5 Laia Campmany C.A.Gavà
MARCA 45,6

SALT D'ALÇADA 04-05 MASCULÍ
2 Joan Jimenez 1,29 9 Omar Boury 1,05

SALT D'ALÇADA 04-05 FEMENÍ
4 Inés Aguilera 1,15

LLANÇAMENT DE DISC 04-05 MASCULÍ
6 Martí Mas 2005 C.A.Gavà 10,37 x x 10,37

LLANÇAMENT DE DISC 04-05 FEMENÍ
7 Laia Perez 11,91
10 Angela Camacho 11,03
13 Aina Couto 9,92
18 Emma Miguel 8,08
19 Laura Flores 8,02

SALT DE LLARGADA 02-03 FEMENÍ
4 Cinta Ricart 3,93
6 Irene Clemente 3,81
10 Emma Barragan 3,36
11 Esther Salvador 3,35
12 Jana Esquirol 3,30
15 Abril Buron 3,23
24 Laura Corvillo 2,85
25 Ana Bejarano 2,75

SALT DE LLARGADA 02-03 MASCULÍ
1 David Toledano 4,34
9 Francesc Navarro 3,6
14 Isaac Soto 3,18

SALT DE LLARGADA 06-07 FEMENÍ
9 Paula Herraez 2,35
12 Martina Suarez 2,11
13 Silvia Barberan 2,07
14 Iciar Tomeo 2,03
15 Nora Lopez 1,86

SALT DE LLARGADA 06-07 MASCULÍ
12 Óscar Sánchez 2,57
13 Quim Guiral 2,52
22 Nacho Caparrós 2,37
23 Iker Martín 2,33
26 Adrián López 2,24

SALT DE LLARGADA 08-09 MASCULÍ
6 Adrià Anento 1,88
7 Nil Chekle 1,82
8 Alex Martin García 1,75
12 Hugo Briz 1,59
15 Pol Sierra 1,48
16 Jan González 1,44

SALT DE LLARGADA 08-09 FEMENÍ
13 Lidia Mora 1,41
15 Alba Lucia De Sola 1,34

SALT D'ALÇADA 00-01 MASCULÍ
1 Oscar García 1,48

LLANÇAMENT DE DISC 00-01 FEMENÍ
1 Ariadna Esteve 33,55
3 Laura Gil 20,8
6 Anna Jimenez 15,81
9 Julia Jimenez 11,38

TRIPLE SALT 00-01 FEMENÍ
1 Ariadna Esteve 10,46
2 Julia Gombau 10,26
7 Laura Gil 9,05

SALT DE PERXA 02-03 FEMENÍ
2 Irene Clemente 1,70
3 Emma Barragan 1,70

No hay comentarios:

Publicar un comentario