20 ene. 2015

Control Benjamí-Aleví-Infantil (El Prat de Llobregat)

El dissabte 17 de Gener es va disputar a el Prat de Llobregat, la 3a Jornada del Control Benjamí-Aleví-Infantil, amb la participació d'alguns dels atletes de l'escola del Club Atletisme Gavà.

Enhorabona a tots/es!!!

Resultats
© Salva Pou

60 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
9a. Sèrie
6 BEJARANO HERRERA, ANA 11"0
10a. Sèrie
3 GRAU CHAMORRO, NATALIA 9"3

1000 METRES LLISOS INFANTIL FEMENÍ
1a. Sèrie
12 CLEMENTE MARTIN, IRENE 3'42"8
2a. Sèrie
14 BARRAGAN CABELLO, EMMA 4'05"2
15 CORVILLO SALA, LAURA 4'06"8
30 BARRERA I GOMILA, ABRIL 4'26"8

60 METRES TANQUES INFANTIL FEMENÍ
4a. Sèrie
1 CLEMENTE MARTIN, IRENE 12"0
5a. Sèrie
2 ROYO RUIZ, ESTELA 12"0
6a. Sèrie
3 BUYREU ALIAS, MAR 12"9
7a. Sèrie
5 CORVILLO SALA, LAURA 13"8

TRIPLE SALT INFANTIL FEMENÍ
6 CLEMENTE MARTIN, IRENE 8,33
7 ROYO RUIZ, ESTELA 8,32
31 BARRAGAN CABELLO, EMMA 7,56

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL FEMENÍ
14 BARRERA I GOMILA, ABRIL 12,04
17 BUYREU ALIAS, MAR 11,23
21 BEJARANO HERRERA, ANA 9,53

LLANÇAMENT DE JAVELINA INFANTIL FEMENÍ
13 BARRAGAN CABELLO, EMMA 12,54
20 BUYREU ALIAS, MAR 10,95
29 BEJARANO HERRERA, ANA 7,65

1000 METRES LLISOS INFANTIL MASCULÍ
2a. Sèrie
18 NAVARRO BERNAD, FRANCESC 4'10"1

TRIPLE SALT INFANTIL MASCULÍ
32 NAVARRO BERNAD, FRANCESC 8,11

LLANÇAMENT DE DISC INFANTIL MASCULÍ
6 ABAVIS VIVES, NIKOS 25,06
12 MORALES CUBEDO, ROGER 19,04

LLANÇAMENT DE MARTELL INFANTIL MASCULÍ
4 ABAVIS VIVES, NIKOS 21,03
9 MORALES CUBEDO, ROGER 11,02

2000 METRES LLISOS ALEVÍ MASCULÍ
2a. Sèrie
5 GOYARD , GUILHEM 8'01"2
10 CARTIER ARNAU, CHARLES 8'19"4
11 CUBEDO MACIAN, JOSEP 8'25"4
27 MONTES SOLER, DANIEL 9'20"3
29 JIMENEZ CRISTIA, JOAN 9'24"6

60 METRES TANQUES ALEVÍ MASCULÍ
8a. Sèrie
3 ABAD MUÑOZ, YERAI 12"8

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ MASCULÍ
10 CARTIER ARNAU, CHARLES 6,14
19 ABAD MUÑOZ, YERAI 5,55
23 MONTES SOLER, DANIEL 5,48
33 GOYARD , GUILHEM 5,01
34 JIMENEZ CRISTIA, JOAN 4,75

2000 METRES LLISOS ALEVÍ FEMENÍ
2a. Sèrie
11 PIAZUELO BONASTRE, ERIKA 8'50"4
13 CAMPMANY GOMEZ, LAIA 8'51"9
15 AGUILERA LARA, INES 8'59"1
25 CAMACHO CAMACHO, ANGELA 9'32"2

60 METRES TANQUES ALEVÍ FEMENÍ
12a. Sèrie
5 CAMPMANY GOMEZ, LAIA 13"7
13a. Sèrie
1 AGUILERA LARA, INES 11"2
5 SACO GARCIA, CARLA 17"5

LLANÇAMENT DE PES ALEVÍ FEMENÍ
29 CAMACHO CAMACHO, ANGELA 4,52
49 SACO GARCIA, CARLA 3,35

60 METRES LLISOS BENJAMÍ MASCULÍ
10a. Sèrie
3 CAPARROS AYLLON, NACHO 11"4
11a. Sèrie
2 GONZALEZ BOSCH, EUDALD 10"9
12a. Sèrie
4 GAVALDA SAVA, OSCAR 10"8
14a. Sèrie
3 GUIRAL TREJOS, QUIM 11"0
15a. Sèrie
3 SANCHO GOMEZ, MATEO 11"7

SALT DE LLARGADA BENJAMÍ MASCULÍ
32 CAPARROS AYLLON, NACHO 2,24
35 GONZALEZ BOSCH, EUDALD 2,20
37 GAVALDA SAVA, OSCAR 2,20
55 GUIRAL TREJOS, QUIM 2,01
75 SANCHO GOMEZ, MATEO 1,79

60 METRES LLISOS BENJAMÍ FEMENÍ
4a. Sèrie
4 HERRAEZ CARMONA, PAULA 11"3
5a. Sèrie
4 SUAREZ NOGUERA, MARTINA 10"4
7 BARBERAN BORREGO, SILVIA 11"2

SALT DE LLARGADA BENJAMÍ FEMENÍ
13 BARBERAN BORREGO, SILVIA 2,34
26 HERRAEZ CARMONA, PAULA 1,82
27 SUAREZ NOGUERA, MARTINA 1,82
30 MUROS BARBANCHO, AINHOA 1,60

No hay comentarios:

Publicar un comentario